Jump to content

Premier League 2024/2025


Ko osvaja titulu?  

23 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

    • Manchester City
      2
    • Arsenal
      15
    • Liverpool
      3
    • Manchester United
      1
    • Chelsea
      0
    • Tottenham
      1
    • Neko sedmi
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/16/2024 at 07:00 PM

Recommended Posts

Moram da napravim jedan throwback na ovu konferenciju. Kantona šutira onog navijača Kristal Palasa, dobija zabranu fudbala od 8 meseci, dobija 2 nedelje zatvora koja bude redukovana na društveni rad i onda održi ovu konferenciju gde kaže jednu rečenicu, ustane, rukuje se sa advokatom i ode. Brateee

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako ovaj dunster i dalje sudi Premijer ligu. Ajde sto nas je unakazio bukvalno, ukupno gledano je sudjenje toliko lose, kao da gledam gradsku ligu.

By the way, nikada necemo osvojiti titulu. Jeste da igras celo drugo poluvreme sa igracem manje, ali cuvas vreme i remi protiv jednog Brajtona.

 

Teska sramota.

 

By the way 2, 4 zuta i crveni karton, jedva cekam da vidim da li cemo i blizu imati tako nesto ove sezone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, atmsfr lnČ said:

Nisu normalne sudije sa ovim igranjem rukom u 16 metara izgleda da se vise ne sude penali osim ako je namerno igrac ne uzme sa zemlje, malopre bas osteceni Vulvsi

Ili sviraju sve, ili ne sviraju ništa. Moraš baš nemati osjećaj za igru da ne možeš procjenit baš one čiste situacije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Ili sviraju sve, ili ne sviraju ništa. Moraš baš nemati osjećaj za igru da ne možeš procjenit baš one čiste situacije.

Ne znam da li si video ovo na mecu Vulvsa, podignuta ruka u nivou ramena sirom ispruzena da je nije kacio pala bi na nogu napadacu ... Nisu mi jasni a i Arsenalu je komotno mogao da svira jedan isto pogadja igraca ispred golmana a vrlo verovatno bi i bio gol, mada je tu ruka bila da kazes u ''prirodnom'' polozaju

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Ne znam da li si video ovo na mecu Vulvsa, podignuta ruka u nivou ramena sirom ispruzena da je nije kacio pala bi na nogu napadacu ... Nisu mi jasni a i Arsenalu je komotno mogao da svira jedan isto pogadja igraca ispred golmana a vrlo verovatno bi i bio gol, mada je tu ruka bila da kazes u ''prirodnom'' polozaju

Nisam vidio, al pretpostavljam o čemu se radi.

3 hours ago, holden c. said:

Everton na startu sezone istice bas jaku kandidaturu za cempionsip. Malo sam ih gledao, doduse, ali deluju nekako beznadezno.

Sabili su Bornemouth danas. 5 zicera promašili. Ovi nisu centar prešli do 82. minute i onda zabili 3 gola iz 5 metara na centaršut

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Jer osvajanje titule se odlucuje u 3 kolu?

Daaaa

 

 

 

 

 

 

 

Sprdam se. Ipak meni licno je Siti bio favorit i pre pocetka sezone. 

 

Skroz mi je sokantno imaju samo dva glasa za osvajanje titule uzimajuci u obzir kako igraju prvenstveni format, kvalitet rostera i iskustvo, plus Pepa koji je doktorirao taj format takmicenja. Cak Liverpul ima glas vise. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bugl Khan said:

Ili sviraju sve, ili ne sviraju ništa. Moraš baš nemati osjećaj za igru da ne možeš procjenit baš one čiste situacije.

Pa to je onda jos i gore, izgubiti na taj nacin mec kod kuce od Bornmuta, uzas.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mr clutch said:

Daaaa

 

 

 

 

 

 

 

Sprdam se. Ipak meni licno je Siti bio favorit i pre pocetka sezone. 

 

Skroz mi je sokantno imaju samo dva glasa za osvajanje titule uzimajuci u obzir kako igraju prvenstveni format, kvalitet rostera i iskustvo, plus Pepa koji je doktorirao taj format takmicenja. Cak Liverpul ima glas vise. 

Siti posle dosta vremena ima tanku rotaciju i nosioci su matori. De Brujne, Rodri, Haland, Foden, dva od ta cetiri da imaju povrede to je kraj sezone za njih

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

Siti posle dosta vremena ima tanku rotaciju i nosioci su matori. De Brujne, Rodri, Haland, Foden, dva od ta cetiri da imaju povrede to je kraj sezone za njih

Jeste rotacija nesto uza u odnosu na prethodne sezone, ali verujem da izuzev Holanda sve igrace mogu nadoknaditi, a da rezultati ne trpe.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, mr clutch said:

Jeste rotacija nesto uza u odnosu na prethodne sezone, ali verujem da izuzev Holanda sve igrace mogu nadoknaditi, a da rezultati ne trpe.

Njima je Alvarez pokrivao nekoliko pozicija,pre svih KDB-a i Holanda i to uspešno.Mislim da će im nedostajati takav igrač,pogotovo ako bude povreda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Siti kao da testira koliko moze dati "fore" konkurentima a da rezultati ostanu isti. Igrace barem do zimskog prekaznog roka sa ukupno 25 igraca u timu na tri fronta. Jedan jedini napadac u timu, De Brujne sa sada vec solidnom istorijom povreda, mali Bob povredjen i propustice 3-4 meseca... Bas me zanima na sta ce to liciti kada krene LS i kada se udje u seriju teskih utakmica, sto bi moglo da bude vec posle reprezentativne pauze kada prvo igraju sa Brentfordom, a onda sa Interom, Arsenalom i Njukaslom. Sve u periodu od dve nedelje.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, sasha arsenal said:

Njima je Alvarez pokrivao nekoliko pozicija,pre svih KDB-a i Holanda i to uspešno.Mislim da će im nedostajati takav igrač,pogotovo ako bude povreda.

Da, da, Alvarez im je bio zlatna vredan. Najbitniji rotacijski igrac Sitija, i ako budu ostali bez PL njegova prodaja ce biti kljucan razlog. Bas mi je cudno da su ga pustili, a nisu doveli verodostojnu zamenu. Totalan antipepovski potez.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...