Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Austrija moze da iznenadi ovde, gledao sam ih slucajno par puta i dobar fudbal igraju. Borice se s Holandjanima za drugo mesto. Francuzi ce da operu sve tri tekme, a Poljaci su tankosava. 

 

1. Francuska

2. Austrija

3. Holandija

4. Poljska

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Ukrajina je bolja od Rumunije, a o Slovackoj koja je medju slabijim ekipama na EP da ne pricam. Meni su isto Belgijanci standardno precenjeni, al opet mislim da ce biti prvi. 

 

1. Belgija

2. Ukrajina

3. Rumunija

4. Slovacka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem Englezima nista dok je na klupi mentol Sautgejt. Cenim da ce da nas dobiju ipak 2:1, ali da cemo delovati konkurentno. Sloveniju cemo dobiti, iako ne bi bilo nista cudno za nas da ni to ne uspemo da resimo kako valja, al cenim da ce biti - 2:1. U trecoj tekmi gubimo od Danaca 0:1. 

 

Englezi ce da dobiju sve tri, samo jer je grupa takva-kakva jeste. Slovenija je tanka bas, sem Oblaka i Seska bukvlano nemaju igraca koji bi imali mesta kod nas, ali su opet nekako cvrsti, no, mislim nedovoljno da se zakuva. Danska isto cvrsta, i dovoljno bolja od nas da nas dobije, a mislim da mogu i sa Englezima da odigraju u kost. 

 

1. Engleska

2. Danska

3. Srbija

4. Slovenija

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Portugal mi je prvi favorit za osvajanje, uprkos neznalici Martinezu. Bukvalno su na svim pozicijama jaki kao crna zemlja, i nekako mi timskije deluju i od Francuske i od Engleske i od Nemacke. 

 

Gruzija ce da uzme krompir, a ako se uzme u obzir da Portugal dobija sve, ostaje taj direktan duel Turska - Ceska. Prednost dajem Turskoj ipak.

 

1. Portugal

2. Turska

3. Ceska

4. Gruzija

Link to comment
Share on other sites

Nemci domacini, jaki, sa verovatno najboljim trenerom kao selektorom, ali suvise bi bilo boring da oni osvoje. Svakako ce grupu da rutiniraju, ali za dalje cemo videti, ne deluje mi da je tamo nesto dobra atmosfera, zbog cele te rasisticke price.

 

Skotska ce da uzme krompir, a izmedju Madjarske i Svajcarske ipak dajem favorit ovim potonjima. Imaju iskustva, prekaljena su ekipa, dobice ih ako bude trebalo samo na to.

 

1. Nemacka
2. Svajcarska
3. Madjarska
4. Skotska

Link to comment
Share on other sites

Meni je Italija ovde prvi favorit da prodje grupu. Bojim se da se Hrvati nece proslaviti, uprkos tome sto se uvek hajpuju, mada mi ni Spanija ne puni oko. Albanija je vrv najgora reprezentacija na prvenstvu, mislim da ce da ih pune kako budu hteli.

 

1. Italija

2. Spanija

3. Hrvatska

4. Albanija

Link to comment
Share on other sites

Na EP uglavnom ni za koga ne navijam. Eventualno ukoliko neka reprezentacija ima nekog pojedinca kojeg veoma gotivim ili grupu igrača,onda moje simpatije mogu da odu tamo..sad to nije slučaj.

Ne navijam ni za Srbiju.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, McLeod said:

Da, zaboravih malopre, Spaniji skini Rodrija i oni su bukvalno neka mediokritetska reprezentacija malo jaca od nas. Odavno nisu bili ovako slabi.

 

Rodri im podiže jedno 60% kvalitet. Ono što donosi im je presudno.

 

Ali jebiga, sistem, poznaju se, pod im je poprilično visoko. Mislim da neće previše daleko, ali ne verujem da će podbaciti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drug Crni said:

Inače,da se podsetimo ove legendarne parole iz srca Dalmacije :lol_2:

_aa6x5h8VBXMA8tz7dvow7u3xqkD5CdGIR5qIczO

I da pitam naše drugare iz Hrvatske: je li ovo i dalje aktuelno? :classic_biggrin:


Daleko najveći “odaziv” je bio 2018., sad su se primirili/vratili u svoje rupe, ipak, još uvijek ih ima 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Bojim se da se Hrvati nece proslaviti, uprkos tome sto se uvek hajpuju

 

Hrvatska je bukvalno olicenje potcenjene reprezentacije - ekipa koja je igrala finale i polufinale na poslednja dva svetska je ovde neki treci favorit za grupu, i 10. favorit za titulu. Smesno. 

Edited by diego
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa iako im i ja ne verujem, objektivno gledano, koga bi stavio na peto mesto?

 

Evo Francuska, Portugal, Engleska i Nemacka su cenim vecini top 4, verovatno i ovim redom.

 

Ko ti je peti? Spanija? Italija? Holandija? Belgija? Bukvalno su jaci Hrvati od svih, eventualno da kazes ajde ta Spanija, mada Spanija je bukvalno na Rodrijevu povredu od laganog treceg mesta u grupi, kamoli nesto vise, a Hrvatska ima vise dobrih igraca.

 

Iako opet kazem da su meni u jasnom padu i ne verujem im, razlika izmedju top 4 i ostatka je ogromna.

 

Mislim da su sanse da neko drugi osim ove cetiri ekipe uzme bas male.

Link to comment
Share on other sites

Meni su Nemci baš njah ekipa nacrtana za rano ispadanje. 2 veterana u vezi, bez čistog golgetera itd. Ono jebeni Filkrig - Dojče Pavkov im je legitimna opcija, pre 10-ak godina ne bi im ušao na spisak od 70 imena. Jedino ako Virc i Musijala dobiju više slobode i polude, mada sumnjam. I Madžari i Šviceri mogu taktički da ih olade i otkinu bodove. 

Edited by Molina23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan od tih veterana u vezi je bukvalno najzasluzniji za titulu u LS, a drugi je isto imao odlicnu sezonu i obojica su trenutno top 10 veznjaka u Evropi.

 

Kros je top 3. Jedino za Rodrija mogu da kazem da je trenutno bolji od njega, sa Belingemom je mrtva trka.

 

Nemacku ni kada je bila najgora ikada negde pocetkom ovog veka nisu ovakve ekipe mogle takticki da nadmudre.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...