Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

47 minutes ago, merosina said:

Cvetkovic moze da se unovci za lepe pare.

 

Nadam se da postoji neko izlazno resenje za Sremcevica.

 

Dobro je da se do pocetka priprema resi 80% transvera, a ne da nam igraci dolaze 31 avgusta, bez priprema, bez uigravanja

Šta fali Sremcevicu? Ne bi Cvetković nešto bolje izgledao da je igrao kao napadač Zvezde u tim godinama protiv parkiranog autobusa. Mislim Cvetković ima nesto veći potencijal, ali daleko od toga da treba da se rešimo klinca od 18 godina sto nije dao gol svakih 60 minuta.  
Sto se Radonjića tiče, on je svakako nobrainer. Ali nadam se da ćemo dovesti još i strano desno krilo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2024 at 2:55 PM, Čočo said:

Za sada prelazni rok ide lepo. Luka Ilić i Stojić mi se sviđaju kao pojačanja. Makar kao druge opcije. 

 

Previse je to para za drugu opciju. S tim što niti Djiga, Stojic ,  a posebno ne Spajic ne mogu u Dragove kopacke od pre sezonu ili dve, a igrac takvog kvaliteta nam je potreban ako želimo plasman u LS ili ozbiljniju ulogu u LE.

 Nadam se prodaji Spajica nakon ovog izloga u Beču/EP, jer on nikako nije ono što nam je potrebno za Evropu.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Fat Zadd said:

Previse je to para za drugu opciju. S tim što niti Djiga, Stojic ,  a posebno ne Spajic ne mogu u Dragove kopacke od pre sezonu ili dve, a igrac takvog kvaliteta nam je potreban ako želimo plasman u LS ili ozbiljniju ulogu u LE.

 Nadam se prodaji Spajica nakon ovog izloga u Beču/EP, jer on nikako nije ono što nam je potrebno za Evropu.

 

Nije to previse para, mi moramo da se naviknemo na novu realnost u kojoj smo u situaciji da za prvotimca izdvojimo 5 miliona evra. Milion evra za fudbalera vise ni kod nas nije mnogo, trziste diktira cene. Znam da ovo sto pisem malo podseca na Terzu, ali realno jeste tako. Mislim jeste lopovluk na sve strane, ali koliko je para proslo kroz ovaj klub u poslednjih 5 godina, mogli smo da predjemo i u naredni platezni nivo u kome se uzimaju nosioci od 8 pa i vise miliona evra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Dobili ste igrača u odličnom momentu za milion na nekoliko rata, to je baš sića kada uporedimo sa ostalim aktivnostima. Priča se da je imao transfer u Rusiju za osetno veće obeštećenje, svakako je ovo odličan posao kako god da je napravljen.

Nije samo milion nego smo se i odrekli procenta od Stanica i Ilica i dali im Andreja Petrovica iz omladinaca. Tesko je naravno proceniti za koliko TSC moze da proda Stanica i Ilica ali rekao bih da smo to dali nekih milion evra od potencijalnih procenta plus Petrovica ko sad nije top talenat ali me uopste ne bi cudilo da postane kaliber za Zvezda sa 25,26 godina.

Link to comment
Share on other sites

Petrovic je skolovan vezni, ali je mnogo vise obecavao ranije. Spor mi je nekako mnogo, ali sta znam, mislim da smo ga prerano pustili. Ima dobru nogu, dobar prekid, solidan pregled igre, agresivan je, samo ga ta brzina i kratak korak dosta limitira. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Petrovic je skolovan vezni, ali je mnogo vise obecavao ranije. Spor mi je nekako mnogo, ali sta znam, mislim da smo ga prerano pustili. Ima dobru nogu, dobar prekid, solidan pregled igre, agresivan je, samo ga ta brzina i kratak korak dosta limitira. 

Mislis li da smo kad se sve sabere dali mnogo za Stojica? 

Kakvo ti je misljenje o Stojicu kao zadnjem veznom? Znam da je igrao u Metalcu to u nekim mecevima. 

 

Sta ocekujes dalje od prelaznog roka, ko nas napusta? 

Link to comment
Share on other sites

Dalsio je tehnički na nivou Hvanga, taktički malo slabiji ali ima bolje telo..pojačanje...Radonjom nisam baš oduševljen, nije mi to upgrade u odnosu na Bukarija, moglo je i bolje...Onog Koreanca na beku bi baš voleo ali čini mi se da crta Ristić...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ZiS said:

Dalsio je tehnički na nivou Hvanga, taktički malo slabiji ali ima bolje telo..pojačanje...Radonjom nisam baš oduševljen, nije mi to upgrade u odnosu na Bukarija, moglo je i bolje...Onog Koreanca na beku bi baš voleo ali čini mi se da crta Ristić...

Ne verujem da se Risticu vraca u Srbiju

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ZiS said:

Dalsio je tehnički na nivou Hvanga, taktički malo slabiji ali ima bolje telo..pojačanje...Radonjom nisam baš oduševljen, nije mi to upgrade u odnosu na Bukarija, moglo je i bolje...Onog Koreanca na beku bi baš voleo ali čini mi se da crta Ristić...

Po meni je Hvang najbolji vezni kog smo u skorijoj istoriji imali u timu, taj radius kretanja, koliko je dobar na lopti, sa sjajnim pregledom igre...

Ovog novog momka nisam gledao - kazes da je tehnicki na Hvangovom nivou. Kako se onda nije obreo u nekoj ozbiljnijoj sredini?

Link to comment
Share on other sites

Cvetković ili Miladinović ?Za one koji su gledali (ne pogledali) ovu dvojicu momaka morala bi biti jasna važna stvar >> Miladinović je već sada igrač za startnu postavu Zvezde...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Po meni je Hvang najbolji vezni kog smo u skorijoj istoriji imali u timu, taj radius kretanja, koliko je dobar na lopti, sa sjajnim pregledom igre...

Ovog novog momka nisam gledao - kazes da je tehnicki na Hvangovom nivou. Kako se onda nije obreo u nekoj ozbiljnijoj sredini?

Čuo sam i ja da je tehnicki na odličnom nivou Dalsijo, ali to sto ti kažeš: radius kretanja i defanzivna odgovornost je X puta bolje kod Hvanga. Po meni je Dalsijo verzija Kange koju mozes da koristiš u Evropi, ali pretanko da zameni Hvanga iako će generalno skoro biti nemoguće naći zamenu na istom nivou. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Misa said:

Cvetković ili Miladinović ?Za one koji su gledali (ne pogledali) ovu dvojicu momaka morala bi biti jasna važna stvar >> Miladinović je već sada igrač za startnu postavu Zvezde...

Cvetković je fudbalski talenat a Miladinović menadžerska kombinacija. Nažalost u Zvezdi ovi iz kombinacije bolje prolaze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...