Jump to content

KK Partizan Live 2024/25


Son_of_a_gun

Recommended Posts

2 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Svi pokazuju nesto, neke znake, cak i duo Lakic/Nakic, samo Poku nista.. kao da zivota nema u njemu

A nije bas tako brate, juce sam ga jako hejtovao, ali danas je odigrao pristojnije, bio je odlican za protok lopte u napadu, i apsolutno sve vidi, malo vise samopouzdanja da neke suteve ne preskace i u napadu moze biti solidne koristi. U odbrani je krater.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Coz29 said:

A nije bas tako brate, juce sam ga jako hejtovao, ali danas je odigrao pristojnije, bio je odlican za protok lopte u napadu, i apsolutno sve vidi, malo vise samopouzdanja da neke suteve ne preskace i u napadu moze biti solidne koristi. U odbrani je krater.


mozda, ne znam, ali ima problem definitivno… mozemo ga cekati donekle, ali ako ekipa krene da se podize, a on ne prati tek ce onda biti problem

 

ova ekipa moze mnogo, a mi igramo bez cetvorke prakticno… 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ScepanScekicSto said:


mozda, ne znam, ali ima problem definitivno… mozemo ga cekati donekle, ali ako ekipa krene da se podize, a on ne prati tek ce onda biti problem

 

ova ekipa moze mnogo, a mi igramo bez cetvorke prakticno… 

Ne treba ove sezone imati prevelika ocekivanja, nije realno da u prvoj sezoni napravimo neki ogroman timski rezultat. Sledece godine ce biti vec druga prica. Meni je Poku igrac tanana milena, ne znam ni sta da ocekujem od njega, Tristan mi je delovao kao monstrum u odnosu na njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Coz29 said:

Ne treba ove sezone imati prevelika ocekivanja, nije realno da u prvoj sezoni napravimo neki ogroman timski rezultat. Sledece godine ce biti vec druga prica. Meni je Poku igrac tanana milena, ne znam ni sta da ocekujem od njega, Tristan mi je delovao kao monstrum u odnosu na njega.


Ocekivanja su zajebana stvar, u ovom momentu niko ne zna koliko ova ekipa moze tj ne moze. 
 

meni licno se svidja kako du momci odabrani, u glavi su fajteri, talenta ima pa sa vidimo… i upravo mi tu Poku ne lezi… ja licno ne volim takve osobe

 

Da vidimo prvo Majka, da jednu utakmicu odigramo sa pravom cetvorkom… a onda da vidimo ooga cemo dovesti jos na tu poziciju….

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...