Jump to content

FK Partizan 2024/2025


Recommended Posts

Odavno nije cilj uraditi nesto u Evropi, vec nekako upasti u grupu i zaraditi koji evro.

Igrali smo protiv 2 ekipe slicnog kvaliteta kao mi. U oba dvomeca bili toliko blizu, a tako daleko. Fali nam nesto, mozda je to samo jedan ili dva igraca. I dalje mislim da bi jedan Belic digao ovu ekipu za 30%. Nedostaje jedan zadnji vezni koji "jede malu decu". Ovaj Arriaga mi se ic ne svidja. Ja kukah na Antica, kad kod ovog Jurcevica teska promaja.

Tanko je sve to za jurop, ali u domacici se mora biti drugi. Svaki drugi rezultat je teska sramota.

Link to comment
Share on other sites

On 8/28/2024 at 9:10 PM, Barkley#34 said:

Odavno je cilj samo da se utopi neki igrač i tapne provizija od njega. Evropa dođe samo kao bolji izlog. 

 

Bold of you to asume da postoji bilo kakav cilj. 😄 

 

Saldanja nije prodat kada je realno moglo da se zabode 6-10 meleona, otići će sada za duplo manji raspon. I tačno otprilike kada je odlučeno da će se tapnuti nakon kvala, on krenuo da vuče probleme sa zadnjom ložom.

 

Sveta ide za 1.5m od čega nama ide 50%, a 50% Olimpijakosu. Jezivo. Kapiten i ključni igrač odbrane.

 

Severina 1.5m navodno u Veneciju. 

 

Kovačević na pozajmici u Kadizu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Bold of you to asume da postoji bilo kakav cilj. 😄 

 

Saldanja nije prodat kada je realno moglo da se zabode 6-10 meleona, otići će sada za duplo manji raspon. I tačno otprilike kada je odlučeno da će se tapnuti nakon kvala, on krenuo da vuče probleme sa zadnjom ložom.

 

Sveta ide za 1.5m od čega nama ide 50%, a 50% Olimpijakosu. Jezivo. Kapiten i ključni igrač odbrane.

 

Severina 1.5m navodno u Veneciju. 

 

Kovačević na pozajmici u Kadizu.

onaj Kovačević što ne zna da trči ?

kako su danas pali krterijumi o igračkim kvalitetima 

Link to comment
Share on other sites

Uleteo je na polusezoni kao iznuđena zamena, bez većeg iskustva odmah na viši nivo i jače ciljeve, morao da pokrije ozbiljnu poziciju u situaciji kada je u liniji ispred ostala rupa odlaskom Belića, a ni saigrač na poziciji nije bezgrešan. Zajebanije i za bolje igrače od njega. U haotičnom klubu nijednom bonusu nije lako. 

 

2 hours ago, Charles De Ketelaere said:

 

Bold of you to asume da postoji bilo kakav cilj. 😄 

 

Saldanja nije prodat kada je realno moglo da se zabode 6-10 meleona, otići će sada za duplo manji raspon. I tačno otprilike kada je odlučeno da će se tapnuti nakon kvala, on krenuo da vuče probleme sa zadnjom ložom.

 

Sveta ide za 1.5m od čega nama ide 50%, a 50% Olimpijakosu. Jezivo. Kapiten i ključni igrač odbrane.

 

Severina 1.5m navodno u Veneciju. 

 

Kovačević na pozajmici u Kadizu.

Zato što su se kockali da će izvući više para ulaskom u Evropu i njegovim dobrim izdanjima u kvalifikacijama. Naravno, izduvali su kao i u nekim situacijama pre. A ova rasprodaja je iznuđen potez. Stalno vuku takve dok jednom ne budu imali čime se vade. Razjebali školu i greše sa strancima. Mislili su da će svaki biti Sadik.

Link to comment
Share on other sites

Nije sve tako loše večeras. Recimo, žena Ognjena Ožegovića je jedna simpa crnka. :s_d:

 

Pored toga, razbranili smo Acu kapitena za reprezentaciju. Baš je siguran večeras. 

 

Mislim se na kakvom su nivou švajcarski i belgijski fudbal kad smo mi ovakvi bili skoro egal sa njihocim predstavnicima u Evropi.

 

Mnogo je ovo loše. Uživo sve izgleda još gore nego na teveu.

Link to comment
Share on other sites

Meni je nedopustivo da Partizanu bonusa igra ovaj Djurdjevic pored toliko klianca iz skole koje su imali i rasterali. Doveli decka koji ni u Vozdovcu nije odskakao, pre toga probali isto sa Kovacevicem i Milicicem, ali bez uspeha. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...