Jump to content

Premier League 2024/2025


Ko osvaja titulu?  

23 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

    • Manchester City
      2
    • Arsenal
      15
    • Liverpool
      3
    • Manchester United
      1
    • Chelsea
      0
    • Tottenham
      1
    • Neko sedmi
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/16/2024 at 07:00 PM

Recommended Posts

27 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Glupan Belgijski. Napravi faul i pravi se lud kad sutne loptu 3 sekunde kasnije

 

Svakako City treba izbaciti iz lige ( jedini zasticeniji su Real i Barsa ) ali nema potrebe od ovih praviti zrtve.

 

Debilana od crvenog, sad kad se sve nadoknadjuje, apsolutno nema potrebe da se ovo svira kao žuti.

 

Fudbalom se bave ljudi koji niti imaju common sense za život, ni za fudbal.


Suluda, bespotrebna i neadekvatna pravila su bitnija od same igre. A delegiraju ih iskompleksirani idioti, koji lece svoje komplekse tamo sto se kao useravaju u život multimilionerima. Wow, svaka čast. Ispao si važan, stao si na zulj, milionima navijača….

 

Šutnuo lik loptu? Ok, ukoliko tvoj tim vodi na kraju, protivnik ima jos minut nadoknade zbog toga, ako ti gubis imas pola minuta manje. To je u sklopu(duhu) igre, ne narušava se igra, adekvatno se sankcionišu stvari.

Ovo je deplasiran cirkus.

 

Fudbal nije prostor za izigrava je pravne države i poštovanje pravila čak iako su outdated.

Fudbal je zabava zbog same igre.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I dalje ne mogu da verujem.

High-end stadion, 40-70k ljudi na njemu, milion iza ekrana...
Imas fudbalere, profesionalce najbolje u svom poslu, na Svetu, sa visokim nivoom skill-a. Imas puno logistike, najbolja i najskuplja produkcija na Svetu...Snimanje, pracenje svakog momenta, real-time editovanje, postprodukcija... Multidisciplinarno, na vise nivoa, imas ljude koji su najbolji u svom poslu na svetu, rade tezak posao, na neki svoj nacin su sinhronizovani da dobijes final product, a to je dobra fudbalska tekma, dobra fudbalska sezona, i da svi stejkholderi dobiju ono sto zasluzuju.

I onda imas par privilegovanih gnomova, iskompleksiranih govnara, koji mora da lece svoje komplekse i da iskoriste svoju privilegiju da naprave da se utakmica vrti oko njih.
A rade ubedljivo najlaksi posao na celom stadionu, i u celoj prici. Bilo koji loger, ili bilo koji editor radi 10 puta tezi posao od njih. Sve sto je potrebno je da budu u formi da dzogiraju 6,7km.

Pre VAR-a su kao linijiski morali da budu skoncentrisani da prate liniju u svakoj sekundi. Sad ni to.
Ne vide to sto normalan, nedebil vidi pored ekrana, a on je na terenu plus ima nekog ko mu gleda snimak odozgo.

I u sinergiji sa moronima koji smisljaju debilna pravila, svojih dodatno debilnijim delegiranjem pravila se useravaju u sve. Bukvalno nemam nikakvu grizu savest koliko ih mrzim.
Takav nivo gordosti za takav nivo morona, koji ne mogu da dobace do elementarne common sense, uz takav nivo privilegovanosti... za gadjenje.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Lineker Konacno pobeda! I ovde smo mogli zestoko da fejlujemo, pre svega mislim na onaj Vicariov kiks kad je tapnuo loptu van 16erca, sreca niko od sudija nije video. Posle toga je imao onu neverovatnu odbrana na 2-1, kada je neko iz BF sutirao glavom, bacio se savrseno i iscupao loptu iz gola. Medison je uspeo da krunise dobru partiju golom i prekine post, i potvrdi pobedu. Kako smo igrali, opet smo mogli staviti 5-6 komada, jebe nas opasno realizacija, i pocetnicki kiksevi. Sledece kolo gostovanje Junajtedu, idealna prilika za bodove na strani. Drago mi je da se Solanke upisao, znacice mu. Mora se priznati da imamo odlicnog golmana u Vikariu. Igramo dobar fudbal, nadamo se da ce i rezultati stici polako. Brennan Johnson se ozbiljno namece... 

