Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Tekvondo, Džudo, Rvanje)


Recommended Posts

Može i taj OI turizam vrlo lako da se preseče. Dodati u onaj pravilnik o penzijama da pored EP i SP medalja je obavezna i makar OI bronza kao uslov l i ćao zdravo. Ili da se skroz ukine. Ovo selektivno učestvovanje pojedinaca gde dolaze i kilavi i povređeni je logično dovelo do ove anarhije. Naravno nisu svi turisti i većina dolazi punim srcem i spremni za velike stvari međutim nešto mora da se preduzme. Čak su i stranci provalili šemu pa se gle čuda mnogi i sami nude za pasoš. Nije sigurno zbog Novaka i Jokića. 

Edited by Molina23
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zasto smo sve gori i gori... Pa zato sto sns kancer sve vise pruza pipke. Uvukli su se u sve pore sporta i unistavaju ga, kao i sve cega se late. Bice sve gore i gore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba nagrađivati samo OI zlato i ništa više. Možda neka kinta za srebro i bronzu na OI ali nikako penzije. Jes da to nije pravedno prema ovim velikim sportovima gde su EP i SP velika stvar ali ti sportisti ionako zarađuju ogromnu lovu tako da im 200k i penzija ama baš ništa ne znače.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Veliki broj sportova se prati samo na OI, dok ostala takmičenja i prvenstva prate samo najveći zaljubljenici i uža familija.

 

Svaka medalja na OI puno znači i treba osvajača nagraditi, nekom razumnom cifrom, ali ograničiti privilegije za medalje po nekim kupovima lilijane ronketi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da ste pomenuli, ako jeste prastajte.

 

Mihain Njunjez Lopez je, ispravice me neko ako gresim, zacementirao status najveceg rvaca svih vremena (cak ispred Kareljina), jer je u Parizu osvojio svoju petu uzastopnu zlatnu medalju na OI u najtezoj kategoriji grcko-rimskim stilom i povukao se odmah posle finala.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, neko me sabotira said:


Pa sad…dobila je (jedva, ali je dobila) prve dvije runde tako da nije ni bilo treće. Na kraju uvjerljivo do bronce, bravo Lena! Hrvatska od 2008. ima barem jednu olimpijsku medalju u taekwondou na svakim OI osim jednih (čini mi se 2016.).


Ima i Srbija na poslednje tri OI pa vidiš da nas ništa ne sprečava da doživimo debakl. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Мџе said:


Ima i Srbija na poslednje tri OI pa vidiš da nas ništa ne sprečava da doživimo debakl. 


Kud si navro, pričekaj Meka

35 minutes ago, McLeod said:

Nisam siguran da ste pomenuli, ako jeste prastajte.

 

Mihain Njunjez Lopez je, ispravice me neko ako gresim, zacementirao status najveceg rvaca svih vremena (cak ispred Kareljina), jer je u Parizu osvojio svoju petu uzastopnu zlatnu medalju na OI u najtezoj kategoriji grcko-rimskim stilom i povukao se odmah posle finala.

 

20 hours ago, Knipex said:

 

Peta zlatna medalja na isto toliko učešća na OI i kraj jedne blistave karijere.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barker said:

Makedonka dobila svetsku sampionku u tekvondu!

Ne samo svetsku nego i duplu olimpisku sampionku, i onda tesan poraz u borbi za polufinale 😞

Link to comment
Share on other sites

Jel znamo nešto o ovome Hetik Cabolov što nastupa za nas u rvanju. Ja ni čuo nisam za njega. Jel neko zna jel ima makar neke nade da iznenadi za medalju ? Vidim da je prošle godine uzeo bronzu na SP ali imali smo već takvih pa tropa.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Klotzen said:

Jel znamo nešto o ovome Hetik Cabolov što nastupa za nas u rvanju. Ja ni čuo nisam za njega. Jel neko zna jel ima makar neke nade da iznenadi za medalju ? Vidim da je prošle godine uzeo bronzu na SP ali imali smo već takvih pa tropa.

 

32 godine, iskusna kajla. Ima zlato sa Svetskog 2014. i srebro na Svetskom 2017.

 

Bronzu u Beogradu je uzeo u kategoriji više, do 79. Sad se bori u do 74.

 

U kakvoj je formi, nemam pojma. Videćemo, sad će da počne.

Link to comment
Share on other sites

Delovao je odlično u ovoj prvoj borbi. Sada ima 7 borbi do sledeće njegove, znači 40 do 60 minuta po nekoj mojoj računici.

 

Takov bi trebao sada da nastupi a Perišićka za jedno 15-20 minuta

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Поцепа га Цаболов. Кад креће Перишићка?

 

Prvo ide Takov, odmah posle ovih cura.

 

Perišić četvrti meč posle Takova.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...