Jump to content

FK Partizan 2024/2025


Recommended Posts

Just now, Kooineeperk said:

Nije vam drzava izgubila utakmice u kvalfikacijama za sva tri takmicenja ove godine. Ima nesto i do samog strucnog staba, igraca, i rada ljudi u klubu a da to nisu samo V&V. 

 

Ima, naravno, u nekoliko upisa sam se trudio ovo da istaknem. Ali igrom slučaja ljude žacne jedan deo, pa me pitaju a tada ti je bilo okej, a šta ćemo sa ovim... whataboutism, 2024. i kod mnogo ozbiljnijih tema, a ja sam ga ovde doktorirao na košarkaškoj sekciji, ne možete mi ništa. :default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stanojevic podneo ostavku!

https://www.b92.net/sport/fudbal/srpski-fudbal/61385/stanojevic-podneo-ostavku/vest

 

Quote

"Odmah posle visokog poraza u večitom derbiju od Crvene zvezde (4:0) trener Partizana Aleksandar Stanojević podneo je ostavku na tu funkciju. Stanojević je odluku saopštio čelnicima kluba i sportskog sektora koji će danas raspravljati o tome", piše Telegraf.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

 

Sa čime? Sa Mirkom Marjanovićem, pa Koštunicom, pa G17+, Tadićem, Đilasom...? Pretpostavljam da nisi upućen u političku pozadinu tog perioda od 13-14 godina, inače ne bi insistirao na jednostavnom odgovoru. Košarka je imala svoje tekovine drugačije od fudbala, a o tome možemo neki drugi put.

Ovo je i sustina problema.

Jos nisam sreo Grobara koji ce da prizna da je drzava imala najveci udeo u 6-7 vezanih titula u fudbalu i 13-14 u kosarci, evo i ti kao koliko toliko objektivan lik. 

Uvek se nadje nacin da se negira i kasnije opravdava nekom logikom.

Kaka se zamene uloge onda to ne vazi.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Jos nisam sreo Grobara koji ce da prizna da je drzava imala najveci udeo u 6-7 vezanih titula u fudbalu i 13-14 u kosarci, evo i ti kao koliko toliko objektivan lik. 

Možda zato što to jednostavno nije tačno, koliko god se upirali da stavite "=". Pamtimo i projekat "Evropska Zvezda" i Vesića i Žeželja, kao likove iz vrha vlasti u FK i KK, a bilo ih je još, pa zatim kad se pominje zemljište, ni nama nije dozvoljena izgradnja stadiona (ft1p), pa pomenuti nedostatak sponzora prinulasku u LŠ, da ne pričam kako je KKP funkcionisao na dođem ti, a kad se pominju otimanja novca iz devedesetih, prodavalo se u drugoj polovini i sa naše strane brda a video je klub malo od toga. Semafor od Filipsa za Kežmana, hehe. 

 

Te priče da su svi isti i sve je isto nikada neće postati tačne, makar ih ubacili u zakon.

 

Inače, već neko vreme sam mišljenja da se Vučiću ne sviđa šta se dešava u PFC a da nije previše srećan ni sa FKCZ, ali o tome ću kasnije, kad nađem vremena.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Te priče da su svi isti i sve je isto nikada neće postati tačne, makar ih ubacili u zakon.

 

Ja bih sa ovim podvukao moja današnja izlaganja, ko želi moći će da vidi da sam se trudio da razložim na više stvari i podvučem da tu i te kako ima naših, sopstvenih propusta, da nije sve sabotaža i žvaljin pečat. To ne znači da je sada 100% a tada bilo 0%, ljudi žele brze i jednostavne odgovore a takvi su po pravilu pogrešni. Svi su isti je inače porazna pojava našeg društva, koja mi užasno smeta najviše u političkim krugovima, ali eto i u sportskim se uvezala, pa su se današnje okolnosti i tendencije jednostavno oduvek činile, samo je nečiji prst ili kuglica sreće bila levo ili desno. Pre 15 ili 20 godina ovo nije bila Skandinavija ali se na momente činilo da se čine koraci da postanemo iole normalnije i civilizovano društvo.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Opet se kao resenje za novog trenera namece Albert Nadj.
Ponovo ce mu dati trogodisnji ugovor i ako znaju da ce ga oterati vec na zimu ili  najkasnije na prolece.
Opet ce mu dati neku nenormalnu platu.