 

Kako je lepo gledati suze Arsenalovaca ❤️  Hteo sam da napisem posle one kradje protiv nas kad ste svi skocili da nikako nije faul (cist faul pre postignutog gola Gabriela) da jedva cekam da vas neko opet pokrade pa da placete, ali evo nisam dugo cekao. Sudija postupio po protokolu, nemas pravo onako besno da duvas loptu posle grubog faula, dovidjenja Trosare... I onda autobuscina kakva se retko vidja i u nizim ligama, zar ovaj klub treba da pretenduje na titulu :classic_wacko: Uzas uzasa, ali spasice Siti fudbal jos jednom, uveren sam. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

@Lineker Konacno pobeda! I ovde smo mogli zestoko da fejlujemo, pre svega mislim na onaj Vicariov kiks kad je tapnuo loptu van 16erca, sreca niko od sudija nije video. Posle toga je imao onu neverovatnu odbrana na 2-1, kada je neko iz BF sutirao glavom, bacio se savrseno i iscupao loptu iz gola. Medison je uspeo da krunise dobru partiju golom i prekine post, i potvrdi pobedu. Kako smo igrali, opet smo mogli staviti 5-6 komada, jebe nas opasno realizacija, i pocetnicki kiksevi. Sledece kolo gostovanje Junajtedu, idealna prilika za bodove na strani. Drago mi je da se Solanke upisao, znacice mu. Mora se priznati da imamo odlicnog golmana u Vikariu. Igramo dobar fudbal, nadamo se da ce i rezultati stici polako. Brennan Johnson se ozbiljno namece... 

 

Kako je lepo gledati suze Arsenalovaca ❤️  Hteo sam da napisem posle one kradje protiv nas kad ste svi skocili da nikako nije faul (cist faul pre postignutog gola Gabriela) da jedva cekam da vas neko opet pokrade pa da placete, ali evo nisam dugo cekao. Sudija postupio po protokolu, nemas pravo onako besno da duvas loptu posle grubog faula, dovidjenja Trosare... I onda autobuscina kakva se retko vidja i u nizim ligama, zar ovaj klub treba da pretenduje na titulu :classic_wacko: Uzas uzasa, ali spasice Siti fudbal jos jednom, uveren sam. 

Deluje malo da smo živnuli, valjda ih je pokrenulo to što si izvukli utakmicu u Koventriju. Kuluševski je meni otkrovenje na poziciji u sredini, mislim da nam puno znači i da pomalo podseća na Dembelea. Prvo Karabag u Evropi, malo da dodatno razigramo rezerve, možda damo šansu i mladim talentima, pa ćemo da vidimo za United. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Meni je to korektan shithousery, ne bih voleo da kažnjavaju retroaktivno ovako nešto, možda je gledajući kroz prizmu Trosarovog crvenog zanimljivo glede licimurstvatm, ali priželjkujem vatre kao juče na derbijima na Ostrvu bez robotizovanja.

Ni meni ne bi bio problem ovo da pre toga nije lagano dao 2 zuti ili ti crveni....Gde igrac ispucava ili dodaje loptu samo pola sekunde-sekund posle zvizduka.

Prosle sezone je bilo ne zelimo da iskljucimo Kovacica jer ce unistiti derbi ali zato ovde lagano.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ni meni ne bi bio problem ovo da pre toga nije lagano dao 2 zuti ili ti crveni....Gde igrac ispucava ili dodaje loptu samo pola sekunde-sekund posle zvizduka.

Prosle sezone je bilo ne zelimo da iskljucimo Kovacica jer ce unistiti derbi ali zato ovde lagano.

 

Tačno, zato i kažem da ima posebnu konotaciju, ali realno taj drugi žuti je Oliverov kiks, dok su ovu situaciju gledali u VAR-u. U idealnom svetu našao bi se neki balans pa da kartoniraju Haalanda, retroaktivno kažnjavanje bi mi bilo patronizujuće prema Arsenalu u fazonu "ok, evo sada je izbalansirano".

 

U drugim vestima, Rodri završio sezonu. Šitijev apsolutno najbitniji igrač, oko kojeg se sve elitno što rade vrti. Svaki njegov izostanak se baš osetio prethodnih sezona.

 

Ne sumnjam da će naći način da to minimiziraju koliko mogu, ali ne očekujem da neki Stones ili Kovačić čisto uleti u te zadatke, već da će probati neke korekcije. To ostavlja pitanje da li će i koliko smanjiti njihove šanse. I dalje su jaki ko zemlja. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zli jezici bi rekli da siti polako stize karma (povreda rodrija), nek se nastavi sa kaznama za 115 optuzbi i uzdravlje:whistling:

 

 

Ps krajnje idiotska odluka da oliver opet sudi, covek koji je dokazano na platnom spisku gospode koja je na celu Mancester Sitija, zatim covek koji je dao 7 crvenih kartona igracima Arsenala, i covek koji je prosle godine kada je Kovačić napravio 2 cista prekrsaja za drugi zuti/direktan crveni precutao karton sa objašnjenjem "nisam hteo da upropastim tako bitno utakmicu". Izgleda da se ta logika juce nije vodila

