Jump to content

Tenis - Pariz 2024


Recommended Posts

21 minutes ago, McLeod said:

Ode Svjontek. Meni je ovo sokantno iskreno, manje bih se iznenadio da puknu i Alkaraz i Djokovic danas zajedno nego ovo.


Ovo objašnjava neke stvari 😁

 

Kineskinja će biti popriličan favorit u finalu, drugi meč završava 10 sati nakon njenog. Nadam se da Vekić dobiva danas, u borbi za broncu nema nikakve šanse.

Uh, dobro je da sam provjerio, žene igraju finale u subotu, bit će vremena za oporavak. Meni je Donna 51-49 favorit, Slovakinja je ipak izbacila Paolini i Krejcikovu…

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barker said:

Sinoc je izgleda iskrilo na sve strane u mecu sa Kolins, mozda je to imalo udela u danacnjem porazu, nisam gledao.

 

Nista specijalno, pogodila je na mrezi Kolins, onda se kao izvinila, a Svjontek je bila u fazonu ne treba mi izvinjenje, pa je onda ova imala svoju klasicnu kvazi woke tiradu kakvu imaju Amerikanke (a ona pogotovo) konstantno pa joj rekla da nije "genuine" i tako neka sranja.

 

Sto se Kolins tice, business as usual, ne verujem da je to uticalo. Jednostavno los dan u kancelariji, moze i njoj to da se desi, u poslednje 3-4 godine na sljaci ima statistiku kao Rafa u najboljim danima.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Alkaraz je trenutno neka teniska verzija Bolta ili Felpsa u pogledu dominacije i razliku u klasi u odnosu na ostalim učesnicima ovog turnira. Imam osećaj da igra sa levom rukom opet bi osvojio turnir bez puno muke.

 

Sa druge strane Zverev u teškim problemima trenutno. Muči ga Museti, a deluje da ga muči i vrućina, fitnes, šta god.

Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2024 at 2:09 PM, DameTime said:

Načelno se slažem s tobom, ali bila je neka priča da se Novak često obraća Viktoru za savet.

 

23 hours ago, fancy said:

Normalno.

Kod Viktora uvek valja ići po savet oko manekenki, starleta i sl...

 

Viktor je zaduzen za reon psovki i svadjanja tokom igre, tu mora malo Nole da poboljsa svoju dominaciju. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Prošao Museti, nikakvo iznenađenje, postao opasan igrac u zadnje vreme. 

 

Što se tiče Alkaraza trenutno najbolji na turu ne samo u stamini, nego i u sledećim teniskim elementima: brzina, mentalna snaga, forhend, bekhend, dropshot, passing shot, retern. Jedino servis, ali i tu je valjda top 5, da je viši jedno 10 santima verujem da bi servirao kao Ivanišević, lol. Jednostavno dečko je fenomen, najveći talenat koji se pojavio u tenisu po meni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...