Jump to content

FK Partizan 2024/2025


Recommended Posts

1 hour ago, realno *w said:

Svi su loši, ali ovaj Lazarević... tužiti onoga ko ga je doveo.

Baš sam hteo da napišem tokom meča da se ozbiljno nameće za Saničanina godine.

 

Edit: jedina iole pozitivna stvar je činjenica da smo najaktivniji bili u poslednjih 15-20 minuta. Do sada smo u tim periodima disali na škrge a sad smo i neke šanse imali.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Barkley#34 said:

Edit: jedina iole pozitivna stvar je činjenica da smo najaktivniji bili u poslednjih 15-20 minuta. Do sada smo u tim periodima disali na škrge a sad smo i neke šanse imali.

Pomogla je i cinjenica da su se ovi povukli i igrali cekalicu da sacuvaju taj gol prednosti. Pa je bilo lakse malo....

Link to comment
Share on other sites

Ovde je hvaljen kad je dosao. Ako se dobro secam @Markoss je pisao nesto da je momak potencijal i da je sklonjen iz tima Cuke pa je zato dosao. Ja recimo znam da je u FM-u solidan potencijal. 🤪 Decko ima fizikalije, ali u svemu ostalom je trenutno na nivou ispod Sanicanina. Daj Boze da mu legne Sekunda i da dobije minute, ali cisto sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

Meni stvarno bio dobar u mladjim selekcijama, ali u Partizanu je bio kriminalan. Bukvalno najgori igrac u timu i to ubedljivo.

 

Cuka odbila ponudu Strazbura, hteli vise, on hteo tamo, pa se kurcobesao i sklonili ga. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Alek The Great said:

Ovde je hvaljen kad je dosao. 

 

Sa punim razlogom, ja sam bio presrećan što smo ga doveli. Naše dete, visok, nije delovao spor, sa loptom slabiji ali nadoknađuje fizikalnošću. Znalo se da je sirov ali super prospekt. Nisam znao za taj Strazbur ali eto i tu potvrde, oni imaju odličan skauting.

 

Gledao sam ga uživo na debiju i kod svakog prekida sam prizivao gol, na kraju dade neku bućku ali i tu je ispadao par puta neočekivano, ali se baš trudio i imao neke dobre poteze. Nakon toga sve skandalozno loše.

 

Greška mnogih ljudi je što ocenjuju da li je igrač dobar ili loš, sve je finalno i samo to je sud. A između ima 90% zapravo bitnih faktora: kako tim koncepcijski igra, kakva je forma tima, atmosfera, zahtevi trenera i najbitnije individualna odgovornost: koliko su loše partija do igrača i da li se mogu korigovati. Nije mu nestao taj talenat koji je imao pre svega 7-8 meseci, ali iskreno nemam pojma zašto je otišao u kurac.

Isto važi za mnoge igrače u Partizanu. Ima sigurno netalentovanih balvana, ali ovo leto smo partijama osetno ispod nekog proseka koji svaki od igrača može da prikaže.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...