Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Мџе said:

A brate naterao si me da pogledam neke delove opet da ti pokažem. Evo tri situacije zašto mislim da je Mimović loš:

 

Milojevic zeli od Mimovica ono sto on nije, zato deluje da je los igrac.

Link to comment
Share on other sites

Nepopularno misljenje, ali Milojevic je ovde najslabija karika. Ima na raspolaganju dosta dobar tim, materijal da napravi sexy odelo, a napravio je neke horor pantalone sa supljinama na guzici i spreda, neuredne i zapustene.

Sta znaci ovo teranje na kraj klupe Dalsia i Ilica, Laneta Jr, pa klupiranje Djige koji je ubedljivo najbolji stoper trenutno.

A ove ludorije sa tri pozadi, sa Prutsevim kao wing backom, Milsonom koji se zajebava od kad je dosao i ocito da ne shvata gde je dosao i da nas cascava prisustvom ( iako nije nemac pojma, zna sigurno fudbala ), to je tek posebna prica. 

 

Nestvarno da Milojevic uopste pomislja da upraznjava ovu formaciju sa tri pozadi, papazjanija na sve strane. 

Hvala Pazaru za postignut gol, tek nakon toga smo proigrali, Milojevic nema nikakve zasluge za to, jer smo i u 2/2 poceli bedno kao i citavo 1/2, tek nakon primljenog gola i ulaska Olayinke smo se pokrenuli i napunili goste ocas posla. 
Zato je Sherif zlata vredan, upravo jer ima pravi mentalitet, gde ne bira utakmice, kida se protiv svakog, trci i ne bira rivala. Zarazno deluje na ceo tim, pozitivno, ali kad imas nekoliko njih koje zabole tuki da se cimaju protiv tamo nekog Pazara, onda dobijes uzasan govor tela, kao da su puskom naterani da izadju na teren, a igraju kuci na tepihu, umesto da pojedu loptu , da preoru teren, odigraju 1/2 kao puvala bez strasti, energije i emocije. 

Bruka, to je pecat trenera i nikog vise.

 

1/2 pokazuje da kad imas papazjaniju na terenu, onda NIKO od fudbalera ne lici na fudbalera. Opet, nadam se da covek zna sta radi, ali ovakva lutanja ne idu njemu u prilog.

 

Bodo je solidan tim, ali nista vise od toga, uprava kao da sve cini da se  ne udje u LS. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da se Miloje i ne pita mnogo oko tima u ovom trenutku. Nakrcalo se igrača baš bahato a menadžerima obećano da će njihova roba biti izložena i Miloje onda šta će nego da rotira kako bi svi dobili šansu da ih neko snimi i kupi. Niko tu ne razmišlja stvaranju tima za ozbiljan nastup u Evropi. A koliko god bili loši domaćicu će osvojiti dok je AV na vlasti.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Osvojice titulu jer ima ubedljivo najskuplji i najjaci tim, AV nikakve veze nema sa tim, ne ubacuje on lopte u mrezu, vec Elsnik i Duarte. 

 

Ovakva spika nije za ovu temu, da ne ulazim u neke diskusije. To prilici nekim drugim temama, FKCZ topik nije sigurno jedan od njih. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Nepopularno misljenje, ali Milojevic je ovde najslabija karika. Ima na raspolaganju dosta dobar tim, materijal da napravi sexy odelo, a napravio je neke horor pantalone sa supljinama na guzici i spreda, neuredne i zapustene.

 

Ovo sam govorio jos kad je pomenut kao zamena za Bahara.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

A koliko god bili loši domaćicu će osvojiti dok je AV na vlasti.

Jel može objašnjenje ove teze? Ajde recimo, da sam ja glup čovek, i da ne vidim kvalitet ove lige i ostalih timova u poređenju sa Crvenom zvezdom, objasni mi kako ćemo mi to osvajati titule dok je pomenuti na vlasti, i koji je tačno tu njegov doprinos?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stanko1997 said:

Jel može objašnjenje ove teze? Ajde recimo, da sam ja glup čovek, i da ne vidim kvalitet ove lige i ostalih timova u poređenju sa Crvenom zvezdom, objasni mi kako ćemo mi to osvajati titule dok je pomenuti na vlasti, i koji je tačno tu njegov doprinos?

