Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

13 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Pa ima tu i do trenera jer posle ocihlednih gresaka u nasih 25m protiv Benfike skrenes paznju da nema previse komplikovanja na nasoj polovini on je to verovatno video tako ko individualnu gresku a nije, timska je. Inter zna kako napada prostor ne igraju presing uzalud i ako deluje da su u ''drugoj brzini'' ko sto strucnjaci kazu. Izmene da ne komentarisem izbacio je 3 najbolja igraca u timu i nadao se cemu ???

 

A brate ako moras igracima Zvezde u LS da govoris da ne kiksiraju kao poslednji igraci odbrane, onda stvarno. Spajic dva puta gubi covek loptu jer se necka. Sigurno je Milojevic skrenuo paznju na to, ali ovo je kao kad igrac omasi zicer u kosarci, ne moze tu niko do njega samog da bude kriv. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

           Randjelovic

Rodic Spajic Djorjevic Gobelja

       Krunic   Srnic

Tutoric                        Krneta

          la Para   Tomane

 

Žandera mi, necu ih nikad izbrisati iz memorije

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Spajic nije gardista i normalan je lik. Da je igrao očajno jeste, ali ne moramo sad neke prozivke koje nemaju veze sa životom.

Bas je prototip gardiste 1/1.

Inace jak na izjavama posle derbija i na severnoj tribini 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

           Randjelovic

Rodic Spajic Djorjevic Gobelja

       Krunic   Srnic

Tutoric                        Krneta

          la Para   Tomane

 

Žandera mi, necu ih nikad izbrisati iz memorije

 

 

 

Krneta bio centralni bek. Ako mislimo na istog?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, No name said:

Jedino pozitivno će biti ako krunic i elsnik uz spajica ne vide teren bar JSL..

 

Ma da, pošto imamo brojne kvalitetne alternative na tim pozicijama. Kao mala deca jbt... 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Quote


"Prosuli smo sve što smo radili. Krivo mi je jer znam koliko smo želeli da obradujemo navijače i pokažemo u pravom svetlu, da pokažemo da možemo da igramo sa ovakvim ekipama. Inter me nije mnogo iznenadio, oduševio. Nisu ni stvorili neke šanse specijalno, osim onog što smo mi dali. Iz svlačionice smo na početku primili gol iz slobodnjaka. Videli smo da možemo da igramo kada se otvorio prostor, stvarali smo neke poluprilike. U drugom poluvremenu te greške su nedopustive. Ne smemo to da dozvoljavamo. Krivo mi je jer smo dali dosta energije i želeli najbolje, ali nekad se tako namesti. To je to, idemo dalje. Dali smo sve od sebe", poručio je Spajić.
 

Svako danas moze biti kapiten Zvezde...

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/evrokupovi/63669/uros-spajic-nakon-poraza-zvezde-od-intera/vest

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milko Miller said:

Šta ti je prototip gardista? Domaći igrač posle lose utakmice?

Ne, blizak delijama, jak u izjavama, narocito nakon derbija, vojnik kluba i ostale pateticne fraze...

Link to comment
Share on other sites

mogla je zvezda bolje da iskoristi igranje panja arnautovica i bezveznjaka bastonija. maksimovic je solidnu priliku kad je ocekivano kiksnuo bastoni a brat arnaut se zdusno trudio da ugasi svaki napad intera. 

sa druge strane taremo kao sto je i ocekivano. predobra partija. covek sve radi.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Ne, blizak delijama, jak u izjavama, narocito nakon derbija, vojnik kluba i ostale pateticne fraze...

Pa dobro nas omladinac i kapiten kluba. Naravno da će on dati izjave i biti uz navijače, to je na kraju i obaveza kapitena. On ima normalnu porodicu, ponaša se pristojno van terena. U tom aspektu ne može da spada u isti kos sa Borjanom, Stojkovicem, Gobeljicem i Pesicem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Pa dobro nas omladinac i kapiten kluba. Naravno da će on dati izjave i biti uz navijače, to je na kraju i obaveza kapitena. On ima normalnu porodicu, ponaša se pristojno van terena. U tom aspektu ne može da spada u isti kos sa Borjanom, Stojkovicem, Gobeljicem i Pesicem. 

Nebitan je on, zelim da Zvezdi bude dobro, boli me uvo kakav je privatno, ne zelim govornike, vec igrace.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Guru said:

 

Ma da, pošto imamo brojne kvalitetne alternative na tim pozicijama. Kao mala deca jbt... 

Posto sam naveo za JSL, apsolutno nemam nista protiv da recimo Šljivic uz Maksimovica zauzme mesto nekom od ove dvojice štetočina koji su ukanalili tim u obe utakmice LŠ. Dete od 17 g, im drži predavanja na terenu, ili ovaj momak Djiga koji je takodje mlad igrač, dok se ova dvojica doslovno zaj.bavaju na terenu već drugu utakmicu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

A brate ako moras igracima Zvezde u LS da govoris da ne kiksiraju kao poslednji igraci odbrane, onda stvarno. Spajic dva puta gubi covek loptu jer se necka. Sigurno je Milojevic skrenuo paznju na to, ali ovo je kao kad igrac omasi zicer u kosarci, ne moze tu niko do njega samog da bude kriv. 

 

Koji je nas plan kad imamo loptu. Koja je ideja das se dodje do gola? Intern nam je vise pusta dao loptu i povukao se na mi nikakvu ideju sta da radimo s tom loptom. Ocigledno se ne radi ofanziva na treninzima kao i uvek a ovim trenerom. Sve je ovo pecat trenera. Nije moja baba metnula sa mu igraju Spajic, roviti Drkusic, invalidi Krunic Olainka i Serif. On bi danas Srnica uveo da je mogao

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...