Jump to content

RG 2024.


Helena

Recommended Posts

55 minutes ago, Helena said:

Ja sam uhvatila samo intervju sa Alkarazom, poznat je glas, mislim da je Ceronja.

Bornu sad prenosi Banjac.

Nisam bio precizan, komentari su na engleskom.

Link to comment
Share on other sites

Pa da...:classic_sleep:

 

Inače, Atman, Francuz, je ispucao lopticu i pogodio gledateljku, i sudija i supervizor su odbili diskvalifikaciju.

Nadal sutra od 15 sati, po želji, bilo planirano za veče 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako Nadal fizički može da izdrži grind 5 setova mislim da ima dobre sanse da dobije današnji meč. Igra protiv igrača koji će da ga istestira fizički do krajnjih granica. Videćemo. Nadal navodno rasturao na treninzima prošle nedelje. Mislim da će dati sve od sebe da počne moćno i agresivno i da osvoji prvi set. Zverev je poznat kao neko koji sporo ulazi u turnire, zna da mentalno flopne u najbitnijim momentima, tako da sve je moguće. Najteži zreb za Nadala ali ako ovo prodje onda postaje top 3 favorit za osvajanje ovog turnira.

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da Nadal ima snage da izvuce 2 ozbiljnija meca za redom. Ako uspe da iznenadi DVereva mislim da ce mu doci glave tandem Grikspor > Rune. Predugo nije igrao, nema teorije da ima snage i kondicije za bo5. U svakom slucaju navijam za (poslednji) klasik u polufinalu

Link to comment
Share on other sites

Ako prodje Zvereva imace WO u sledecem kolu, kakav Grikspor. A i Rune ce naci nacin da izgubi lagano, lik se raspada ove sezone. Najbolji igrac kojeg je dobio na sljaci ove godine je Dimitrov.

Link to comment
Share on other sites

Na Griekspoora ide u 3. kolu, na Runea u 4. (ako oni uopće i prođu, ne bi me iznenadilo da Međedović izbaci Runea u 2. kolu). Ovako na papiru Nadal bi, prođe li Zvereva, stvarno mogao do polufinala. Mada odbijam vjerovati da je (i) to moguće, s obzirom da je nedavno na zemlji/šljaci skupljao gemove protiv jednog Hurkacza…

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Elias said:

Ako Nadal fizički može da izdrži grind 5 setova mislim da ima dobre sanse da dobije današnji meč. Igra protiv igrača koji će da ga istestira fizički do krajnjih granica. Videćemo. Nadal navodno rasturao na treninzima prošle nedelje. Mislim da će dati sve od sebe da počne moćno i agresivno i da osvoji prvi set. Zverev je poznat kao neko koji sporo ulazi u turnire, zna da mentalno flopne u najbitnijim momentima, tako da sve je moguće. Najteži zreb za Nadala ali ako ovo prodje onda postaje top 3 favorit za osvajanje ovog turnira.

Izgubiće Zverev, pakao ga čeka od publike, mislim da će ovo biti gore i od USO 2015. i Vimbldona 2019. a on ipak nije Novak.

Ne znam koliko su ga direktno poremetili novinari, ali Rotenberg vodi otvorenu, ne kampanju, nego hajku na njega.

Ne razumem zašto, suviše je ovo lično da bi imao razumno objašnjenje.

A gledam sad Marijanu i dalje ne verujem šta čovek sebi može da uradi.

Plus još jedna trivija, žuto je glavna boja ovog RG, bar koliko sam dosad primetila.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Helena said:

Pa da...:classic_sleep:

 

Inače, Atman, Francuz, je ispucao lopticu i pogodio gledateljku, i sudija i supervizor su odbili diskvalifikaciju.

Nadal sutra od 15 sati, po želji, bilo planirano za veče 

 

 

Spasila ga reakcija te divne gospođe, koja nije pravila dramu. Inače, 100 puta opasnija situacija i od one gde je Nvak pogodio sudiju, ili Kato lani devojčicu što skuplja lopte.

Link to comment
Share on other sites

Zvereva vadi servis i Nadal je promasio forhend u poenu koji je diktirao u cetvrtom gemu na BP. Zverev ne dominira, ali ako dobije prvi set sanse rastu. Ako se posle ovakvih set lopti i brejka minusa Nadal izvuce, ne bi me cudilo da se ovaj raspadne.

Link to comment
Share on other sites

Svi samo komentarišu Rafu - meni je Zverev zanimljiviji...

Odrastao je i nema više padove ko nekad ...

Mislim da će daleko dogurati u turniru.

A Rafa? Rafa će biti top spreman za olimpijske.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...