Stvarno treba da ti crtam? Ti stvarno veruješ da terza mađija sam pribavlja pare i svojim umećem vodi klub ka titulama?

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko drzava daje novca Zvezdi? Jel vise od 20-30 miliona koliko se zaradi od Uefe godisnje ili vise od 10 miliona koliko se uzelo od izlaznih transfera ovog leta?

 

Ne bih mesao vlast sa finansijama kada je u pitanju fudbal. Ono koliko drzava moze da pomogne u fudbalu finansijski je smesno u odnosu na ono sto klub sam moze da prihoduje od uefe i transfera. Ja sam siguran da su ovi sa vlasti vise odneli iz kluba nego uneli u isti poslednjih godina.

 

Pomoc drzave se pre svega vidi u uticaju kluba na ligu. Pravila za bonuse i ogranicenje stranaca se menja iz sezone u sezonu kako nama odgovara. Sudije navlace kad god treba, a bahatost ide do te mere da najbolji sudija Jovanovic ne sudi derbije jer mi ne zelimo. Da me neko ne bi shvatio pogresno, ne mislim da je Partizan nesto previse podredjen, i njima sudije mozda cak i vise navlace jer kvalitetom ne odskacu toliko od ostatka pa im pomoc treba cesce.

 

Ali ono sto je u ovom momentu najveca pomoc drzave jeste sto drzi V&V tandem u komsiluku. Njima tamo treba samo jedan ozbiljan trener koji ce zategnuti tim i verujem da bi nam se usrali u sezonu i na sva ova nasa pojacanja. Umesto toga ove dve budale im kao na traci potpisuju trenere koji vise pricaju nego sto rade.

Edited by СтелаРоса
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Stvarno treba da ti crtam? Ti stvarno veruješ da terza mađija sam pribavlja pare i svojim umećem vodi klub ka titulama?

To je cista grobarska teorija koju razbijes sa 10 pitanja a zasto? I oni  nemaju odgovor. Zasto AV nije sprecio izbacivanje Zvezde iz kvalifikacija za LS, a njima pomogao 4 puta? Zasto AV ne pomaze rukometnom, vaterpolu l, odbojkasom klubu? Zasto AV vec 4 godine daje vise para KK Partizanu? Ja razumem grobare sa tim paranojama al kada vas Zvezdase ubede u te price onda se jezim. Ispadne da uvek ja ovde branim Terzu sto mi nije namera al stvarno ne mogu da nabrajam nase prihode u samo poslednjoj godini LS, Mijat, Nedeljkovic, Stamenic pa zaradili smo toliko para koliko nece KK Partizan za sledecih 40 godina ali niko od vas postenih Zvezdasa se ne pita odakle onda tolike pare tamo... Druga je prica da li Terza drpa, kada je Piksi muljao dok je bio na celu kluba onda sta ima da se ja cudim sto Terza radi svasta...

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Perkos2 said:

Nisam deo ekipe u kojoj je zabranjeno da se misli.

Da, partizan je inace bio poznat dok je osvajao titule da zadrzava igrace i pravio rezultate u evropi a?

27 minutes ago, Perkos2 said:

Stvarno treba da ti crtam? Ti stvarno veruješ da terza mađija sam pribavlja pare i svojim umećem vodi klub ka titulama?

Bukvalno svako kaze da je Terzina najmanja zasluga za ove titule i rezultate u evropi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CuaTheTime said:

Da, partizan je inace bio poznat dok je osvajao titule da zadrzava igrace i pravio rezultate u evropi a?

Bukvalno svako kaze da je Terzina najmanja zasluga za ove titule i rezultate u evropi

Moj navijački život nije "mržnja prema partizanu" već nastojanje da podržim i pomognem klub za koji navijam. Nadam se da kapirate razliku.

Link to comment
Share on other sites

Milojević je prošle godine došao na formiran sastav, I ono što je trebalo da uradi on je uradio. Stabilizovao rotacije, imao kostur ekipe, vršio minimalne promene, i to je ličilo na nešto. Igra je imala glavu i rep. Bilo je presinga, igrači su znali šta rade. Sve oni što je trebao  Bahar da uradi, a nije, uradio je Milojević. 

