Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, Stanko1997 said:

Piše se da Hvang nije prošao lekarske preglede sa zadovoljavajućom ocenom, navodno, problem je kondicija. Do večeras će se znati jel prelazi tamo ili ostaje kod nas.

Ovo kao da kazes za Bolta da nije prosao zato sto nije dovoljno brz.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stanko1997 said:

Piše se da Hvang nije prošao lekarske preglede sa zadovoljavajućom ocenom, navodno, problem je kondicija. Do večeras će se znati jel prelazi tamo ili ostaje kod nas.

Reci tim što pišu da je prvi april davno prošao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nit ima šanse da mene zajebava, a samim tim ni ja vas ovde. Kao, do večeras trebaju da odluče hoće li ga potpisati, jer imaju nekog drugog igrača u rezervi. Jebem li ga sad. Čekamo, dal će da ga izbace na društvenim mrežama, ili jok.

 

Nego, i zaboravio sam šta sam napisao prošli put, i ulazim malopre, kad ono 11 obaveštenja 😂 

Edited by Stanko1997
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niet alleen aanwinst Jordan Lotomba, maar ook In-beom Hwang heeft zijn medische keuring succesvol doorstaan. Beide spelers zijn maandag in het Erasmus MC gekeurd.

 

Blog koji prati Fejnordov prelazni rok pise da je prosao testove te da dolaze i on i ovaj Lotomba. (1908.nl)

Edited by Small Owl
.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Vecu glupost od ove nisam cuo. Hvang nema kondiciju. Bukvalno 50% igraca je onda nema.. 

Nisam sigurno to ja izmislio da bi vas ovde zajebavao, jer eto, malo mi je dosadno, pa što da ne. Bila je priča da nema kondiciju da dva poluvremena iznese istim intenzitetom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stanko1997 said:

Nisam sigurno to ja izmislio da bi vas ovde zajebavao, jer eto, malo mi je dosadno, pa što da ne. Bila je priča da nema kondiciju da dva poluvremena iznese istim intenzitetom.

Ne veruj svemu sto cujes. Valjda imas oci. Covek je do zadnje sekunde sudijske nadoknade drzao isti tempo. Svakako je ogromna glupost to, pa mnogi nemaju snage za poluvreme pa godinama igraju jake lige. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Al sto ovi burek novinari iz Mocarta uoorno ponavljaju mantru da je nasa uprava imala "dzentlmenski" dogovor sa Hvanom. Mita i Terza primeri za dzentlmena. 

Ništa nije slučajno u ovoj zemlji. Mozzart radi posao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stanko1997 said:

Nisam sigurno to ja izmislio da bi vas ovde zajebavao, jer eto, malo mi je dosadno, pa što da ne. Bila je priča da nema kondiciju da dva poluvremena iznese istim intenzitetom.

Na kraju im Hvang rekao da će oba poluvremena igrati smanjenim intenzitetom, da bi bilo isto i oni nisu imali kud xD

#Rodić_vajb

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...