Jump to content

FK Partizan 2024/2025


Recommended Posts

Bas mi zao , zaista, navijam za Partizan veceras, zbog srpskog fudbala i bodova, ali covece, jel moguce da smo ovakvog mentaliteta ? 
Ma daj. 

Ovde izvuci bod, Dinamo nije nista specijalno . 

Edited by MishaZvezda1983
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Severina nema zuti ali da mora napolje.

Preokrnuli laganooo


U pravu si, Saldanja ima zuti.
Svejedno se slazemo.
Golman katastrofa!

Link to comment
Share on other sites

Nije moje da se mesam u Partizan , ali najjiskrenije vam zelim da napravite revoluciju i izbacite iz kluba sve stetocine . 

Primiti 3 gola ovako za 10 minuta? Bruka, nismo ni mi Zvezdasi nesto bas puno bolji.. ali opet , ovo je sramota kakva neprofesionalnost igraca u odbrani , i golmana.

Link to comment
Share on other sites

Prelako su dolazili u I oko šesnesterca.  Dosta su brži i sa loptom i bez nje, a u prilog tome ide i statistika o broju šuteva, poseda lopte, kornera,  koja je na njihovoj strani.

Partizan mora bolje da koristi kontre koje mu se ukažu.  Pritisak na lopti kada se brani mora biti jači, da se ne dešava da pucaju linije tima posle 2-3 njihova pasa. 

 

Ništa nije gotovo. Jedan gol menja sve. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stiletto said:

Kakav kvalitet tima, takav i rezultat. Ne kukajte na igrače, već na one koji su ih doveli u klub.

Ma samo maliciozan covek bi rekao da ova ekipa ima kvalitet da nesto uradi u Evropi. Ali ova ekipa mora da bude bar druga u domacici.

2 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Nije moje da se mesam u Partizan , ali najjiskrenije vam zelim da napravite revoluciju i izbacite iz kluba sve stetocine . 

Primiti 3 gola ovako za 10 minuta? Bruka, nismo ni mi Zvezdasi nesto bas puno bolji.. ali opet , ovo je sramota kakva neprofesionalnost igraca u odbrani , i golmana.

Gde si tacno video gresku golmana?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se smejem (bez sarkazma ili podjebavanja) komentarima komšija koji samo ponekad pogledaju PFC pa su ljudski začuđeni prikazanim. Drugari, pa ovakve stvari se dešavaju protiv Mladosti, Radnika ili Voždovca, šta da se očekuje protiv kakve-takve evropske ekipe.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alek The Great said:

Ma samo maliciozan covek bi rekao da ova ekipa ima kvalitet da nesto uradi u Evropi. Ali ova ekipa mora da bude bar druga u domacici.

Gde si tacno video gresku golmana?

Ucinilo mi se da je kod treceg gola mogao da reaguje bolje , a mozda i gresim, nisam bas video najbolje situaciju, kritika je bila vise upucena igracima u odbrani , i srednjem redu koji su prespavali sva tri gola. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bad said:

Najgore što i ovaj Dinamo nije ništa specijalno, limitirana ekipa, može se reći solidan žreb za Partizan ali džabe. 

Solidan bi zreb bio za neku pristojnu ekipu. Mi to nismo, pa nam je svaki zreb pretezak.

 

Ne ulaze se nista, stadion se raspada, uprava nedodirljiva iako nikad gori rezultati i generalno stanje u klubu...

Ovo je realna slika trenutnog Partizana.

 

P.S. Scekic umesto Goha... sta reci.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alek The Great said:

 

Gde si tacno video gresku golmana?

 

8 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Ucinilo mi se da je kod treceg gola mogao da reaguje bolje , a mozda i gresim, ...........

 

Kod trećeg gola, čini mi se, nije mogao ništa. Antić je u pokušaju da izblokira učinio da lopta prebaci Jovanovića. Mislim da je kod prvog gola mogao malo bolje, i pored jakog šuta, ipak u njegovu stranu je lopta ušla u gol. Medjutim, lako je na TV izvoditi rekonstrukciju....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...