Jump to content

FK Partizan 2024/2025


Recommended Posts

57 minutes ago, Barkley#34 said:

Ovi došli po 0-0 i ako bude još nešto puna kapa. 

 

Mi nemamo igru ali smo imali par lepih kontri koje smo kasnije upropastili.

 

Crkli u 35. minutu, uobičajeno. 

Doslo. 0-1 po flashscoreu vidim.

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto nam je igra na bazi k...., ovakav lopovluk se retko vidja. Ovo nidje veze nema za var. Igrac IMTa prvi igra rukom i lopta sa veoma kratke razdaljine pogadja Svetu.

Onaj faul na Lazarevicu bi CZv svirao 200%. Igrac IMTa je ledjima okrenut i ne vidi nista, nas igrac sklanja loptu i uz kontakt pada. Bruka i sramota.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alek The Great said:

Na stranu sto nam je igra na bazi k...., ovakav lopovluk se retko vidja. Ovo nidje veze nema za var. Igrac IMTa prvi igra rukom i lopta sa veoma kratke razdaljine pogadja Svetu.

Onaj faul na Lazarevicu bi CZv svirao 200%. Igrac IMTa je ledjima okrenut i ne vidi nista, nas igrac sklanja loptu i uz kontakt pada. Bruka i sramota.

Znam da je teško biti objektivan, ali i prvo igranje rukom je bilo od strane Markovića, a ne od igrača IMT-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

Sviranje q... Na šta se onda svodi odgovornost sudije? Ja razumem da se kod ofsajda pusti igra, pa sviraš ako ti potvrde, ali da ti ne sviraš neku ruku, jer možeš posle 5 pasova i gola da vratiš sve unazad, onda je to komedija opšta.

Tako je poništen i Zvezdi gol u kupu protiv Vojvodine.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Xpert said:

Stanojevic bi, umesto da se ponasa kao dripac, mogao da se potrudi da mu ekipa deluje bar iole pristojno.

Mislm da ne samo AS nego i svi treba da se ponašamo pristojno i ako treba i da se sagnemo da se ne muče.

Bukvalno zaslužujemo sve što nam se dešava.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...