Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

20 hours ago, Mairosu said:


hvala. mene iskreno jako zanima kako će izgledati ovaj partizan. dosta igrača su mi ultra-simpatični, ispred svih jones. ima potencijal da bude mccalebb 2.0. nije toliko brz, ali mislim da je bolji all-round napadač.

Pozdrav Miloše, svaka čast na tekstu i svemu što radiš.

 

Voleo bih da jednog dana budem kao ti.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

 

Izvini, ali what the fuck i ti pišeš? 

 

To što se desilo na utakmici - ostaje na utakmici. Ako se tada nije reagovalo (što i nije posao Lazarevića, svakako nije trebalo da se pesniči sa Nanelijem na utakmici) tj. ako nadležni (sudije, ABA) nisu reagovali, toeto. Nema šta da se razračunavaju van terena i to važi za obojicu.

 

 

Zašto bi? James je ovde ispao duplo glup, time što je izbacio sebe iz naredne utakmice je potpisao titulu KKCZ.

 Pa poenta je da u klipu koji je gore okacen partizanov bivsi igrac davljenje Nanelija na mecu definise kao na utakmici se desilo nesto a isto to davljenje van utakmice definise kao napad koji zahteva samoodbranu. Ako ovo nije razlicito tumacenje istog "napada" onda ja ne znam sta je.

Na stranu to sto ne opravdavam nijednog ni drugog i sto mi je najdraza stvar ovog prelaznog roka da necu gledati Lazarevica ni na klupi... Ali cisto da se ne pravimo ludi da je Naneli nevinasce i da nista lose nije uradio...

2 hours ago, MC Thunder 2 said:

 

Odakle ti ovaj biser?

Iz krivicnog zakonika...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, m0k1 said:

Pa poenta je da u klipu koji je gore okacen partizanov bivsi igrac davljenje Nanelija na mecu definise kao na utakmici se desilo nesto a isto to davljenje van utakmice definise kao napad koji zahteva samoodbranu. Ako ovo nije razlicito tumacenje istog "napada" onda ja ne znam sta je.

 

Nije to različito tumačenje istog napada, već različito tumačenje situacije na terenu u toku utakmice i van njega.

 

U prvoj situaciji igrač bi trebalo da bude zaštićen od strane sudija i same lige. Zašto to nije bilo (do kraja) tako svakako nije pitanje za Smitha. Druga situacija je bila 1 na 1 van košarkaškog terena.

 

44 minutes ago, m0k1 said:

Na stranu to sto ne opravdavam nijednog ni drugog i sto mi je najdraza stvar ovog prelaznog roka da necu gledati Lazarevica ni na klupi... Ali cisto da se ne pravimo ludi da je Naneli nevinasce i da nista lose nije uradio...

 

Ponajmanje mislim da je Nunnally nevinašce, upravo suprotno. 

 

Ali pošto želiš da se ova ista tema pretrese po 50. put (iako navijači sa obe strane očigledno neće menjati stav o situaciji), zanimljivo mi je da ni ti kao većina tvojih prethodnika (sem Kooina i Visokoletača) nisi spomenuo da je i protiv Lazarevića trebalo pokrenuti disciplinski postupak. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jedibojan said:

Nego. Osman? Ako ima ikakve sanse, da li bi ga uzimali? Za mene damned if we do, damned if we don't situacija. 

Suvise dobro da se propusti, a prepakovani na spoljnim pozicijama

Al baš ono, jebem li ga

Baš sam veliki fan Džedija i na foru sam takvog igrača uvek želim u ekipi, gde bi on donekle mogao da popuni neke rupe koje imamo, izrazito čvrst i agresivan igrač sa dobrim osećajem za igru 

Having said that ipak ne, što kažeš napakovani smo prilično i dovodio bih još jednog igrača na ovaj roster samo u slučaju da popunjava apsolutno svaku rupu koju imamo a Džedi nije taj (pitanje dal trenutno ima takav igrač slobodan) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sigurno da bi Bonga, Poku i Majk podelili poziciju 4, a Osman bi bio zacementiran na 3, igrac ekstra kvaliteta, koji bi ovoj ekipi dao totalno jednu drugu dimenziju, bili bismo bas nezgodan protivnik apsolutno svima.

 

Kao sto je Nun svojim dolaskom napravio od Pao-a sampionsku ekipu, ne bih se iznenadio da posle regularnog dela sa Osmanom  budemo u prvih 6 timova.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Coz29 said:

Sigurno da bi Bonga, Poku i Majk podelili poziciju 4

 

Samo gledaj kako se sveze motivisan i nezasicen Ledej (proklet bio) userava u svu trojicu. Pojedinacno ili zbirno.