Kada mu daju otkaz, opet ce ga isplatiti do kraja ugovora.
On ce opet od kesa koji dobije za raskid dobar deo dati onima koji su mu dali ugovor.
Lepo Nadju, lepo bagri....a Partizan....

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Barkley#34 said:

Možda zato što to jednostavno nije tačno, koliko god se upirali da stavite "=". Pamtimo i projekat "Evropska Zvezda" i Vesića i Žeželja, kao likove iz vrha vlasti u FK i KK, a bilo ih je još, pa zatim kad se pominje zemljište, ni nama nije dozvoljena izgradnja stadiona (ft1p), pa pomenuti nedostatak sponzora prinulasku u LŠ, da ne pričam kako je KKP funkcionisao na dođem ti, a kad se pominju otimanja novca iz devedesetih, prodavalo se u drugoj polovini i sa naše strane brda a video je klub malo od toga. Semafor od Filipsa za Kežmana, hehe. 

 

Te priče da su svi isti i sve je isto nikada neće postati tačne, makar ih ubacili u zakon.

 

Inače, već neko vreme sam mišljenja da se Vučiću ne sviđa šta se dešava u PFC a da nije previše srećan ni sa FKCZ, ali o tome ću kasnije, kad nađem vremena.

 Samo dokazujes moju poentu. 

Za vas je 6 vezanih titula u fudbalu i 13 u kosarci (od 21 ukupno) u istom periodu nesto sto je normalno, move along nothing to see here.

Ljudi kod ovakvih stvari idu emocijama, pa opravdavaju logikom.

Mogao bih i ja sada da nalazim logiku u dominaciji u tome da FK igra Evropu i dobija novac odatle pa pravi razliku, a da su nam u KK nosili koseve, ugasili klub(vama nisu), da se nije imalo za bandaze i slicno.

  Sustina je da ovakva "dominacija" sada nas a nekada vas nije prirodna i ne dolazi bez mesanja spolja sa vrha. 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Barkley#34 said:

Možda zato što to jednostavno nije tačno, koliko god se upirali da stavite "=". Pamtimo i projekat "Evropska Zvezda" i Vesića i Žeželja, kao likove iz vrha vlasti u FK i KK, a bilo ih je još, pa zatim kad se pominje zemljište, ni nama nije dozvoljena izgradnja stadiona (ft1p), pa pomenuti nedostatak sponzora prinulasku u LŠ, da ne pričam kako je KKP funkcionisao na dođem ti, a kad se pominju otimanja novca iz devedesetih, prodavalo se u drugoj polovini i sa naše strane brda a video je klub malo od toga. Semafor od Filipsa za Kežmana, hehe. 

 

Te priče da su svi isti i sve je isto nikada neće postati tačne, makar ih ubacili u zakon.

 

Inače, već neko vreme sam mišljenja da se Vučiću ne sviđa šta se dešava u PFC a da nije previše srećan ni sa FKCZ, ali o tome ću kasnije, kad nađem vremena.

Evo da skratim, ni FKP i KKP nikad, ali nikada nisu bili u situaciji kao sto je to bila FKCZ i KKCZ, i to ne moze da se izjednaci.

 

Hajde da vidimo da li ce drzava reagovati ako (kada) FKP bude u istoj situaciji i na dnu kao sto je to bila FKCZ, pa da poredimo.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Treba da zahvalite Milojevicu i ovom porazu, samo ovakvi istorijski samari mogu da dovedu do promena u vrhuski kluba, kad se dotakne dno. Da li je ovih 0 4 dno dna, ne znam, ali i ako nije , tesko da moze dublje i losije od ovoga. 

Sto se tice dominacija FKP i KKP od pre 15,20 sezona, nemojte da se zezate, istom tom logikom i navijaci Zvezde mogu da pisu iste stvari. 

 

Recimo, da u FK sekciji, Zvezda ima prednost jer ima velike bonuse od UEFA za 4x LS i isto toliko Liga Evrope plus transfere, preko 150 mil je nominalno uslo u klub u tom periodu, tako da potezanja price o drzavi i protekciji padaju u vodu i besmislene su. 

