Jump to content

Recommended Posts

Pobeda se pise, sve ostalo zaboravljam.

 

Okej, duplo kolo i sve, al ono u 3/4 je dobrim delom bilo i zbog nonsalancije i gubitka fokusa, a Zadar dobio na sampouzdanju.

 

Balsa pokazuje da ce biti jako koristan u ABA ligi, a i Nakic. Carlik je povukao kad je trebalo.

 

Sut veceras bas nije isao, a problemi sa defanzivnim skokom se nastavljaju.

 

P.S. Strucni stab treba da porazgovara sa Brownom i Tyrique-om. Ne smeju tako da se ponasaju. Sada nismo bili kaznjeni zbog njihovih reakcija, neki drugi put hocemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Arijan Lakić

 

13 minuta

0/3

-11

 

Iz tog razloga 

Bonga 29 minuta 

Karlik 27 minuta 

 

Bravo Željko..

A 0 minuta za Vasingtona, pa sta da ocekujemo da ce igrati protiv Virtusa kad ovde nije dobio ni sekund na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je vrlo glup potez Zeljka.

OK je da Lakić počne, bivši klub, verujem i da se dečko trudi na treningu.

 

Onda vidiš da se ne sastavlja, da imaš bitnu utakmicu sledeće nedelje i dva bitna igrača za rotaciju koje je potrebno da uigravaš od kojih jedan vidno nezadovoljan što nema minute a doneo pare i imao solidne pripreme.

 

Ne, ti ostaneš tvrdoglav, guraš Lakić dok se ekipa nije raspala, uništiš debi igraču koji igra prvu utakmicu i onda izrabljuješ nosioce do kraja.

 

Vanja tri puta tražio zamenu ovaj ga ignoriše.

 

Dežavu od prošle sezone.

 

Ne bi me iznenadio poraz protiv Virtusa.

 

Nema opravdanja, igra večeras je Željkova zasluga, nemaju igrači veze s tim.

Edited by Patriota iz kauca
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Petorka koja je zavrsila prvo poluvreme po meni bi trebala da zapocne 3 cetvtinu, ako negde zapne da uskoci neko od nosioca i da zatvorimo lagano mec, pa na plus 15 mozes pustiti i Lakica i Majka. Meni je bilo logicno da Vasington dobije minute pre Lakica, jer se valjda na Vasingtona racuna za EL, ovde malo da oseti teren, loptu, provezba kretnje, uzme koji sut, Lakic kao da nije znao za koga igra.

 

Raduje doprinos Koprivice, Poku je dobar na skoku u odbrani dok je u napadu neprimetan. Nakic je odigrao fino.

 

Karlik je klasa igra na 40% protiv ovakvih protivnika.

 

Ponasanje Tajrika mi se ne svidja, mi nismo divljaci, okej je energija, borenost, zelja, ali ono laktanje je totalno nepotrebno i nesportsko. Klub to treba da sankcionise i skrene paznju, jer nemoj opet da ispadne neko sranje kad ne treba pa da bude kuku ocu kuku majici.

 

Procenti za 3 i broj asistencija je opao, sad da li je to do umora ili dobrog skautinga Zadra, imali su vremena da se pripreme lepo za nas, moguce da ima do oba faktora.

 

Nilikina, Bonga, Braun su odradili posao vcrs.

 

Lundberg je vodja ovog tima, apsolutno sam siguran u to.

 

Zeljko mi je u mnogo situacija potpuno nejasan, ali ako on kaze da tako treba nema tu sta da se pametuje, sigurno postoji dobar razlog za to.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ovo je vrlo glup potez Zeljka.

OK je da Lakić počne, bivši klub, verujem i da se dečko trudi na treningu.

 

Onda vidiš da se ne sastavlja, da imaš bitnu utakmicu sledeće nedelje i dva bitna igrača za rotaciju koje je potrebno da uigravaš od kojih jedan vidno nezadovoljan što nema minute a doneo pare i imao solidne pripreme.

