Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

1 minute ago, ScepanScekicSto said:

Da li je rano za projekciju postave

 

Carlik

Lunberg

Smit

Moneke

Davies

 

kako vam se cini?

 

ovo je neka valjda ofanzivnija varijanta 😁

Koji Smit, ljubi te brat? Izgleda da sam solidno prso

Link to comment
Share on other sites

Ima dosta igraca koji pokrivaju po dve pozcije pa ce Zeljko moci da kombinuje do mile volje, mislim da nece biti prva i druga petorka vec sve zavisno od forme, protivnika, takmicenja.

 

Nilikina 1/2

Lundberg 2/1

Vanja 2/3

Braun 3/2

Bonga 3/4

Majk 4/3

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Coz29 said:

Ima dosta igraca koji pokrivaju po dve pozcije pa ce Zeljko moci da kombinuje do mile volje, mislim da nece biti prva i druga petorka vec sve zavisno od forme, protivnika, takmicenja.

 

Nilikina 1/2

Lundberg 2/1

Vanja 2/3

Braun 3/2

Bonga 3/4

Majk 4/3

 

 


dobro da, zeljko se valjda napali na Bongu kad ovaj moze da brani od 1 do 4

 

al opet samo 5 igraca moze na teren, pa ono cisto da predpostavimo 😁

Link to comment
Share on other sites

Nilikina

Vanja

Bonga

Moneke

Jones 

 

Bice ovo defanizvno najjaca petorka siguran sam, samo nema ko u kos da ubaci 😁

 

Ali kad razmislim sta ima da ubacuju oduzimaj loptu i zakucavaj..

Link to comment
Share on other sites

Niko ne komentariše što je Moneke okačio na story pesmu Rumors od Lindsay Lohan :default_coffee:

 

I'm tired of rumors starting
I'm sick of being followed
I'm tired of people lying
Sayin' what they want about me
Why can't they back up off me
Why can't they let me live
I'm gonna do it my way
Take this for just what it is

Link to comment
Share on other sites

Verujem da za Monekea nece biti objave kod Ostojine nejaci, vec da ce biti predstavljen kao iznenadjenje na okupljanju, inace ako se za svakog igraca bude znalo pre nego sto bude zvanicna objava, nabijem Ostaju na avangardni k....

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasna jedna stvar.. kapiram da je Moneke odigrao odlicno prosle godine, ali to je tek jedna dobra sezona, uz to njegova ekipa nije uradila nista Bog zna sta, slabi u spanskom prvenstvu, u El izborili play in, i da se za njega plati 800k, brate mnogo je. Mislim jebo pare, bolje za Monekea nego za porez, ali opet, dovedes osrednjeg pleja, a platis 800k za cetvorku, meni to nema logike ama bas nikakve.

 

Sad ce Baskonija da dovede Luku Samanica i on ce imati bolju sezonu od Monekea i za godinu dve ima da ode u Barsu ili Real. Pisam se na nas skauting.

 

Zalgirs nije doveo ni jedno zvucno pojacanje, a borice se za top 8 do samog kraja. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Coz29 said:

Meni samo nije jasna jedna stvar.. kapiram da je Moneke odigrao odlicno prosle godine, ali to je tek jedna dobra sezona, uz to njegova ekipa nije uradila nista Bog zna sta, slabi u spanskom prvenstvu, u El izborili play in, i da se za njega plati 800k, brate mnogo je. Mislim jebo pare, bolje za Monekea nego za porez, ali opet, dovedes osrednjeg pleja, a platis 800k za cetvorku, meni to nema logike ama bas nikakve.

 

Sad ce Baskonija da dovede Luku Samanica i on ce imati bolju sezonu od Monekea i za godinu dve ima da ode u Barsu ili Real. Pisam se na nas skauting.

 

Zalgirs nije doveo ni jedno zvucno pojacanje, a borice se za top 8 do samog kraja. 

Zaista ne znam na osnovu cega donosis ovakve zakljucke?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...