A uslo se u Evropi sa istim onim timom koji je izgubio od Partizana " vec osvojenu titulu i namestenu titulu ". A kasnije su igrali Jovancici i Causici plus Pavkov. Nikakvi megalomanski transferi i ekipe, sa tim se pocelo tek od ove LS, znaci nakon 3 i 4 LS. 

Glavna razlika je uspeh u Evropi, koji FKP iz tog perioda ranije, nije imao ni blizu finansije koristi kao Zvezda sada. A za to drzava ic nije kriva, osim ako neko ne misli da je vlast toliko mocna da namesti 13/13 u kvalfikacijama Milojevica. 

 

Sto se tice kosarke, isto i zvezdasi mogu da kazu da su Vesic i Opacic poslati od vlasti sa pricom o Evropskoj Zvezdi, a zapravo da pokradu novac i srozaju klub, znaci isti argumenti koji se sada potezu u vezi FKPa, da su VV tandemi poslati od vlasti i da srozaju klub. 

O uzimanju Vujanica za 10k marki da ne govorimo i slicnim stvarima, ali da ne idemo u dalju proslost , jer mi nije zaista namera ovde da se prepucavamo. 

Srozana Zvezda u kosarci, u fudbalu bez sponzora. Verovatno je sto sve normalno bilo tada za likove poput ovog golmana Jovanovica, dok sada je drzava ta koja unistava klub, pored svih muka i problema koje ova drzava ima, sport ima je zadnja rupa na svirali.

Daju novac i pomazu, jedne i druge, kao nikada ranije, ali nista vise od toga, ostalo je na kvaliteti "sportskih radnika" u tim klubovima. 

 

Partizan je 2017 sa ovom upravom uzeo tituli, a 2022 bio na milimetar da je uzme, ista ova uprava je dovela i Asana , Natka, Sadika, Rikarda, Dijabatea itd itd, 2021 i 2022 su igrane ozbiljne utakmice u Evropi. Hocu da kazem da se podbacilo proslog leta i sada sa strancima, sem Saldanje svi su promasaji maltene. Tesko da je drzava za to kriva. 

A sa druge strane das Aleksica za kikiriki Radnickom. 

 

Ali nista od ovoga prosecan navijac Partizana ne uzima u obzir, vec sve svaljuju na prvu Usnu Srbije i da VV tandem koji to namerno radi, isto onako namerno kao i 2022 kad su uzeli vise poena od Zvezda u malim utakmicama, ali u derbijima je odnos bio 5 2 u poenima i zato i nisu uzeli titulu. 

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Ali nista od ovoga prosecan navijac Partizana ne uzima u obzir, vec sve svaljuju na prvu Usnu Srbije i da VV tandem koji to namerno radi, isto onako namerno kao i 2022 kad su uzeli vise poena od Zvezda u malim utakmicama, ali u derbijima je odnos bio 5 2 u poenima i zato i nisu uzeli titulu. 

 

30 minutes ago, Cavani said:

Za vas je 6 vezanih titula u fudbalu i 13 u kosarci (od 21 ukupno) u istom periodu nesto sto je normalno, move along nothing to see here.

 

Osim što na prethodnih 5 strana imaju ogromni postovi, nabrajani transferi, rezultati, podvučeni propusti. Osim što je pet puta napisano da su stvari kompleksnije od jesi-nisi, ali bole vas kurac, sve i da pročitate, opet će odgovor biti "a kad je Tolo onda vam nije smetalo".

Link to comment
Share on other sites

Fakat je da je KKP vladao u trenucima kad je Zvezda bila na daleko nizem nivou nego sto je to KKP tada bio, sem onih Vesic i Opacic laznih evropskih prica sezona, da se zamazu narodu oci, a zapravo su mogli neomatano da kradu novac iz kluba tj od drzavnih sponzora. 

Partizan jeste imao uspeha u Evropi, isto kao i sada Zvezda u fudbalu, pa zasto onda je KKP prica iz tog perioda jelte "sportska prica ", doke FKCZ iz ovog perioda je drzavna jasla i protekcija. 

 

Licemerni se i neobjektivni, posebno sto je fudbal 100000x profitabilniji sport gde se vrti enormno velike pare. 

