Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

13 minutes ago, nlavrnja said:

 

Sve ok, u istim smo timovima, u tom timu samo Weber moze da zavrsi, a ni da ne primeti 😄

 

Hmm... Dobro znas da pretis praznom puskom :classic_biggrin::classic_smile:

 

Ali ako zelis mozemo i ti ja kao Boxy i Ciao.. Ako dodje to finala Djokovic-Nadal, u slucaju da pobedi Nadal, ti mene banujes na par dana, a ako pobedi Novak, ja tebe banujem na par dana :classic_smile: ako smes :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Veberu bi bilo okej da Federer osvoji.

 

Ali kad bi Zverev osvojio, i on i Boki bi batalili da gledaju tenis.

 

A Zverev ce osvajati. Kad, pitanje je, treba da uhvati bar nesto dok ih Feliks ne postroji sve i pikira 40 slemova.

Link to comment
Share on other sites

OK, razumem da je bitna razlika da li 1/4 i 1/2 igraš dan za danom ili imaš dan pauze između. Ali da to ima toliki uticaj na finale, koje dolazi nakon dana pauze, ne slažem se.

 

Naravno da nije isto i naravno da ima uticaja, ali ne mogu da prihvatim da je to faktor koji odlučuje ishod finala. Ako pričamo o 'akumulacionom umoru' pred finale, onda valjda imaju uticaj i prethodni mečevi, odnosno čitav turnir, a tu je Novakova potrošnja bila minimalna. Uostalom, i on je juče pričao o tome. Rekao je, parafraziram, kada ti se ovako nešto desi prvi put onda je problematično jer ne znaš kako da se pripremaš i ponašaš, a kad ti se desi stoprvi put, onda je normalna stvar i rutina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CBS Sport se sramoti navodeci da je Zverev pobedio Djokovica na sve tri podloge i da je jedan od retkih igraca koji ima pozitivan skor sa njim - "vodi" 3:2 u medjusobnim duelima. 

 

S obzirom na to da cak ni StiviDzi tenis ne ukljucuje egzibicije u medjusobni skor igraca (a ukljucuje celindzere i fjucerse), verujem da je ovaj lazni podatak namerno plasiran, s obzirom na to da neki rendom nepoznavalac tenisa, koji dobije zadatak da napise preview za nesto o cemu nema pojma, samo ode na ATP/SteveG/koji god sajt koji vodi statistiku o H2H izmedju dvojice igraca, i nema gde da sazna da su Djokovic i Zverev odigrali egzibiciju na travi 2016.

 

Samo mi nije jasno koji je motiv.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja gledam prognozu, sutrasnji dan nije bas toliko problematican, definitivno nece biti kao sto je bilo juce. Moguce da ce biti nekoliko prekida zbog kise, ali ako zene stave na SL i ovaj nov, a muskarci pocnu ranije, mislim da stizu.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...