Jump to content

FK Partizan 2024/2025


Recommended Posts

Ovo što Partizan igra nije za ostavku uprave nego za paljenje stadiona, da gori zemlja i nebo. Jebem ti sunce da na šta su sveli klub. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Na ovakav raspored snaga ubacuje Natha koji ce da statira i stoji. Bas ce to pomoci u odbrani.

Razbijena je ovo banda. Potpuno je svejedno ko je na terenu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Na ovakav raspored snaga ubacuje Natha koji ce da statira i stoji. Bas ce to pomoci u odbrani.

Pa bas i ne treba da se brani. Vec je ubacio Scekica da zatvori i odmah primio cetvrti. To su nasi treneri strucnjaci.

Link to comment
Share on other sites

Napamet znam prvih 11 Partizana protiv Rome ili Seltika a od ovog tima znam Markovića, Jovanovića, Natha i Saldanju, što bi kazao Kari Pešić " ko je bre ovaj" ariaga, mujagić, zubaru,

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MishaZvezda1983 said:

Au grobari braco.... Kako mozete ovo da dopustate da vam rade, najurite upravu jos koliko veceras.

 

Pa Vučelić već dao ostavku... pre godinu dana. I još uvek je tu.

 

 

 

Kraj. Ne sećam se u moje 54 godine da sam ovako ravnodušno odgledao evropsku utakmicu Partizana. Bukvalno ni da me takne.

 

Do kurca.

Link to comment
Share on other sites

Komsije jos nisu svesne koga oni imaju u upravi. Ali uvek je tu domaca liga da pokrije neuspeh u Evropi pa je Terza madjija.

@Don Duskoodgovorno tvrdim da golman nije kriv ni za jedan gol, a ti si bas uporan. Jovanovic ima svoje mane, jedna od njih je da je "linijas". Ali vcr je branio koliko je mogao, a bio je na vetrometini.

Sad se usredsrediti na pobedu, bilo kakvu, zbog koeficijenta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alek The Great said:

Komsije jos nisu svesne koga oni imaju u upravi. Ali uvek je tu domaca liga da pokrije neuspeh u Evropi pa je Terza madjija.

@Don Duskoodgovorno tvrdim da golman nije kriv ni za jedan gol, a ti si bas uporan. Jovanovic ima svoje mane, jedna od njih je da je "linijas". Ali vcr je branio koliko je mogao, a bio je na vetrometini.

Sad se usredsrediti na pobedu, bilo kakvu, zbog koeficijenta.

Pa ja nisam ni kritikovao golmana. Vec sam samo rekao da nije u modu gde skida nemoguce  suteve pa ispadne ovako kako ispadne.

Ako mislis da sam ga kod 5 gola kritikovao nisam. Vise je tu kriv Antic koji dozvoljava da lagano izgubi duel posle odbrane(jak je sut bio i nije mogao bolje da izbaci) i dozvoli ovom da vrati loptu u 16 a i Sveta se tu nije proslavio(stoji tu na stativi i dozvoljava gol).

 

No bukvalno sam imao osecaj da su vam mogli dati gol kad god su pozeleli i hteli a vasi golovi su plod gresaka njihove odbrane.Jbg.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Auh komsije... nista sto bih rekao, ma koliko dobronamerno, nece vam olaksati situaciju. Nema olaksavajucih okolnosti zapravo, ne pada mi nista na pamet. Na nekih 4:2 sam pomislio da i nije tako lose, treba se uozbiljiti i dobiti to 2:0 kod kuce i da se nekako prodje. Kad ono... 

 

Ovo me inace strasno podseca na ono protiv Dinama iz Zagreba, samo sto je tamo bio revans u pitanju ali je isto tako bio neki politicki naboj i puce bruka na kraju. 

 

Nisam sa mnogo paznje odgledao utakmicu, stoji sa strane dok nesto radim pa kad je izgledna akcija ili gol prebacim se. Ali ste izgledali kao da ste se juce skupili (nisam gledao protiv Napretka niti pripremne). Razumem da igraci imaju neke limite, i da se od govana tesko pravi pita, ali da bas ovako rastimovano izgledate a da nije neki trener dunster na klupi mi je bas nerazumljivo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...