 

Ali s obzirom da sve sto napisemo ovde , navijaci Partizana nece uvaziti, vec imaju svoju pricu, isto tako i navijaci Zvezde imaju svoju pricu, tako da su ovakve diskusije za nivo osnovne skole i potpuno sulude, jer ne vodi nigde. Niko nikog nece ubedi u suprotno. 

 

I mislim da su drustvene mreze, pa i forumu izmedju ostalog, veliki razlog trovanja naroda mrznjom, evo, odlicno se secam 2003 kad mi je bilo drago da je FKP usao u LS, jer sam klinacki navijao za sve nase klubove u Evropi, pa nek je to bio i Zemun i Cukaricki u Intertoto Kupu 1997,8 ili Sutjeska 2003 u InterToto Kupu ili Vojvodina kad ispada od Stavangera na penale ili tako nesto ili kad su igrali sa Werder Bremenom. 

 

Nazalost, stvarnost je postala toksicna sada, sve zato sto postoje drustvene mreze i razne Tegeltije sa vase strane i sa zvezdine strane isto ima likova koji idu na onu stvar pretpostvljam navijacima Partizana. Likovi koji truju narod, ali to je sada vec otislo u kurton nevidjeni, da se na tribinama vredjaju i zene i deca , Gurovic, Covic, Savic, Macvan, to je sve otislo u odvratnu pricu koja nema veze sa sportom. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Osim što na prethodnih 5 strana imaju ogromni postovi, nabrajani transferi, rezultati, podvučeni propusti. Osim što je pet puta napisano da su stvari kompleksnije od jesi-nisi, ali bole vas kurac, sve i da pročitate, opet će odgovor biti "a kad je Tolo onda vam nije smetalo".

Ma jasno.

Tad su stvari bile kompleksne, drzava nije imala nista sa tim, a danas je sve jasno, Zvalo nameracio da sjebe Partizan. Jeste Partizanovci, ali nije tako crno-belo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Ma jasno.

Tad su stvari bile kompleksne, drzava nije imala nista sa tim, a danas je sve jasno, Zvalo nameracio da sjebe Partizan. Jeste Partizanovci, ali nije tako crno-belo.

 

Bukvalno imaš rasčlanjene upise, gde piše season by season, demistifikuje 2244 sezona i bahaćenje Krstajića u prajmu u 37. godini nad nejači. Ali šta ti teško da udariš whataboutić jedan, bez da pročitaš, probaš da razumeš i prodiskutuješ.

 

edit: a imaš i u jednom od mojih uvodnih upisa šta je sve OSIM DRŽAVE I ŽVALJA dovelo do današnje situacije. Ima dosta toga.

No nebitno, stara je to priča i to priča u kojoj je najbitnije ne dozvoliti ni pedalj crno-beloj pretnji da prepravlja istoriju. Možeš da smatraš da odlazim iz diskusije ako si uopšte planirao da nastavljaš.

Edited by Charles De Ketelaere
Link to comment
Share on other sites

Pa i navijaci Zvezde mogu do sutra detaljno da ti objasne sve, ali sa druge strane obojeno, ali tebi to opet ne bi bilo dovoljno, jer imas svoju pricu. Uostalom, nisam sreo jos navijaca Partizana a da ne prica o Usni, VV tandemu specijalcima, unistavanjau ugnjetavanju i slicne price. 

 

Vi jedno, zvezdasi drugo, niko nikog nece ubediti, svako ima svoju verziju. Tvoji argumenti o kojima pricas su smesni za navijace Zvezde, kao i obratno. Prica koja moze da ide u nedogled. 

 

Diskusija koja uopste i ne treba da bude diskusija, jer je presipanje iz supljeg u prazno, istorija pamti samo pobednika, niko se nece secati ambijenta kad je Dulo vezao 15 titula ili koliko vec u kosarci ili kad je Djura uzimao titule u fudbalu, kao i sada Zvezda u kosarci i fudbalu. 

 

Ostaje samo toksicna atmosfera , zato se max i distanciram o kosarke, gotova da je i ne pratim tj utakmice uzivo, a u fudbalu uglavnom derbije sa iskljucenim tonom, da ne slusam tribine i svakakve stvari koje sa iste dolaze. 

 

Sve u svemu, za razliku od nekih vasih navijaca, uopste ne zelim da FKP propadne, kao sto vecina zeli suprotno Zvezdi, ali kao sto se uvek kaze, lopta nikad ne laze. 

