Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

2 minutes ago, Thor said:

Monstruozna partija Kabokla...ispod koša rešava kao Jokić, a šutira kao Durent.

Stvarno gde je taj Kaboklo protiv Nemaca? 

 

Jebiga protiv ravnih sebi pravi faulove brze nego sto mi post pisemo al protiv nejaci odmah dominacija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Ali protiv Japana...

Ni onaj iz Japana centar nije los uopste

Kaboklo 4/4 za 3p, a Hawkinson 5/6.

Tata Marselinjo ušao da reši.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

 

Kako su govorili naši stari, "na sirotinju i zec diže patku."

Upravo. Relevatnije su mi partije protiv Nemaca i Francuza gde se nije video a sad kad je sve reseno jbg.

 

Samo vi grobari se nadajte da ce nekog na osnovu ove partije da prevari. :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Upravo. Relevatnije su mi partije protiv Nemaca i Francuza gde se nije video a sad kad je sve reseno jbg.

 

Samo vi grobari se nadajte da ce nekog na osnovu ove partije da prevari. 😄

A mi Zvezdasi da se nadamo da ne prevari dr Nebojsu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Prevariće nekoga da ga potpiše 😄 

Pa neke je već "prevario" prošle sezone😉

Pitanje je šta je problem kod njega, odnosno čemu tolika nekonstantnost...ima ovde naravno i do kvaliteta protivnika, ali odigrao je vrhunski. Zasto to ne moze u kontinuitetu, ima i do njega, do trenera, uloge u timu, izmene "na gresku", itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Thor said:

Pa neke je već "prevario" prošle sezone😉

Pitanje je šta je problem kod njega, odnosno čemu tolika nekonstantnost...ima ovde naravno i do kvaliteta protivnika, ali odigrao je vrhunski. Zasto to ne moze u kontinuitetu, ima i do njega, do trenera, uloge u timu, izmene "na gresku", itd.

Zato što mu je samoljublje obrnuto proporcionalno inteligenciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

Zato što mu je samoljublje obrnuto proporcionalno inteligenciji.

Ne poznajem ga lično...ali čovek koji može ovo što on može i kako je danas odigrao je sve samo ne neko koga bi se lako odrekao...treba mu očigledno naći žicu (neko sa 50godina i kusur u košarci 😋)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ако Немци добију Французе онда Бразил иде сигурно на Америку јер би у првом шеширу били Америка и Немачка а не можеш на противника из групе у 1/4 финалу.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Šta treba mučenim Grcima za prolaz?

 

Dovoljna im je pobjeda nekom malom razlikom, e sad tačno nisam siguran da li razlka mora da bude više od 3 poena, ili 3 poena i više, ali to je tu. Valjda mogu da budu i drugi ako dobiju sa više od 10.

Link to comment
Share on other sites

Bas sad nesto kalkulisem oko 2 najbolje treceplasirane ekipe.

 

Brazil je na -7

Juzni Sudan trenutno na -6, ceka utakmicu sa nama

Spanija trenutno na -5, ceka utakmicu sa Kanadom

 

Teoretski u grupi A moze da dodje do kruga, ali je najverovatnije da dobiju danas Kanada i Australija i da Spanija bude treca sa 1-2. Ako izgube, po svemu sudeci Brazil je bolji od njih, ali onda zavise od nas, sa koliko razlike dobijamo SSD 😈

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

 

Dovoljna im je pobjeda nekom malom razlikom, e sad tačno nisam siguran da li razlka mora da bude više od 3 poena, ili 3 poena i više, ali to je tu. Valjda mogu da budu i drugi ako dobiju sa više od 10.

 

To samo pod uslovom da Kanada dobije Španiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me 

 

Quote

Grčka će završiti 2. u grupi ako:

Grčka pobedi Australiju sa 10 ili više razlike, a Kanada Španiju

 

Grčka će završiti na trećem mestu u grupi ako:

Grčka pobedi Australiju, a Španija Kanadu

Grčka pobedi Australiju sa 3 razlike, a Kanada Španiju

 

Grčka će završiti na 4. mestu u grupi ako:

Australija pobedi Grčku ili Grčka pobedi Australiju sa 1 razlike, a Kanada nadigra Španiju

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/kosarkaske-kalkulacije-na-oi-potpuna-ludnica-u-grupi-a-srbija-ima-jasan-put/488576

Edited by Marvin
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Thor said:

Ne poznajem ga lično...ali čovek koji može ovo što on može i kako je danas odigrao je sve samo ne neko koga bi se lako odrekao...treba mu očigledno naći žicu (neko sa 50godina i kusur u košarci 😋)

 

Čovjek koji pretenduje na njegov status i platu ne može da bude list na vjetru, mora da ima neki minimum koji će da ti da i kad nije zadovoljan, i kad ga ne ide, i kad ga boli noga, itd, itd. On baš nema dno, a to je problem za ozbiljnu košarku, koliko god da mu je plafon na momente visok.

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

To samo pod uslovom da Kanada dobije Španiju.

 

Tačno, nego ja to u glavi već riješio da su Kanađani dobili

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

 

Čovjek koji pretenduje na njegov status i platu ne može da bude list na vjetru, mora da ima neki minimum koji će da ti da i kad nije zadovoljan, i kad ga ne ide, i kad ga boli noga, itd, itd. On baš nema dno, a to je problem za ozbiljnu košarku, koliko god da mu je plafon na momente visok.

Jasno, nije neko na koga možeš da se osloniš....i nemoguće je da iz večeri u veče ponavlja ovakve partije. Ali kada bi mogao da zadrzi neku kakvu takvu konstantnost, bio bi bez premca u TOP 3 centara Evrolige, a to je već ozbiljno dostignuće, i "materijal" koga nikako ne bi pustio niz vodu, pogotovu u ovom trenutku kada je suženo tržište kvalitetnih igrača za Evropu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thor said:

Jasno, nije neko na koga možeš da se osloniš....i nemoguće je da iz večeri u veče ponavlja ovakve partije. Ali kada bi mogao da zadrzi neku kakvu takvu konstantnost, bio bi bez premca u TOP 3 centara Evrolige, a to je već ozbiljno dostignuće, i "materijal" koga nikako ne bi pustio niz vodu, pogotovu u ovom trenutku kada je suženo tržište kvalitetnih igrača za Evropu.

 

Ti baš ne odustaješ, ubijedićeš me na kraju da sam i ja mogao da igram bar prvu ligu, samo da sam mogao da zadržim konstantnost na svom najboljem mogućem nivou 😉

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...