Jump to content

Nokaut faza - osmina finala


Prognoza  

51 members have voted

  1. 1. Najveće iznenađenje osmine finala će biti

    • Ispadanje Španjolske
    • Ispadanje Njemačke
    • Ispadanje Portugala
    • Ispadanje Francuske
    • Ispadanje Nizozemske
    • Ispadanje Austrije
      0
    • Ispadanje Engleske
    • Ispadanje Italije
    • Neće biti iznenađenja
  2. 2. Titulu osvaja

    • Španjolska
    • Njemačka
    • Portugal
    • Francuska
    • Belgija
      0
    • Nizozemska
    • Austrija
    • Engleska
      0
    • Italija
    • Švicarska
      0
    • Grčka 2004. scenarij
      0
  3. 3. Volio/voljela bih da osvoji



Recommended Posts

4 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:


Potpuno drugaciji tipovi igraca. Aurelien je zadnji vezni razbijac i vrhunski je u tome. Fede i Jude ce odlaskom Kroosa imati vise protagonizma na lopti. 

Naravno da su razliciti tipovi igraca ali ovaj ne umije da da pas od 5m, ne umije ni da sutne. Za defanzivu ocekujem da bude odlican ali i tu mi nije bas nesto zapazen.

 

Muka ce biti na sredini terena jer ni Fede nije kreativac ali za razliku od ove sirovine, covjek umije dati pas a ima sutinu.

 

Ako se Camavinga ne razvije u ono sto se ocekuje, preveliki pritisak ce biti na ovima naprijed

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Naravno da su razliciti tipovi igraca ali ovaj ne umije da da pas od 5m, ne umije ni da sutne. Za defanzivu ocekujem da bude odlican ali i tu mi nije bas nesto zapazen.

 

Muka ce biti na sredini terena jer ni Fede nije kreativac ali za razliku od ove sirovine, covjek umije dati pas a ima sutinu.

 

Ako se Camavinga ne razvije u ono sto se ocekuje, preveliki pritisak ce biti na ovima naprijed


Pa vidi, Realu su u ovoj sezoni jedina dva poraza bila u utakmicama gdje Tchouameni nije startao. Vrhunski je on u svojoj roli i nije uopce los na lopti za DMF al nije kreativac svakako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/27/2024 at 1:35 PM, Chaos Is Me said:

Moja predkcija:

- Španci ispraćaju Gruziju sa petardom, nije ovo B tim Portugala

- Nemačka rutinski protiv Danske, recimo 2-0

- Portugal na mišiće protiv Slovenije, neki penal ili tako nešto

- Francuska prolazi Belgiju sa 1-0 golom iz penala, utakmica za prespavati zahvaljujući vrhunskim stratezima na klupi obe ekipe

- Rumuni će izginuti ali prolazi Holandija rutinski

- Austrija prolazi Tursku u utakmici punoj golova, npr 4-2

- Engleska prolazi na penale, u Engleskoj urgentni radi prekovremeno zbog srčanih udara širom ostrva

- Švajcarska rutinira Talijane sa 2-1


Znači brate, ne znam što ću uopće gledat preostale tekme kad znam kako će završiti.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...