Jump to content

Euroleague transfer market 2024/25


Recommended Posts

David McCormack (proslu sezonu je zavrsio u Galatasaraju posle pocetka sezone u Darusafaki) potpisao ugovor sa Armanijem koji je tako dodatno ojacao centarsku poziciju u timu.

Link to comment
Share on other sites

Tamir Blatt produzio ugovor sa Makabijem.
Elie Okobo produzio ugovor sa Monakom za naredne 2 sezone.
James Nnaji odlazi na pozajmicu iz Barselone, narednu sezonu ce provesti u Djironi.
Matt Thomas i Alba se navodno dogovorili o produzetku saradnje.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Novi Bender. Gde je sad taj i šta radi?

 

Da jbt...  Sad guglam, vidim da je posle Makabija otišao u Obradoiro i imao finih 10 tekmi sa 17ppg, dao 19 Realu, 23 Valensiji...

 

Tu pokidao ligamente i nije igrao celu prošlu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Meni je utisak o tom Šamaniću da je jedan od onih "bušnih" igrača. Fizikalije su tu, size, usput tetovaže i frizura na mestu, ima 210cm i domet spolja, ume da prikuca, poprilično pokretljiv za svoju visinu, a kad treba sve to da se pokaže na terenu - meh. Proveo je 5 sezona u NBA u ekipama koje su većinski tenkovale i nije se izborio ni za kakvu ulogu. 

 

Možda me demantuje pa mu te fizikalije prođu u Evropi, ali trebaće Šarasu strpljenja sa njim. Ako ga Fener ima...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Knipex said:

Kyle Guy objavio da se penzioniše u 26. godini by Eurohops. Vraća se na Virdžiniju da radi kao mentor/asistent.

 

Iza ovoga stoji neka depresija ili slično. Jbt na onom f4 FIBA LŠ je dao 50 poena na 2 tekme.

Čovek mogao da uzme još par miliona i to bez da se probije u neke top klubove.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...