Jump to content

Grupa C (Danska, Engleska, Srbija, Slovenija)


Grupa C  

62 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupu (prve dve reprezentacije)?

  2. 2. Pobednik grupe?



Recommended Posts

6 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Dobar je ovaj Drkušić što je bio velika Zvezdina želja. 

Sin mog suigrača iz Novog Mesta. IStari mu veliki zvezdaš i bio je dobar golman. Ali mislim da mali još nije na tom nivou da igra u Zvezdi. Možda jednog dana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

Sin mog suigrača iz Novog Mesta. IStari mu veliki zvezdaš i bio je dobar golman. Ali mislim da mali još nije na tom nivou da igra u Zvezdi. Možda jednog dana. 

Jel beše Nikola..?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Piksi said:

Danci lukavo i rutinski, Slovenija bezopasna i bezidejna. Šporar i ono malo situacija, gde je moglo da se ugrozi gol Danaca, upropastio bilo katastrofalnim odabirom rešenja ili nespretnošću. Očekujem bar još jedan gol Danaca u drugom.

 

Šta igrača igra van pozicije nije ni čudno. Stojanović desni bek igra desnog veznog. Mlakar špic/krilo, igra levog vezno, ne vidi se celu utakmicu. Elšnik precenjen igrač, ne vidi se. Na klupi Lovrić, tri puta bolja igrač. Tomi Horvat, koji je em bolji od Mlakara/stojanovića, em su mu te pozicije prirodnije. Balkovec kao neko sa fantastičnim prekidom, koji ti treba kao leba protiv jačih protivnika. Umesto njega igra Janža, i da pogodili ste - ne vidi se.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio si Iličića, koji je bolji od svih nabrojanih sve i da kampuje na centru i kreće se u radijusu 5m. Što ga ne ubacuje sad, šta čeka, ja ne znam.

Šporar u Partizan !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Piksi said:

Zaboravio si Iličića, koji je bolji od svih nabrojanih sve i da kampuje na centru i kreće se u radijusu 5m. Što ga ne ubacuje sad, šta čeka, ja ne znam.

 

Može Jojo umesto Šporara kao polušpic. Ovaj neče smiriti lopte kako treba, da mu život od toga ovisi

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...