Jump to content

EURO za €uro


Recommended Posts

Ja odigrao jedan pre prvenstva:

 

Haverts vise od 2.5 gola

Morata vise od 1.5

Gakpo vise od 1.5

Hojlund vise od 1.5

Foden vise od 1.5

Mitar vise od 1.5

Lukaku vise od 2.5

Mbape vise od 3.5

Jota vise od 1. 5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za sada odlično EP što se tiče kladže kod mene, singlirao sam Švabe, pa onda i Švicarce na jači ulog 2+ prvo. Danas uhvatio Soboslaj gol ili asistencija u singlu, Italiju GG prvo poluvreme i Italija pobeđuje nakon preokreta (9.50), sve na 200-500 kinti doduše.

 

Ako neko nije znao, u MaxBetu se računa kvota 1 ako padneš tiket zbog VAR odluke. Meni tako poduži tiket gde sam vezao prva tri dana preživeo jer sam imao Španija-Hrvatska GG.

 

Fina zaliha za nastavak, a sutra planiram kao pravi degenerik da zategnem da Vlahović daje gol. Ako mi se bude dalo da se iscimam do nekog Meridiana pre okupljanja sutra, potražiću da daje gol iz slobodnjaka o kojem smaram već danima. Tu očekujem minimum 25 kvotu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slučajno videh na nekom burner mejl nalogu da mi je Soccer dao 1.800 jer me nema dugo 😄 Pa uzeo malo da čačkam neke specijale da to izrokam.

 

Našao Vlahović gol iz slobodnjaka, kvota 25 ali ispoštovao sam na soma. Od ostalih stvari probao sam i:

Xavi Simons gol van 16 metara - 14 

Srbija ukupno bodova u grupi 4 - 4 

 

Ovo sam hteo da vežem ali ne može:

Frankowski dobija karton - 4.5 
Bednarek dobija karton - 3 

Gnezda Čerin dobija karton - 4 

Elsnik dobija karton - 4.25 


Na kraju sam singlirao Frankowskog i Gnezda Čerina.

Link to comment
Share on other sites

Poljska - Holandija 2

Slovenija - Danska 2

Srbija - Engleska tim2 1+1

Rumunija - Ukrajina tim2 2+

Belgija - Slovačka x2

Austrija - Francuska 2

Turska - Gruzija gg3+

Portugal - Češka tim1 1+1

 

Jedan tiket da se povežu tri dana do kraja prvog kola. 

Link to comment
Share on other sites

Poljska - Holandija

Holandija over 1.5 timskih golova @1.70
Poljska više od 1.5 žutih kartona na utakmici (kladionice u kojima imam naloge ne daju ovu granicu :furious: ali možda neko ima)
Virdžil Van Dajk 1+ golova na meču @8.05 Admiralbet
Virdžil Van Dajk 2+ golova na meču @62.5 Soccer

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Drug Crni said:

Poljska - Holandija

Holandija over 1.5 timskih golova @1.70
Poljska više od 1.5 žutih kartona na utakmici (kladionice u kojima imam naloge ne daju ovu granicu :furious: ali možda neko ima)
Virdžil Van Dajk 1+ golova na meču @8.05 Admiralbet
Virdžil Van Dajk 2+ golova na meču @62.5 Soccer

Ja odigrao u Pinn betu specijal,obe ekipe po 2+ žuta kartona (3.50 je kvota).

Juče 2/3 prolaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Belgija - Slovačka x2(2.8)

 

Imam osjećaj da će na ovoj utakmici favorit da pukne. Slovačka ima čvrste igrače u poslednjoj liniji i na sredini terena. Ofanzivno nemaju neke klase, ali ukazaće se neka šansa iz prekida ili kontre. 

 

Kladio bih se još na pobjede Ukrajine i Francuske. 

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Belgija - Slovačka x2(2.8)

 

Imam osjećaj da će na ovoj utakmici favorit da pukne. Slovačka ima čvrste igrače u poslednjoj liniji i na sredini terena. Ofanzivno nemaju neke klase, ali ukazaće se neka šansa iz prekida ili kontre.

 

:bravo:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U Maksbetu sam u plusu 7-8000 u poslednja tri dana, bukvalno samo favorit daje gol, 5+ kornera i opciono 2 zuta za autsajdera. Juce dosle dve sa sve kartonima. Ima jos tih zanimljivoh muckalica. Kombo sa igracima bih ostavio za poslednje kolo, do sad bukvalno sve razliciti igraci daju golove, poslednje kolo ce biti tvrdje i verovatno ce glavni igraci biti strelci a kvote ce biti bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pre pocetka prvenstva sam odigrao:

Poljska 0 bodova - 5.50
Albanija 0 bodova - 2.30 (fail u zadnjem minutu :twak:)
Gruzija 0 bodova - 4.30 
Ovo za sada ide solidno, sve sam singlirao i vezao na drugim tiketima. Sto se tice pobednika odigrani spanija i portugal, spanci su do sad dali razloga za optimizam. Imao sam i Lukakua kao najbolji strelac prvenstva, kako do sada izgleda lista on je na onoj prvoj utakmici mogao da osigura tu nagradu koliko je sansi imao :57:. I naravno tu su Wirtz kao mladi igrac, i solidan pokusaj na Rodrija po kvoti 30+ (nesto se vodio logikom da se niko nece preterano istaci, a da ce on da pokrca - ne deluje dobro za sad)

Danas ne ocekujem raspucavanje na Turska Portugal, verujem da ce obe reprezentacije odigrati oprezno jer i sa neresenim idu dalje, nesto slicno kao sinoc na utakmici Holandija - Francuska, a Belgijanci mogu u neki GG lagani

Link to comment
Share on other sites

Gruzija - Češka gg3+(2.5)

Turska - Portugal tim2 3+(3.2)

Belgija - Rumunija tim1 3+(2.8)

 

Gruzija je u prvoj utakmici postigla gol i stvorila dosta prilika. Češka je protiv Portugala igrala bunker, ali sad igraju protiv dosta slabijeg protivnika i moraju više da se otvore. 

 

Portugal je loše odigrao prvu utakmicu. Ako Martinez ispravi neke greške mogli bi da se raspucaju protiv Turske koja je u prvoj utakmici pokazala izuzetne slabosti u odbrani. 

 

Mislim da Belgija nema neki veliki domet, ali isto tako mislim da bi večeras mogli da odiegaju jednu dobru utakmicu. Prije svega očekujem da koriste bolje šanse nego protiv Slovačke. De Brujn, Doku, Trosard i Lukaku je kvalitetan ofanzivni kvartet. Plus Openda koji zaslužuje više minuta. 

 

Link to comment
Share on other sites

Slovačka - Rumunija će biti X. Prolaze i jedni i drugi sa X-om. Previše puta smo se uverili na velikim takmičenjima da u takvim situacijama uvek dolazi X.

Kvota je premala da bi se nešto probalo, ali možda da se proba 0-0 tačan rezultat ili X-X ili šta god već eventualno padne na pamet što je u liniji sa tim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...