I tih sezona kad su zvezdasi pricali o Toletu, Partizan je imao u vecini sezona bolji tim, u derbijima se to uvek videlo, a zasto se doslo u takvi situaciju da Zvezda igra bez sponzora i sa Reljicima i Mugosama, to je neko drugo pitanje , isto kao sto se i sada vi pitate o Arijagama i slicnima, s tim sto je budzet Partizana visestruko veci nego tada Zvezde. 

Isto kao sto i sada Zvezda ima bolji tim od 2017 i nikakve veze nema drzava sa tim, niti vlast odredjuje taktiku niti vam dovodi promasaje od stranaca, ako su VV tandem potrefili sa Asanom, Sadikom i ostalima, isto tako su i sada i promasili sa vecinom. Ali da postoji neka namera, e u to tesko da ce bilo ko od navijaca Zvezda da poveruje, jednostavno ljudi su lopovi, koriste statut ili sta vec, jaka ledja, uski interesi, sebicni. 

Kao svojevremeno Opacici i Vesici u basket sekciji Zvezde. 

Lukic i Adzic u fudbalu nisu imali takve ciljeve, ali su bili ograniceni siromastvom i praznom kasom.

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Bukvalno imaš rasčlanjene upise, gde piše season by season, demistifikuje 2244 sezona i bahaćenje Krstajića u prajmu u 37. godini nad nejači. Ali šta ti teško da udariš whataboutić jedan, bez da pročitaš, probaš da razumeš i prodiskutuješ.

 

edit: a imaš i u jednom od mojih uvodnih upisa šta je sve OSIM DRŽAVE I ŽVALJA dovelo do današnje situacije. Ima dosta toga.

No nebitno, stara je to priča i to priča u kojoj je najbitnije ne dozvoliti ni pedalj crno-beloj pretnji da prepravlja istoriju. Možeš da smatraš da odlazim iz diskusije ako si uopšte planirao da nastavljaš.

Moja greska, mislio sam da se moze prodiskutovati bez potezanja whataboutizama i slicnih odvratnih termina sa politike.

Sto je najgore, jedan sam od retkih kojima nije problem da prizna da ovakvo danas stanje nije prirodno, medjutim niko sa vase strane ni ne pomislja da prizna da je i ona dominacija bila neprirodna. A jos su ovde i koliko toliko neostrasceni.

Nemam nameru da se nastavljam, pozz.

10 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

 

Edited by Cavani
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Cavani said:

Samo dokazujes moju poentu. 

Za vas je 6 vezanih titula u fudbalu i 13 u kosarci (od 21 ukupno) u istom periodu nesto sto je normalno, move along nothing to see here.

To apsolutno nigde ne piše u mom postu niti u kendrikovim postovima, sam si sebi počeo da veruješ.

 

Te serije nisu uobičajene ni besprekorno čiste, bilo je tu raznih natezanja. Sad, i ja čitam razne pričice kako su sve titule iz tih nizova ukradene i tome slično, što je takođe uvreda za sve nas. Ali, već je detaljno opisano, neke od tih titula su bukvalno uzete na malu razliku u igri ili rezultatu a druge dominantno. Sve zajedno uzeto, dalo je tu seriju ili serije.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

To apsolutno nigde ne piše u mom postu niti u kendrikovim postovima, sam si sebi počeo da veruješ.

 

Te serije nisu uobičajene ni besprekorno čiste, bilo je tu raznih natezanja. Sad, i ja čitam razne pričice kako su sve titule iz tih nizova ukradene i tome slično, što je takođe uvreda za sve nas. Ali, već je detaljno opisano, neke od tih titula su bukvalno uzete na malu razliku u igri ili rezultatu a druge dominantno. Sve zajedno uzeto, dalo je tu seriju ili serije.

Ukoliko pod natezanja mislis na izmedju ostalog i u velikoj meri na uticaj i pomoc drzave, onda se slazemo. U suprotnom se ne slazemo.

Koja mislis da je matematicka verovatnoca za takve dve serije i 19 vezanih titula, ukoliko su dva tima iole jednakih kvaliteta?

Da me ne shvatis pogresno, nije mi namera da umanjim niciji uspeh. 

