Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

32 minutes ago, Stanko1997 said:

Stiglo 6.000.000 za Šerifa. Ako ode, onda me ne bi iznenadilo da dođu Meite, Radonjić, ali i Silas, koji, koliko sam razumeo može i špica da igra.

Mislim da je ipak Melo iz cukarickog zamena za Serifa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milko Miller said:

Možda je Serif insistirao da plate milion više jer je i on zahvalan za odličnu saradnju ovde. Ali posto je bilo već deset “ponuda” za Serif, tek ću da poverujem kad ga vidim sa salom Al Tavona. 

bolje rečeno kad vidimo pare na računu Zvezde

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CuaTheTime said:

Mislim da je ipak Melo iz cukarickog zamena za Serifa

Meni se nekako čini da ćemo ovu trojicu dovesti za LŠ, a Mela za Superligu gde traje još 10 dana prelazni rok. Nešto mi tako izgleda.

 

Inače Silasov menadžer potvrdio da je blizu pozajmice u Zvezdu.

Edited by Stanko1997
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Samo da nam se sve umečuje dok neki Trifko u Cirihu, ne okrene na off…

 

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Meni se nekako čini da ćemo ovu trojicu dovesti za LŠ, a Mela za Superligu gde traje još 10 dana prelazni rok. Nešto mi tako izgleda.

 

Inače Silasov menadžer potvrdio da je blizu pozajmice u Zvezdu.


IMG_0582.jpeg.f57772ec4cdd6627d5f195030f4a34ce.jpeg

Edited by Taratarn
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Силас позајмица без могућности откупа,шта нам онда?

Pa da sledece kvalifikacije koje krecu od drugog kola prodjemo lagano 😄

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Stanko1997 said:

Nego, zanima me gde je on ovo video da poslednjeg dana dovodi tri nova igrača, pa mu se mnogo svidelo 😂 evo već treći put

Ehh to je tradicija jos od prvog ulaska u LS kad je Terza birao Marina, Mita Boacija a Miloje Causevica.

Link to comment
Share on other sites

Sad se setih ovog Silasa :classic_biggrin:

 

 Gledali smo junior i ja krajem jula prijateljsku protiv Fortune Sitard, i prva reakcija juniora je bila u fazonu aaaa, a sto ovaj ne igra u prvih 11 kada je ovako dobar i dominantan u odnosu na igrače Fortune. Osim gola ima je jos par izglednih prilika, zicera koje nije iskoristio i lako je ulazio u šanse .

 

 Na portalu Mozzartsport pise da je on klasično desno krilo,  ali mislim da je na toj utakmici igrao i levo, napadao kroz sredinu u paru sa Demirovicem,  generalno odlično se kretao, otvarao prostor i ulazio u sanse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stanko1997 said:

Stiglo 6.000.000 za Šerifa. 

 

Gde ide, vozicu ga za dzabe i do Kine ako treba?!

 

edit: sad vidim, moze i Saudijska Arabija, vozicu i preko Gaze ako treba... samo da ga uvaljamo. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Koga briga ko će da ga uzme sve dok možemo da povratimo uloženo. Svaki njegov minut na terenu je potencijalna opasnost da će kupac da se predomisli i zato ga treba uvaljati što pre.

 

Verujem da Terza sad piše zainteresovanima da je za ono što ga juče nije uterao sa pola metra kriv neravan teren i milanovačke krtice koje kidišu i na veštačku travu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Dolaskom Nemanje Radonjica gasi se svaka nada da cemo biti ozbiljan tim.

Dolaskom Radonjića,ukoliko bi dotični igrao na nivou iz predhodnog mandata u CZ(prisetite se),bio bi rešen jedan od tri problema...rešenje za sledeća dva >> citiram Zemljoradnika: "Stiglo 6.000.000 za Šerifa. Ako ode, onda me ne bi iznenadilo da dođu Meite, Radonjić, ali i Silas"

Link to comment
Share on other sites

🚨Суалихо Меите биће појачање за Црвену звезду🔴🔜

30-годишњи француски играч ће заувек напустити СЛ Бенфику и отићи у Србију уз бесплатан трансфер.✍🏻

Везиста је позајмљен Кремонезеу и ПАОК-у док је имао уговор са Редсима.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...