Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

14 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Eno Zverev uzeo 3 masters titule pa ga svi pamte kao velikog pobednika.


Turnir 2. tiera, samim tim znatno manje bitniji od slema. Jel mislis da je Zverev bolji igrac na sljaci od Tima posto ima 2 mastersa?

Salis se, pa veci je pobednik, nego Tim sigurno. Pobedio Novaka u finalu Rima, pa zatim u finalu zavrsnog mastersa i u Kanadi protiv Federera. Pritom dobio istog Dominika u finalu Madrida. 

 

Ne zelim da kazem da je bolji (to cemo sumirati na kraju njihovih karijera) , ali moram da kazem da je vise je ostvario na sljaci od Tima, a Zverev je jos dosta mladji, cak cetiri godine i ove godine je upao u svoje licne probleme. Gde je bio Tim u njegovim godinama, ni na mapi.

Dobar je Tim, ali dok ne padne veca titula na sljaci, ja ne mogu da ga smatram velikim igracem na istoj. 

Link to comment
Share on other sites

U toj priči o GOAT, čini mi se da se Nadal pomalo potcenjuje. Ako ga zdravlje posluži, ja bih se pre kladio na njega, nego na Novaka (prvenstveno mislim na GS titule). Opasan će biti i na travi, prošle godine mu je Novak prosto ukrao pobedu u polufinalu. I Nadal i Federer su nekako posvećeniji tenisu od Novaka, s tim da mislim da će ovaj drugi teško do još jednog GS trofeja.

U svakom slučaju očekujem da će najveći broj velikih turnira u naredne dve godine osvajati RN i NĐ, a da će se mladi lavovi postepeno uključivati.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Darth Steva said:

Iskreno, ja mislim da je ovo poslednji RG i najsrecniji bih bio kada bi sutra objavio da zavrsao karijeru.

Sledeci RG mec je Timov, smeo bih pare da stavim na to.

Čini mi se da si ovako nešto rekao i prošle godine :classic_biggrin:

 

Inače mi zvuči prilično uvrnuto kad se govori svake godine o record-breaking toj i toj tituli na RG a čovek se već godinama sam sa sobom takmiči i može samo sopstvene rekorde da obara :Hail:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Čini mi se da si ovako nešto rekao i prošle godine :classic_biggrin:

 

Moguce... ali ovo za Tima nisam sigurno 😄

Sledeci put se nece mentalno iskljuciti posle dobijenog seta a godine svakako rade u njegovu korist... jedino sto za njega ostaje problem u njihovom duelu je taj jednorucni BH.

Link to comment
Share on other sites

Kraj grozote od turnira. Ove godine su nadmasili sebe.

 

Pocevsi od namestenog zreba, cudnih sumnjivih prekida, rasporeda...Menadzment je dao svoj veliki doprinos Nadalovoj tituli. Pa jedno 40%. Malo li je?

 

Tim bi igrao ovo u 5 setova, da je imao vise goriva. A Novak...Neka. Stacu tu.

 

Poslednje, ali i ne najmanje bitno. Sve najgore Nadalu u profi karijeri. Ne moze se poreci da je u pitanju mentalno najjaci igrac ikada (ko kaze da je Fed masina?), ali isto tako i najveca grozota i prevara u istoriji sporta. Mucno je vise gledati poklanjanje slemova od strane njegovih protivnika, ili namestanje savrsenih situacija za njega.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Neko mu je jednom valjda i oborio flašice, samo sam zaboravila ko... u Monte Karlu možda...?


U Monte Karlu beše fuckin' Marinko Matošević :lol_2:

 

A bio je i Rosol na Wimbu pre jedno 5-6 godina

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borko said:

Hm. Obori se rekord. I sta onda? Topik stane? Dok sam ja moderator, nece moci, dame i gospodo.

 

Cestitke i tebi... ti si jedini veci pobednik od Nadala na ovogodisnjem turniru. 🏆

Iskreno verujem da si se ti vise namucio od Rafe tokom ove dve nedelje 😄 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:


U Monte Karlu beše fuckin' Marinko Matošević :lol_2:

 

A bio je i Rosol na Wimbu pre jedno 5-6 godina

Zaboravili ste najspektaklarnije obaranje flasica u izvodjenju ludog Danija Kelerera ...................

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zoe Bg said:

Cestitke @Borko i svima nama na rekordu, posebno za ideju, dobra je fora za zezanje, ja sam uzivala ali necemo ovo (skoro) ponavljati. :classic_biggrin:

 

Posebno mi drago sto su ljudi koji nisu zaludjeni teniski fenovi pomogli u zezanju. :classic_smile:

Naravno. Necemo vise nikada juriti rekord :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...