 

E sad kada je on trebalo da sastavi tim, ili ima udela u njemu, vidimo sta se desava. Sve ono što je radio Bahar i popio pedalu, isto to sad radi Milojević. 

Preglomazan igrački kadar, gde svi očekuju da igraju, gde se igrači koji su prošli pripreme sklanjaju, a igraju neki koji to nisu ,  tumbanje pozicija, dolazimo do ovoga da se ništa ne zna , da su igraci konfuzni, da strategija ne postoji. 

 

Ovde najveću krivicu snosi terzić jer je nakrcao tim sa 30+ igrača podjednakog kvaliteta, a kome je jedini interes da proda nekog. 

Verovatno se doktor nauka vodi tim da ako dovede milion igraca, negde će da pogodi. 

 

Prosto je nemoguće uklopiti ovoliki broj igrača, a gde je ogromnoj većini obećano da će da igra, I tu dolazimo do nezadovoljnih, a o uigranosti je izlišno bilo šta reći.

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

već nastojanje da podržim i pomognem klub za koji navijam

Vidim da to sto ti hoces da zvezda bude nece biti dok god se ne uvede privatizacija (koja nece nikad)

1 minute ago, No name said:

E sad kada je on trebalo da sastavi tim, ili ima udela u njemu, vidimo sta se desava. Sve ono što je radio Bahar i popio pedalu, isto to sad radi Milojević. 

 

Milojevicu i Stanojevicu treba zabraniti da dovode igrace

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, CuaTheTime said:

Vidim da to sto ti hoces da zvezda bude nece biti dok god se ne uvede privatizacija (koja nece nikad)

Milojevicu i Stanojevicu treba zabraniti da dovode igrace

Pitanje ko dovodi igrače. Sasvim sigurno je to terzić uz aminovanje milojevica.  Mi godinama imamo po 35 igrača na platnom spisku , to prosto nije normalno. 

A sa druge strane verujem da je Dalsio želja milojevica još sa Kipra. E sad ide pitanje,  zašto ga je sklonio, kad je već doveden, I prošao pripreme. 

 

Mišljenja sam da je terzić najveći problem jer je on taj koji dovodi i u sve je upleten. Njemu je jedini interes da proda igrača, napravi transfer.

Ja ne verujem da postoji trener koji svojim voljom pristaje da rotira svaki meč drugi tim. Ovde je prosto primoran da to radi zbog broja igrača u opticaju, i obacenja sto samim igracima što njihovim menadžerima. 

 

Takodje I ovo bedno pravilo o dva bonusa ,takodje služi da se igrač proda a ne da se formira i zadrži duži niz godina. I ovde je upleten terzić I ovo je vrlo verovatno njegovo maslo

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, No name said:

A sa druge strane verujem da je Dalsio želja milojevica još sa Kipra. E sad ide pitanje,  zašto ga je sklonio, kad je već doveden, I prošao pripreme. 

 

Sklonjen je zato sto ga je koristio na ZADNJEM VEZNOM (koju on ne igra) i naravno da je igrao losije nego sto je planirano.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, CuaTheTime said:

Vidim da to sto ti hoces da zvezda bude nece biti dok god se ne uvede privatizacija (koja nece nikad)

 

Nikad ne reci nikad, kad sam bio mlad sanjao sam da doživim dan da srpska himna bude",bože pravde' a pragmatični i realni su mi govorili da toga nikad neće biti pošto je režim nedodirljiv i da se ništa ne može promeniti. Pokazalo se da nema nedodirljivih i da svakom zlu dođe kraj.  Za Zvezdu se navija i kad je u kanalu ne samo kad je najača. Kad su nam rezultati bili loši a trener bio Robi, na stadionu je bilo 30000 ljudi a danas na severu ne mogu da skupe 1000. To nešto pokazuje samo treba podići glavu iz peska i otvoriti oči.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, CuaTheTime said:

Sklonjen je zato sto ga je koristio na ZADNJEM VEZNOM (koju on ne igra) i naravno da je igrao losije nego sto je planirano.