 

Mnogo vise nama treba cetvorka EL kvaliteta nego Osman (koji ce otici u Efes ili Fener, zasto uopste neko lupa za njega i KKP).

Edited by MC Thunder 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2024 at 8:36 PM, Mairosu said:


hvala. mene iskreno jako zanima kako će izgledati ovaj partizan. dosta igrača su mi ultra-simpatični, ispred svih jones. ima potencijal da bude mccalebb 2.0. nije toliko brz, ali mislim da je bolji all-round napadač.

 

Mairosu dobar tekst, tražio sam ti dlaku u jajetu, a bukvalno jedina stvar sa kojom se ne slažem je da je većina ljudi mislila da će se teže nadomestiti Egzumom odlazak, nego li Lesorov.

 

Ali iz ugla celog teksta, potpuno nebitno.

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2024 at 7:09 PM, m0k1 said:

Iz krivicnog zakonika...

Ovo nije istina, taj cin se tumaci kao samoodbrana jer mu je Naneli naneo lake telesne povrede. Da je bila teska telesna povreda onda bi se drugacije tumacilo. Lazarevic je i nakon primljenog udarca nastavio da nasrce sto je isto jako bitna cinjenica.

Edited by Mrk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li zna neko, da li ce cene za drugu fazu prodaje biti po "cenama za obnovu" ili po cenama za "nove sezonce"?

Jer ja zelim da obnovim svoju sezonsku, ali da uzmem neko drugo mesto. Problem je sto su trenutno sva mesta od proslogodisnjih sezonaca zakljucana, pa bih cekao drugu fazu, kada se ta mesta otkljucaju (posto sigurno nece svi obnoviti). Ali onda ce mozda cena biti za "nove sezonce" iako sam zapravo stari sezonac.

 

Nadam se da sam dobro objasnio problem, i hvala unapred na odgovorima.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SportskiPozdrav said:

Na jednoj od objava sa društvenih mreža su okačili broj telefona za nedoumice u vezi sa sezonskim kartama pa kontam da ćeš tako dobiti tačan odgovor.

 

Hvala na odgovoru, ali ja nisam nasao nigde broj, iako sam precesljao sve objave na Fejsu I sve vesti sa sajta.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Magia said:

 

Hvala na odgovoru, ali ja nisam nasao nigde broj, iako sam precesljao sve objave na Fejsu I sve vesti sa sajta.

 

Na onoj nekoj šemi što su slali, treća faza je:  "Imam sezonsku + želim da dokupim" i piše da to traje od 06.09. do 13.09.

 

Valjda je to to?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Magia said:

Da li zna neko, da li ce cene za drugu fazu prodaje biti po "cenama za obnovu" ili po cenama za "nove sezonce"?

Jer ja zelim da obnovim svoju sezonsku, ali da uzmem neko drugo mesto. Problem je sto su trenutno sva mesta od proslogodisnjih sezonaca zakljucana, pa bih cekao drugu fazu, kada se ta mesta otkljucaju (posto sigurno nece svi obnoviti). Ali onda ce mozda cena biti za "nove sezonce" iako sam zapravo stari sezonac.

 

Nadam se da sam dobro objasnio problem, i hvala unapred na odgovorima.

 

 

cene za obnovu starih mesta ili zamenu starih mesta za druga će se značajno razlikovati od cena za one navijače koji će ove godine kupiti nove sezonske ulaznice.

 

Ovo sam isekao iz prvog saopštenja o sezonskim, ja bih po ovome rekao da je za tebe cena ona iz obnove

Link to comment
Share on other sites

Kakva li je tek procedura za one "nisam dosad imao sezonsku, hoću da kupim ove godine"? Naravno ako uopšte dođu na red.

 

Razmišljao sam da častim ćeru za uspeh na faksu, pogibe prethodnih godina jureći pojedinačne karte, ali čini mi se da ću jeftinije da prođem i sa parama i sa živcima ako častim nečim manje zahtevnim, recimo safari u Keniji.

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Magia said:

Da li zna neko, da li ce cene za drugu fazu prodaje biti po "cenama za obnovu" ili po cenama za "nove sezonce"?

Jer ja zelim da obnovim svoju sezonsku, ali da uzmem neko drugo mesto. Problem je sto su trenutno sva mesta od proslogodisnjih sezonaca zakljucana, pa bih cekao drugu fazu, kada se ta mesta otkljucaju (posto sigurno nece svi obnoviti). Ali onda ce mozda cena biti za "nove sezonce" iako sam zapravo stari sezonac.

 

Nadam se da sam dobro objasnio problem, i hvala unapred na odgovorima.

 

 

Ja bih rekao da ta faza koja tebi treba, upravo traje i završava se za dan-dva? Nakon toga će biti moguće uzeti samo po ovim cijenama "za nove sezonce".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...