Jump to content

KK Partizan Live 2024/25


Son_of_a_gun

Recommended Posts

24 minutes ago, Xpert said:

Previse neiznudjenih gresaka, da ne kazem gluposti za ovaj nivo takmicenja.

Mislim da sam ovo pročitao tokom jedno pedeset naših EL utakmica i svaki put je bilo tačno.

17 minutes ago, Papanikolesku said:

Ne znam, ali ovo već deluje žalosno. Sve okej, i Real u Madrid, i brutalan roster, al nama odbrana ne liči ni na šta. Baskonija nam dala skoro 60 za poluvreme. Pa nisu i oni Real. 

Vreme je da se dozove, nek menja ovu odbranu, nek dovodi četvorku, centra, koji god kurac, samo nemoj da više gledamo ovo, već mi je muka a jedva da je počelo

Pred kraj protiv Baskonije sam osetio da sam too old for this shit. Biće ovo bolje, naravno, u nastavku sezone ali stvarno ponekad izgleda kao jednoteisto, jednoteisto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Mislim da sam ovo pročitao tokom jedno pedeset naših EL utakmica i svaki put je bilo tačno.

Pred kraj protiv Baskonije sam osetio da sam too old for this shit. Biće ovo bolje, naravno, u nastavku sezone ali stvarno ponekad izgleda kao jednoteisto, jednoteisto.

 

A vala i ja sam imao taj osećaj. Znam samo da ovakva košarka, koliko god lepa na oko bila, ne vodi daleko. Eksploatišu doslovno svaku našu lošu rotaciju, reket ne gradimo pa imaju sijaset drugih, a neretko trećih šansi da poentiraju. Ponekad imam utisak da samo nama mogu ovako da sipaju trojke, i to ne Real nego svaka ekipa kojoj naletimo. Još kad se zapale pa ko ovaj brat malopre saspe u facu dve Kari trojke. Prečesto se to dešava da bi bilo slučajno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mrk said:

Ipak je bio dobar faul

Moglo je da ode na obe strane. Al generalna je prica. U Madridu je napravio nekoliko prekrsaja pri sutu, a svaki put je bio ubedjen da je faul na zemlji.

Link to comment
Share on other sites

Da napravimo ciste poglede za sut nam nije bio problem ni protiv Reala, napadacki protok je zaista dobar.

 

Al sve vezano za defanzivu mora da se podigne za nekoliko nivoa, ukoliko zelimo nesto vise u EL. Za ABA ce uglavnom biti dovoljno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nikad mi nece biti jasno kad plej uspori na polovini teren pri prenosenju, i onda se uvede u cosak i proda loptu, gazenje linije, udvajanje, preko pola, i obicno bude onda i namerna kako bi presekao kontru.

 

Ko je pitao zasto je Braun low IQ upravo je sada video na delu. 
 

edit: zato je i popio klupu vaspitno odmah.

Edited by Coz29
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Xpert said:

Al sve vezano za defanzivu mora da se podigne za nekoliko nivoa, ukoliko zelimo nesto vise u EL. Za ABA ce uglavnom biti dovoljno.

 

Da, baš bi voleo da vidim malo jače odbrane, građenja. Prva četvrtina na samoj granici defanzivno korektne, 2 dobra građenja su je delila od toga, druga ipak slabija.

 

Mada, 2 dana nakon baš teške tekme i putovanja iz Madrida, nisam siguran da je realno to očelivati danas, al ajde.

 

________

 

Jao Poku duplo golo na obe strane terena sada.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Bas sam obratio paznju sad na Davisea. Svaki put kad ostane na preuzimanju na pleju, nakon suta odmah krece u kontru. Pa te nicije lopte koje se odbiju nekoliko metara od kosa, nema ko da pokupi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...