Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Markoss said:

Меите и Силас отпали из истог разлога. Бенфика и Штутгарт тражили да не могу против њих играти у ЛС. 

Svako bi to zatrazio kao klauzulu.

3 minutes ago, Markoss said:

Меите и Силас отпали из истог разлога. Бенфика и Штутгарт тражили да не могу против њих играти у ЛС. 

Aj sad nekog iz Monaka, da se lozimo i onda isto obrazlozenje sutra u 20h 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Kakvo je lozenje bilo do pre pola sata, ovo je vise od razocaravajuceg. 

Slažem se, ali kad sagledaš situaciju realno, Silas je baš nerealna opcija bio, Meite malo manje. Ali s' obzirom kakve ugovore imaju, i tržišnu vrednost, njihovi klubovi nisu hteli da ih daju onako kako smo mi hteli, mufte. Ova druga dvojica su od početka bili realniji, i prve prave opcije.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stanko1997 said:

Слажем се, али кад сагледаш ситуацију реално, Силас је баш нереална опција био, Меите мало мање. Али с' обзиром какве уговоре имају, и тржишну вредност, њихови клубови нису хтели да их дају онако како смо ми хтели, муфте. Ова друга двојица су од почетка били реалнији, и прве праве опције.

Nemam nista protiv Krunica. Samo sam blizi konceptualno igracu koji je cista sestica. O Radonjicu njegovoj nedisciplini, nemanju forme da ne govorim. Naravno ovaj iz Strutgarta bi bio bomba nad bombama. Ipak ima tu jos igraca, nudi se na sve strane. Sta ce biti sa Endiajem ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Doći će na kraju samo Radonjić i možda onaj Melo iz Čuke. Ovo su sve samo šarene laže. 

Da slavite ako izbegnete metak zvani (fudbalski) Simo Spasić Rade Krunić

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, CuaTheTime said:

Sta sve necu procitati na ovom forumu 

Dovoljno sam ga puta gledao da znam šta pišem.
 

9 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Sta je toliko bogu zgresio da ga poredis sa ljudskom i moralnom nakazom Simom Spasicem?

Ok,priznajem da je bad joke,ali igrački jedna od većih prevara koja se pojavila na ovim prostorima u poslednjoj deceniji

Edited by Drug Crni
slova
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Misljenje @Drug Crni treba uvaziti i to ozbiljno jer se radi o navijacu Milana(i Zvezde) koji je gledao tog istog Krunica. I zna valjda malo vise nego mi ovde...

 

@Drug Crni zasto mislis da nije dobro resenje za nas?

Ne znam jel si ispratio sa kim ga je uporedio jebote. Nek bude i 100 puta navijač Milana i Zvezde... Bože me sačuvaj, kakvo opravdanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hvang je sigurno najkompletniji fudbaler koji je zadnjih 10 godina bio u Zvezdi, da ima pameti u klubu trebali su ga zadržati i dati mu dobar ugovor i kapitensku traku. Ali kad se samo evri računaju tako to biva

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...