Jump to content

Ostali sportovi - Pariz 2024


Recommended Posts

Ovde u nasoj zemlji svi zivi se hvale toliko mogu da podignu iz bencha , toliko mogu iz mrtvog dizanja, a kad dodju OI, 0 predstavnika u dizanju tegova. Zar je moguce da nemamo nikog.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Azazelkg said:

Najveća glupost je proglasiti brejkens sportom, još veća je proglasiti ga olimpijskim sportom....

Sa ovim se slažem, gledao sam par minuta i odustao. Mada, možda je i do godina 😁.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Azazelkg said:

Najveća glupost je proglasiti brejkens sportom, još veća je proglasiti ga olimpijskim sportom....

 

Ako se ne takmiče Ozon, Turbo i Spešl K, neću da gledam.

 

(ko ne razume šta sam napisao, ima manje od 50 godina 🙂)

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko 10+ godina prati breaking, apsolutno se slazem da mu nije mesto ni blizu OI, prosto to nije klasican sport, ali posto su vec tu, par reci o njima, strasno su fizicki spremni (u rangu najspremnijih sportista na svetu), potrebni su im meseci/godine da uvezbaju poteze i generalno je kompleksnije nego sto verovatno izgleda na prvi pogled 😄

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Breaking-a priča je sledeća. Domaćin ima pravo da ubaci 5 novih sportova. Oni su tražili samo taj Breaking jer je on kod njih popularan. Sledeće OI ga neće biti ali za 2032. će se opet vratiti.

 

Meni lično izgleda atraktivno tako da nemam ništa protiv da postane stalan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...