Jump to content

Euroleague transfer market 2024/25


Recommended Posts

39 minutes ago, Howie Roseman said:

Eurohoops i Basketnews nisu zvanični sajtovi Panathinaikosa.

 

Nisu al mislim da je to to kad oni objave do kad neko ima ugovor i da su to proverili. Primera radi tog Tavaresa nisu dodali jer nije zvanicno jos. E sad nisam ispratio dal su Grenta tokom sezone i ozvanicili. Svakako su sa svim znacajnim igracima koji su imali ugovor do kraja ove ili 1+1 produzili i za narednu sezonu. Grigonisa, Mitoglua, Nana, pa tako i Grenta e sad ako to nije bilo zvanicno na stranici njihovoj nemam pojma al nece on nidje svakako.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Болдвин, Сако, Мичел, Сирвидис, Плавшић, Димитријевић, Браун, Хоард, Рендолф, Фелиз.

То је већ 10 играча који су прешли из ЕК или неке ниже лиге у ЕЛ а има их још у најави.

Biće i "NBA" igrača, 10-ak sigurno ... neki su već došli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

BREAKING: Fenerbahçe Beko is making one of the MOST IMPORTANT moves of the summer of 2024.  

 

Despite the interest and offers from NBA teams, Fenerbahçe is close to reaching an agreement on a new long-term contract with Nigel Hayes-Davis.

 

More on @EurohoopsTR & @Eurohoopsnet

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Grobarcina1992 said:

BREAKING: Fenerbahçe Beko is making one of the MOST IMPORTANT moves of the summer of 2024.  

 

Despite the interest and offers from NBA teams, Fenerbahçe is close to reaching an agreement on a new long-term contract with Nigel Hayes-Davis.

 

More on @EurohoopsTR & @Eurohoopsnet

Nigel Hayes-Davis potpisao novi 3-godisnji ugovor sa Fenerbahceom.

Chus Mateo i Real zvanicno produzili saradnju do leta 2026-te.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nini3112 said:

Nije da nije zasluzio,opak igrac za svaku ekipu.

Za mene licno najbolje krilo u evropi bas zajeban igrac moze da trpa s niskog posta za tri u odbrani sve krpi  od 1 do 5 cuva igrace kad igraju sa 5 niskih ako je iko zasluzio jedan od jacih ugovora u evropi onda je to on 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Odličan je NHD ali imam utisak da još uvek nije, a moguće da nikad neće ni biti, nekakav gamechanger i sa ubilačkim instinktom. Po meni igrač za regularnu sezonu. 

Protiv Efesa u produžetku je ako se ne varam dao sam 10 poena i doneo titulu Feneru

Link to comment
Share on other sites

Eurohoops izbacio da je NHD navodno dobio 2.2 miliona dolara po godini u Feneru, 6.6 miliona ukupno.

 

Edwin Jackson i Asvel produzili saradnju i za narednu sezonu.
Oscar da Silva i zvanicno novi igrac Bajerna, ugovor je potpisan do leta 2027-me.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...