Edited by kojan
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Arsenal i titula🤣🤣🤣 imali su KDB out prosle godine i igrali x5 bolje nego ove sezone pa popusakis.  Ove sezone ni u top 2 za njih

Ove sezone igramo znatno bolje. Samo zahvaljujuci sudijama nemamo maksimalan ucinak. Juce smo delovali kao mentalno izuzetno jaka ekipa, prekaljena i spremna za najvise domete. Primili smo nesrecan gol, ali niko drugi na svetu ne bi mogao da izdrzi ovako protiv Sitija. Da ki cemo osvojiti titulu ne znam, ali su svi osim Sitija toliko daleko od nas da bas treba biti tezak analfabeta pa to ne videti. Mada jasno mi je, cim se prica o tome kako lose igramo, kako to nije Arsenal, nemaju napadaca, nekog tehnicara i umetnika, igraju dosadno, znas da se prorivnicki navijaci boje. Istorijska sinergija Mikija i Liverpulcana na ovom topiku je najbolji dokaz, i jedni i drugi naslucuju da su u kanalu ove sezone, potencijalno i na jako dugo vremena.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Juce smo delovali kao mentalno izuzetno jaka ekipa, prekaljena i spremna za najvise domete.

 

Tačno, plus chip on shoulder zbog dve sudijske krađe i motiv zbog prošle sezone. Sva je prilika da će opet biti jako teško izgurati 38 kola ali Arsenal mi se čini (kao i mnogima, doduše) spreman i kao glavni favorit za naslov.

 

Inače, Liverpool igra za sada najlepši fudbal ponovo, meni su generalno najgotivniji od big 6 već godinama, čini se da je Slot pravo rešenje fit-wise a videćemo šta će to rezultatski doneti.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Arsenal i titula🤣🤣🤣 imali su KDB out prosle godine i igrali x5 bolje nego ove sezone pa popusakis.  Ove sezone ni u top 2 za njih


Izostanak KDBa i Rodrija su neuporedivi. KDB je vec vise puta imao duge pauze pa je City uzimao lige sa velikim brojem bodova jer imaju Bernarda, Fodena, Gundu koji mogu nadomjestiti njegov ucinak. Rodrijev uticaj nema ko nadomjestiti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Tačno, plus chip on shoulder zbog dve sudijske krađe i motiv zbog prošle sezone. Sva je prilika da će opet biti jako teško izgurati 38 kola ali Arsenal mi se čini (kao i mnogima, doduše) spreman i kao glavni favorit za naslov.

 

Inače, Liverpool igra za sada najlepši fudbal ponovo, meni su generalno najgotivniji od big 6 već godinama, čini se da je Slot pravo rešenje fit-wise a videćemo šta će to rezultatski doneti.  

Liverpul igra bolje nego sto sam ocekivao i svaka cast Slotu na tranziciji. Ocigledno nije svaki celavi Holandjanin prevara. Ali njima je isuvise tanka rotacija da bi bilo realno da se bore za titulu. Oni bi eventualno mogli da je osvoje Lester style - nula povreda + raspad 10 ekipa. To ne izgleda verovatno trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal i dobra igra ove sezone🤣🤣🤣 

Likovi primenjuju dark martial arts kojih bi se i Jose i Simeone postidjeli. 

 

Valjaju se konstantno, simuliraju, prave jake i grube prekrsaje. Konstantno prave prekrsaje prilikom prekida ali im se tolerise. 

 

Glume zrtve da je to za nevjerovati. Rice zasluzen crveni, Trossard zasluzen crveni. Glupanderi.

 

Meni je prvom City preko one stvari i dobice po usima ubrzo ali predstavljati Arsenal kao neka nevinascad i zrtve mi je presmijesno.

 

18 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:


Izostanak KDBa i Rodrija su neuporedivi. KDB je vec vise puta imao duge pauze pa je City uzimao lige sa velikim brojem bodova jer imaju Bernarda, Fodena, Gundu koji mogu nadomjestiti njegov ucinak. Rodrijev uticaj nema ko nadomjestiti. 

Naravno da su uporedivi ali je Pep genijalac koji to prilagodi. Ta dvojica su mi prebitni igraci. Molim te nemoj vise Bernarda da svrstavas u tu grupu, lik je vec godinu i po totalno out. Vidjelo se prosle sezone, vidjelo se na EP a i juce kada ga je Jesus lagano izresavao u par navrata pri kraju. Postao jeprevise predvidiv.  Bernardo, Foden nisu gamechangeri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...