Pa to je pitanje za milojevica...što ga je tu stavio, I postavio na tu poziciju. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, No name said:

Takodje I ovo bedno pravilo o dva bonusa ,takodje služi da se igrač proda a ne da se formira i zadrži duži niz godina. I ovde je upleten terzić I ovo je vrlo verovatno njegovo maslo

 

Ma nije, ne voli Terza da vidi mlade igrace kao Nedeljkovic i Mijatovic da igraju dobro da bi mogao da ih proda. Sve je to slucajno

Link to comment
Share on other sites

Milojevic ne zna gde udara. On kao da za utakmicu pravi postave tako da ispostuje sve igrace. Konstantno menja, i to potpuno besmisleno. Lekovic i Prucev odjednom starteri, Spajic bez dana priprema upada u 11, i biva najgori defanzivac nas, Seol mu igra levo, iako je jasno da je decko desni bek i da mu leva ne sluzi nicemu, Stojic igra desno iako nije bek. Dalsio igrao dobro cele pripreme, usao dobro u prvenstvo, sad klupa, isto vazi i za Ilica. Olanjinku odjednom vraca u tim, iako je ovaj odbijao da trenira. Jovanovic koji nam je najveci talenat u klubu sad i ne igra, i pitanje je kada ce, jer ispred sebe ima jedno 5 krila iskusnih i dobro placenih.

 

Bukvalno, ovo sve deluje toliko haoticno da ja ne znam kako cemo mi protiv bilo koga ozbiljnog da odigramo bilo sta. Ne znam ni sta bi Milojevic sutra izveo protiv Bodo Glimta da treba, a verovatno ne zna ni on. 

Edited by Markoss
  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, CuaTheTime said:

Ma nije, ne voli Terza da vidi mlade igrace kao Nedeljkovic i Mijatovic da igraju dobro da bi mogao da ih proda. Sve je to slucajno

A koliko je puta terza promasio da bi jednom pogodio? Evo samo jedan primer Nemanja Motika plaćen 2,5 miliona, gde je i šta radi?

Od ovoliko ulaznih transfera , I ti i ja ćemo da pogodimo svoj mijatovica, a koliko ćemo puta da promasimo to se izgleda ne računa kao što se vidi.

Sto je terza potrcao da proda, da profitira, na prvu ponudu. Ah, ta glad za parama je čudna stvar.. da je mislio dobro klubu i na duže staze, ne bi prodao dva mlada igraca posle jedne polusezone...

 

A kako se radi , to se lepo i vidi...juče 5.000 ljudi....Na otvaranju sezone 12

000..

Koliko je sezonskih prodato? 

Uzurpirali su klub terzić I šacica ljudi koja vodi tribinu. Naravno da ce ostali ljubitelji fudbala da se sklone pa neki se bahate i dalje. 

 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, No name said:

A koliko je puta terza promasio da bi jednom pogodio? Evo samo jedan primer Nemanja Motika plaćen 2,5 miliona, gde je i šta radi?

 

Evo i kontraprimer: doveden Stamenić kao slobodan igrač, a prodat Notingem Forestu za 5.5 miliona. 

 

38 minutes ago, No name said:

Od ovoliko ulaznih transfera , I ti i ja ćemo da pogodimo svoj mijatovica, a koliko ćemo puta da promasimo to se izgleda ne računa kao što se vidi.

 

Za godinu dana je prihodovano 47 miliona evra od izlaznih transfera. Jel' na te brojne promašaje potrošeno više, ili manje... ili možda višestruko manje? 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Guru said:

 

Evo i kontraprimer: doveden Stamenić kao slobodan igrač, a prodat Notingem Forestu za 5.5 miliona. 

 

 

Za godinu dana je prihodovano 47 miliona evra od izlaznih transfera. Jel' na te brojne promašaje potrošeno više, ili manje... ili možda višestruko manje? 

Možemo do sutra da navodimo primer...ja tebi mogu sad primer Jirke i drugih..Ili slucaj Bahara i koliko je to klub koštalo. Gde su te pare od prodaje, da li je smanjen dug kluba? Da li je unapređen igrački kadar?

Zašto je ponovo dovedeno tuce igrače sličnog kvaliteta i pare rasute od prodaje...niko ne racuna plate igrača koji su dovedeni....

 

   

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...