Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

15 minutes ago, Kronostime said:

Spiker ima da izlomi jezik na predstavljanju, a tek komentatori na Areni i SK.....

Da ne pricam o Djurovicu i Jakovljevicu posle derbija.

:classic_biggrin:

Sumnjam da ce ova 2 barda imati prilike da komentarišu više od 2 derbija, ovaj prvi se više ni svog prezimena ne seća, ovaj drugi sve konvertuje u Vučić, pa za ta dva meča moze i tako

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Bole Tyson said:

Sumnjam da ce ova 2 barda imati prilike da komentarišu više od 2 derbija, ovaj prvi se više ni svog prezimena ne seća, ovaj drugi sve konvertuje u Vučić, pa za ta dva meča moze i tako

Na te sitnice se televizije ne obaziru.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Kad pomenu spikera, zna li neko kako nam je dragi Čarli? 

 

Ako nam se on ne vrati mi moramo tražiti i pojačanje na poziciji spikera, s obzirom da je dečko koji ga je menjao prešao u Megu (ni on nije preživeo remont)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jedibojan said:

Koliko je pouzdano za Nakica?

On nije potvrđen od strane pbg-a, njega su preneli meridijan i mozzart (koji su doduše preneli i sve ostale) tako da bih rekao da on nije siguran ko ovi ostali ali je verovatan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jedibojan said:

Koliko je pouzdano za Nakica?

 

Pominjao se u medijima trogodišnji ugovor. Manje je pouzdano nego za ostale, nije bilo nekih dodatnih potvrda, ali se uklapa u brojku od 11 novih igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Aman 2 said:

11 novih. Plus Balsa i Aleksa i još dva nova.

Tacno cu platiti boga oca neku sezonsku samo da mogu da sedim iza klupe i da se derem na Zeljka svaki put kad krene da se dere na Aleksu...

Nije mi jasna koncepcija tima, ali dobro, nije mi bila jasna ni proslih godina pa smo prolazili lose.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Juzni Sudan vs Velika Britanija, jako me je zanimalo zbog Karlika. Dobar na prenosu, i solidan na prodoru, voli da igra u tranziciji, ima osecaj za igru i asistenciju, u odbrani dobar na prvoj liniji dodavanja, sut tanana milena, uzasno koristi male faulove, cesto zaboravi da preuzme igraca, los jako na strani pomoci.  Cini mi se da ce biti dosta vise problema u odbrani nego u napadu, a i u napadu je upitno da li je to dovoljno za EL nivo. Za prvog pleja nije to je evidentno. Ove godine ce Iffe biti prvi plej, Ntilikina ce dopunjavati na 1 i 2.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Mislim da je jedanaesti Aleksa Dimitrijević.

Znaci Lakic, Nakic, Poku, Dimitrijevic, Balsa. Nije ni toliko kriticno. Ima tu talenta i forsirao bih ih u ABA po cenu rezultata. Plus naravno Vanja.

Aj bar s te strane nisam nezadovoljan, s obzirom na stanje na trzistu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aman 2 said:

Ako su Karlika namenila za prvog pleja, bumo najebali. Ni protiv moćnih Britanaca se nije istakao. 

 

Ekipa vam je odlično setovana da sad recimo dovedete nekog mamojepca na 4 i 2. Ono...potrošače lopti, jer pčele radilice baš imate. Tako da mi ovaj potez sa Pokuševskim malo nejasan. Ono, dont get me wrong, ali lik im bolju reputaciju nego što je pokazao.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, uvrnuto said:

 

Da ti ispravim ovo.

 

Dobrodošlica na forum koji nije samo forum navijača Partizana, pa ajde i da se ne pravimo da klub od kog smo izduvali u finalu prošle sezone ne postoji, kao što kažeš u poslednjem postu koji ti je izbrisan.

 

Ovo mora da je neki rekord, 3. post odmah izbrisan 😄 Lose sam se izrazio. Hteo sam da kazem da se ne obazirem na njih i na ono sta oni rade.

 

Imam respect za njihove igrace i samo za njih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi imamo prostora za jos 3 igraca. Ako je jedan od njih Poku, dosli smo u situaciju da ce preostala dva da budu uzasno bitna.

Domaca osnova i nije tako tragicna kako se ocekivalo.

Tim ima dosta radilica i dosta igraca koji imaju upside, ali ne i preteran ekstra kvalitet (mada daleko od toga da su losi).

1. Ntilitkina, ovaj sudanac

2 i 3. Iffe, Vanja, Brown, Bonga, Poku

4. Mike

5. Let's go Brandon i Jones

 

Na ovo mora da dodje plej i da bude najvece pojacanje + neka energicna cetvorka, jaka na skoku i dobar defanzivac.

Druga varijanta je dodavanje trpaca na 2/3 gde vec imamo poene u rukama (Iffe, Vanja, Brown) i spustanje Iffea na 1 sto je ogroman rizik.

 

I da, za ABA i po koji minut u EL tu su Lakic, Nakic, Balsa i Dimitrijevic

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jedibojan said:

Tim ima dosta radilica i dosta igraca koji imaju upside, ali ne i preteran ekstra kvalitet (mada daleko od toga da su losi).

1. Ntilitkina, ovaj sudanac

2 i 3. Iffe, Vanja, Brown, Bonga, Poku

4. Mike

5. Let's go Brandon i Jones

 

Na ovo mora da dodje plej i da bude najvece pojacanje + neka energicna cetvorka, jaka na skoku i dobar defanzivac.

 

nema trika da pored francuza i tog sudanca dodje jos jedan plej. mislim, francuz je u 12 za oi i ne verujem da prihvata ulogu 3. pleja, a isto tako i karlik. moze jedino neki low risk low reward da dodje na pleju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Poku na 3?

Mislim da ce Poku primarno na 4 ali imati i minute na 3, a Bonga obrnuto. Sve u svemu on ove sezone nece biti presudan za EL rotaciju, tako da sam ga samo pobrojao...

2 minutes ago, najoštrija olovka said:

nema trika da pored francuza i tog sudanca dodje jos jedan plej. mislim, francuz je u 12 za oi i ne verujem da prihvata ulogu 3. pleja, a isto tako i karlik. moze jedino neki low risk low reward da dodje na pleju.

Moj rezon je da ce Ntilitkina biti drugi plej, a da ce deo vremena igrati u tandemu sa nominalnim pg-om, tako da ce on svoje minute dobiti.

Takodje ne vidim zasto Carlick, igrac koji do sada nema pravu karijeru, ne bi pristao na ulogu treceg pleja i minute u ABA.

Link to comment
Share on other sites

Ja bas mislim da ce Poku imati minute na 5 u nekim kombinacijama. Znaci tipa 10min na 4 i 3-4min na 5. Iskreno, ako moram da biram izmedju njega i Beslaca, biram njega. A bas mislim da je to to sto se tice bekova. Ne vidim kome ovde uzeti te minute. Niko od ovih stranaca nije dosao da igra 5 minuta i da igra samo Aba. Iffe je sam rekao da mu je obecana uloga, znaci 20-25min i vrv ce to biti na 1 i 2. Jos startna 4 i to je to. A ako je tako onda ce budzet sigurno biti manji nego prosle godine, ne racunajuci ta eventualna obestecenja. To opet ne znaci da nece dici cene sezonskih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...