Vujosevic je npr znao svoj zanat, slicno kao Radonjic.

Vec sam pisao da meni titula nema draz niti tezinu ako se osvoji sa 30 bodova prednosti i 4-0 u derbijima.

Link to comment
Share on other sites

U celoj toj priči, a nebitno je koji je sport u pitanju, treba videti ko je imao vise instant bljesak sezona Ala hajde da uzmemo Euroligu u vaterpolu cisto jer eto ; uporediti broj reprezentativaca stvorenih u oba kluba,  da li su uzdanice omladinske škole i u kom uzrastu su gurani da igraju i ko je dovodio Šakom i kapom pa ako prodje a ko je donekle i razmišljao sta dovodi.

 

Tu dogovora nikad nema, svako živi svoju verziju istine

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Treba da zahvalite Milojevicu i ovom porazu, samo ovakvi istorijski samari mogu da dovedu do promena u vrhuski kluba, kad se dotakne dno. Da li je ovih 0 4 dno dna, ne znam, ali i ako nije , tesko da moze dublje i losije od ovoga. 

Sto se tice dominacija FKP i KKP od pre 15,20 sezona, nemojte da se zezate, istom tom logikom i navijaci Zvezde mogu da pisu iste stvari. 

 

Recimo, da u FK sekciji, Zvezda ima prednost jer ima velike bonuse od UEFA za 4x LS i isto toliko Liga Evrope plus transfere, preko 150 mil je nominalno uslo u klub u tom periodu, tako da potezanja price o drzavi i protekciji padaju u vodu i besmislene su. 

A uslo se u Evropi sa istim onim timom koji je izgubio od Partizana " vec osvojenu titulu i namestenu titulu ". A kasnije su igrali Jovancici i Causici plus Pavkov. Nikakvi megalomanski transferi i ekipe, sa tim se pocelo tek od ove LS, znaci nakon 3 i 4 LS. 

Glavna razlika je uspeh u Evropi, koji FKP iz tog perioda ranije, nije imao ni blizu finansije koristi kao Zvezda sada. A za to drzava ic nije kriva, osim ako neko ne misli da je vlast toliko mocna da namesti 13/13 u kvalfikacijama Milojevica. 

 

Sto se tice kosarke, isto i zvezdasi mogu da kazu da su Vesic i Opacic poslati od vlasti sa pricom o Evropskoj Zvezdi, a zapravo da pokradu novac i srozaju klub, znaci isti argumenti koji se sada potezu u vezi FKPa, da su VV tandemi poslati od vlasti i da srozaju klub. 

O uzimanju Vujanica za 10k marki da ne govorimo i slicnim stvarima, ali da ne idemo u dalju proslost , jer mi nije zaista namera ovde da se prepucavamo. 

Srozana Zvezda u kosarci, u fudbalu bez sponzora. Verovatno je sto sve normalno bilo tada za likove poput ovog golmana Jovanovica, dok sada je drzava ta koja unistava klub, pored svih muka i problema koje ova drzava ima, sport ima je zadnja rupa na svirali.

Daju novac i pomazu, jedne i druge, kao nikada ranije, ali nista vise od toga, ostalo je na kvaliteti "sportskih radnika" u tim klubovima. 

 

Partizan je 2017 sa ovom upravom uzeo tituli, a 2022 bio na milimetar da je uzme, ista ova uprava je dovela i Asana , Natka, Sadika, Rikarda, Dijabatea itd itd, 2021 i 2022 su igrane ozbiljne utakmice u Evropi. Hocu da kazem da se podbacilo proslog leta i sada sa strancima, sem Saldanje svi su promasaji maltene. Tesko da je drzava za to kriva. 

A sa druge strane das Aleksica za kikiriki Radnickom. 

 

Ali nista od ovoga prosecan navijac Partizana ne uzima u obzir, vec sve svaljuju na prvu Usnu Srbije i da VV tandem koji to namerno radi, isto onako namerno kao i 2022 kad su uzeli vise poena od Zvezda u malim utakmicama, ali u derbijima je odnos bio 5 2 u poenima i zato i nisu uzeli titulu. 

 

Verovatno se vecina komsija sa ovog topic-a nece sloziti sa ovim upisom ali si svu sustinu pogodio.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...