Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Kolko ce trebati Radonjicu da se vrati u formu. Apsolutno je nemoguce d nismo mogli boljeg igraca da dovedemo. Radonjic danas ne pravi razliku u Evropi. Do januara teski da moze da ima doprinos. Za letoi kvalifikacije naredne godine budemo videli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonjiću dobrodošao uz želju da kod nas opet bude motivisan i fokusiran kao u prvom mandatu. Donosi nam brzinu koja nam fali na krilnim pozicijama, tako da ćemo s te strane biti opasniji kad su kontre i tranzicija u pitanju. Znamo mu i mane naravno, nek ih bude što manje.
Pitanje kakva mu je forma i kondicija, ima dve nedelje pauze pa se nadam da će se to maksimalno iskoristiti da bude spreman bar za 60 minuta jakog tempa.
 

Pretpostavljam da će u Evropi Radonjić na levo krilo, Olajinka desno. U domaćem prvenstvu i možda u LŠ za neke ofanzivnije varijante verovatno Milson levo, Radonja desno.

Zao mi je sto se ovim malom Lazaru Jovanoviću još više sužava prostor, a zaslužuje šansu.

 

Radonja srećno!

 

image.jpeg.5ba4e358dae29a2327a9fb8009c1567b.jpeg

Edited by Taratarn
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zasto cudi dovodjenje momka koji nije ozbiljan takmicarski fudbal igrao onoliko, to je tm Zvezdine uprave.

Radonjic mi je jako drag momak, iako je luda glava, ali siguran sam da je bolje resenje po boku moglo i moralo da se nadje.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CuaTheTime said:

Kad pre shvatite da nece igraci da dolaze u ovu smrdljivu ligu lakse ce vam biti

Vidis da se ljudi cude zasto Hvang nije ostao. Stvarno je cudno da izmedju gostovanja Tekstikcu na livadi pre izabere gostovanje Ajaxu,Psv-u, Tventeu i td...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, deez nuts. said:

Rade Krunic je bolji igrac od Hvanga.

biću kratak 😁

 

Hwang je bio sve ono što ovom sadašnjem rosaeru treba.

Rade Krunić,uz svo uvažavanje i poštovanje dosadašnje karijere i CV-a,jednostavno nije.

Neću reći da je loš ili nepotreban,ali u ovoj konstalaciji tima i igrača Hwang (ili taj tip igrača) je mnogo potrebniji i 

svrsishodniji,delotrvorniji od Krunića.

 

Ali reći da je Rade bolji igrač od Hwanga je neozbiljno.

 

Što se tiče Radonje,meni je jako draga ta luda glava (zbog iste nije napravio veću karijeru) ali nisam impresioniran njegovim dovođenjem.

Mislim da se možda moglo i bolje.Njegova karijera je u nekom stalnom padu,laganom strmoglavu i ko zna kad je imao poslednju ozbiljnu neku

takmičarsku utakmicu.Ok,brzina nam treba,proboj po strani,ali više nisam toliko siguran da je "on" taj koji će dići plafon ovoj ekipi.

Ovo su dva iznuđena potpisa jer nam gori pod nogama i vreme prelaznog roka ističe.

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zastavnik dzemo said:

Појачања таман таква да останемо први у селу, сваке године исто и недовољно за било какав искорак у европи. 

Vazno da ima za OFK tj. za "nasu decu".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Cek bre nemoguce da u zadnjem satu prelaznog roka ne eksplodira neka bomba. 

Kako je krenulo biće neka balkanska bomba, sad samo da se nadamo da igra na poziciji beka. Daj barem kao što su Hvangu doveli Seola nekog ortaka za Timija: Balkovec, Janža, Stojanović, ko god, samo da nema Rodić rizika.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ikac said:

Како је кренуло биће нека балканска бомба, сад само да се надамо да игра на позицији бека. Дај барем као што су Хвангу довели Сеола неког ортака за Тимија: Балковец, Јанжа, Стојановић, ко год, само да нема Родић ризика.

Taj film neces gledati. Bas su se usrali rukovodioci u prelazni rok. Jedino januarska dopuna da bude ekstra kvvaliteta na poziciji 6. Mi sledece kvalifikacije ne prolazimo sa ovim timom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...