Jump to content

Grupa F (Turska, Gruzija, Portugal, Češka)


Grupa F  

11 members have voted

  1. 1. Prva dva u grupi?

    • Turska
      5
    • Gruzija
      1
    • Portugal
      11
    • Češka
      5
  2. 2. Pobednik grupe?

    • Turska
      0
    • Gruzija
      0
    • Portugal
      11
    • Češka
      0

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/14/2024 at 07:07 PM

Recommended Posts

5 minutes ago, goldberg said:

Gruzini su samo iskoristili povoljan zreb i povoljne ostale rezultate (igraju sa Portugalom u poslednjem kolu koji je obezbedio prvo mesto).

 

Ljudi odigrali odličnu utakmicu protiv Turske, ujednačenu protiv Češke i dočekali Portugalce na zicer i dobili 2:0. Baš si ih onako defetistički opisao, potpuno nepravedno. Ljudi su preorali svaki deo terena i zasluženo kao najveći underdog uz Škotsku prošli grupu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poznato je da imam izrazito pozitivna osecanja prema autsajderima i ekipama koje pisu istoriju u bilo kojem sportu koji pratim. Zato sam i napisao da nisam srecan zbog gola Turaka, bolje bi bilo da je Gruzija upala u donji deo zreba i mozda cak otisla u 1/4 finale.

 

No, to ne znaci da nisu imali korist od ovog sistema, jesu i to treba reci. Slazem se da su srecu zasluzili, pratim ih (kao i sve reprezentacije) dosta dugo i konacno su docekali da imaju neki rezultat nakon stalnog boravka u pretposlednjim sesirima u kvalifikacijama (tako je bilo cak i za ove kvalifikacije).

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, goldberg said:

Steta za pobedonosan gol Turaka, da ga nije bilo Gruzija bi imala sansu da uradi nesto protiv Austrije. U svakom slucaju, navijacu za Austriju protiv Turske, Turci nisu zasluzili da se nadju u 1/4 finalu.

 


Ne bi bila druga Gruzija u grupi da je ostalo 1-1 TUR-CZE jer se prvo gleda međusobni omjer u grupi (i ja sam mislio kao ti ali sam onda provjerio).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Don Dusko said:

Goldberg strikes again. Pa jebote kako Srbija nikada ne dobije nekog kome ne treba za prolaz nista.

 

Ako hocemo da budemo posteni, Srbija ipak nikada ni nije bila u poziciji da igra protiv ekipe kojoj je taj mec revijalan.

 

Sto ne znaci da ovo nije veliki uspeh nacionalnog tima Gruzije, koji je kvalitetom daleko iza Srbije, ali su se sjajno pokazali na ovom prvenstvu.

 

26 minutes ago, neko me sabotira said:

Ne bi bila druga Gruzija u grupi da je ostalo 1-1 TUR-CZE jer se prvo gleda međusobni omjer u grupi (i ja sam mislio kao ti ali sam onda provjerio).

 

Great minds think alike. :classic_sleep: Sad ozbiljno, ne znam kako sam prevideo to o cemu pricas, moguce je da sam malo previse zeleo da Gruzija zavrsi druga u grupi.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Gruzini kao nagradu za prolaz dobili odmah Španiju i ukrštanje sa Nemačkom. 

 

Holanđani najveći useri uz Engleze.

 

Engleze će ladno da usere da odu do finala. Imaju sve preduslove za to. Ružan i oprezan fudbal i slabije od njih rivale sve do finala, a Holanđane će Austrija opet da demontira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ledd said:

 

Jildiz je isto trebao da dobije drugi žuti kad je u skoku lupio laktom Čeha.

 

Mislim da ne. Nije bilo nekog preteranog izbacivanja i trzanja laktom. Pri tom je on bio u boljoj poziciji za taj skok, dok je Češki igrač doleteo sa strane ( u njegov lakat).
 

A realno ga niko ne bi ni tražio, da Češka prethodno nije dobila glup crveni karton.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...