Jump to content

US Open 2024


Milutinov Tata

Recommended Posts

Ovaj turnir mogao je i da se ne igra, za koju godinu će biti (ne)upamćen kao i onaj Dominikov US. Bravo za sestretinu Sabalenku i Frickoa. Alpski pizdun mi je tek sad kriv kad vidim da se stara bagra upregla da brani, relativizuje, još postade i stradalnik.

 

Mnogo jebeno kad te potkače 2-3 kolega na Tviteru uz par hiljada rendom komentara. Ne daj Bože nikom. Sveti mučenik Janik, ATP da reaguje i odma dobije one 2 godišnje fer plej nagrade. I za njega i masera, mislim kad je već bal. 

Edited by Molina23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Teniski svet je jedva dočekao da neko skloni Novaka i svakako jedan ili par doping afera neće biti dovoljno da sad oni suspenduju novog zlatnog momka. Alkaraz i Siner, sad dajte mladu krv masi. Svi to žele. Jebeš što ostalim igračima naprave skandal i drže ih pola godine van terena i više, dok se ne završi proces. Ovom džindžer lepotanu poverovali u dva dana.

 

Jebeni licemeri. Odvratan je. A ne mogu ni za Alkatraza... za kog sad da navijam?

Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2024 at 7:29 AM, 40Wins said:

 

Vidi qrca, dva puta je bio pozitivan, a kako su ili kako bi drugi prosli u njegovom slucaju?

Ako je previse buke ni oko cega, zasto su mu onda oduzimani bodovi i zarada?

Ako je ni oko cega, onda se ne oduzimaju bodovi, tako?

 

🙂

jbg, ne znam. Mozda nisu nasli dovoljno dokaza da se namerno dopingovao ali su morali da ga kazne nekako. Sad vidim da nisam u toku, sto je istina, neki  pisu ovde da je bilo i manjih kolicina i vecih kazni. Stvarno ne znam historiju dopinga u tenisu.

 

Ja sam se slucajno sapleo u ovaj US Open. 🙂 Hteo sam da gledam kako Djokovic igra Pickleball, petak pre prvih utakmica u ponedeljak, i bilo je totalno razocaranje, sprdali se malo, a McEnroe zna dobro da igra, bilo je stvarno bezveze (kao da su hteli da ogade svima pickleball, nikad necu dobiti nazad tih 20 minuta). Posle rekoh, ajde da vidim kako igra Djokovic i da vidim ko su sve novi igraci (zadnji put kad sam pratio tenis jos je Agassi igrao 🙂 ). Sad sam opet hooked, gledam tenis na TV i stoni tennis i pickleball na telefoneu (ponekad istovremeno 🙂 )

 

Mislim da malo neki idu u krajnost kao da je ovo neka zavera itd. 

Edited by nonick
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, nonick said:

Hteo sam da gledam kako Djokovic igra Pickleball, petak pre prvih utakmica u ponedeljak, i bilo je totalno razocaranje, sprdali se malo, a McEnroe zna dobro da igra, bilo je stvarno bezveze (kao da su hteli da ogade svima pickleball, nikad necu dobiti nazad tih 20 minuta).

Pa ne znam šta si očekivao, naravno da će tako da izgleda na tim ezgibicijama, ja čak nisam ni znala da je piklbol uključen kad sam videla najavu, mislila sam da je za "običan" tenis. Inače ne sviđa mi se uopšte, radije bih gledala normalne dublove, ali koliko ljudi toliko ćudi, verovatno treba baš voleti i stoni tenis.

U svakom slučaju najbolja stvar u svemu je što si se vratio gledanju tenisa :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Pa ne znam šta si očekivao, naravno da će tako da izgleda na tim ezgibicijama, ja čak nisam ni znala da je piklbol uključen kad sam videla najavu, mislila sam da je za "običan" tenis. Inače ne sviđa mi se uopšte, radije bih gledala normalne dublove, ali koliko ljudi toliko ćudi, verovatno treba baš voleti i stoni tenis.

U svakom slučaju najbolja stvar u svemu je što si se vratio gledanju tenisa :thumbsup:

 

Mislio sam da ce da igraju jedan normalan mec, ili bar jedan set. Onl igrali neku zagrejavanje zajebanciju sa dve lopte odjednom. Cringe.

Prosli put igramo pickleball na jednom mestu gde ima 4 terena (tenis tereni sa dotatnim pickleball linijama) i grupa tenisara ide kuci a jedan se udruzuje nama, znamo ga vec, a ovi njemu "going to the dark side, eh?".  🙂

 

Pa gledacu sad sigurno, narocito ove vece turnire.

 

 

 

Edited by nonick
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...