 

Ne, ti ostaneš tvrdoglav, guraš Lakić dok se ekipa nije raspala, uništiš debi igraču koji igra prvu utakmicu i onda izrabljuješ nosioce do kraja.

 

Dežavu od prošle sezone.

 

Ne bi me iznenadio poraz protiv Virtusa.

 

Nema opravdanja, igra večeras je Željko a zasluga, nemaju igrači veze s tim

Otkud to da je Washington vidno nezadovoljan?

 

A što se para tiče, nije ni on ostao kratkih rukava u cijelom aranžmanu 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni ie najvaznije da smo dobili… prvo poluvreme smo odigrali dobro, i lagano kontrolisali mec, al totalno pomracenje u 3/4 plus njihove neke trojke… 

 

proslogodisnja ekipa bi ovo glat izgubila, a ona sa Exumom bi se isto mucila…

 

jbg ti igras 2 utakmice u 3 dana, i onda ides kod njih koji se 7 dana spremaju samo za tebe

 

Ovakvih utakmica ce biti, sve dok pobedjujemo dobro je…

 

sad sav fokus na Virtus, Mike i Washinton da treniraju, iduce nedelje protiv Krke da dobiju minute.

 

2:0 u El, dobili Zadar koji nas je prosle godine unakazio…

 

idemo dalje… 

14 minutes ago, Aman 2 said:

Teško da će Tajrik sa ovako ludom glavom izdržati celu sezonu na visokom nivou, a s obzirom na to na šta liči Rambo, javlja se potencijalno veliki problem...


I Lesor je cesto imao ispade… to su takve glave

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shonewizard said:

Otkud to da je Washington vidno nezadovoljan?

 

A što se para tiče, nije ni on ostao kratkih rukava u cijelom aranžmanu 🙂

Glup primer, možda i loše moje rasuđivanje ali dečko je aktivan na društvenim mrežama svakodnevno u smislu zadovoljstva igranja u Partizanu. Nakon utakmice protiv Bajerna ga nema. Takođe, ne vidim zadovoljstvo na njegovom licu koje je bilo primetno do Bajerna.

 

Biće da je nezadovoljan minutazom...a i reakcija Karaičića da mu treba vremena ne pije vodu jer je do odlaska u Ameriku imao ne manje minuta od ostalih bekova. Čak je i zapocinjao utakmice..

 

Ja bih se recimo iznervirao da Lakić ima  13 minuta a ja 0 da sam Vašington.

Nemam nista protiv Lakića, živ bio ali u poslu nema ljubavi a on je daleko najslabija karika ovog tima.

Edited by Patriota iz kauca
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Glup primer, možda i loše moje rasuđivanje ali dečko je aktivan na društvenim mrežama svakodnevno u smislu zadovoljstva igranja u Partizanu. Nakon utakmice protiv Bajerna ga nema. Takođe, ne vidim zadovoljstvo na njegovom licu koje je bilo primetno do Bajerna.

 

Biće da je nezadovoljan minutazom...a i reakcija Karaičića da mu treba vremena ne pije vodu jer je do odlaska u Ameriku imao ne manje minuta od ostalih bekova. Čak je i zapocinjao utakmice..

 

Ja bih se recimo iznervirao da Lakić ima  13 minuta a ja 0 da sam Vašington.

Nemam nista protiv Lakića, živ bio ali u poslu nema ljubavi a on je daleko najslabija karika ovog tima.


Razumem… ali je taj Lakic trenirao u fulu dok je ovaj bio odsutan 2 nedelje ili koliko god..

 

mislim opet ulazimo u glupe rasprave sro igra ovaj a ne igra onaj, a ljudi ih gledaju svski dan na treningu.

 

takodje, mislim da je ovde zeljko zeleo da ucini Lakicu zbog Zadra sto govori da je poceo utakmicu sto nikad nije bio slucaj

 

nego, kako vam Majk izgleda? 😁😁

Edited by ScepanScekicSto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...