Jump to content

RG 2024.


Helena

Recommended Posts

Bravo,bravo..:bravo:
Premašila prošlogodišnji uspeh..najbolji rezultat karijere na GS,a verovatno i uopšte..veću težinu ima osmina finala na GS nego titula u Moskvi onomad. Šest pobeda u Parizu uklj.kvalifikacije.

Sledeća protivnica verovatno Marketa Vondrušova

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arnaldi rasturio Rubljeva, uopste me ne iznenadjuje jer decko igra kao zmaj a Rubljevu je malo dovoljno da pocne da dobija nervne slomove za redom. 

Sledeci zanimljiv mec vredan pracenja *potencijalni upset Hurkac-Shapo

Link to comment
Share on other sites

To ne bi trebalo da bude upset jer je Sapovalov igrac sa mnogo visim plafonom od Hurkaca, ali u ovom trenutku bi verovatno bilo malo iznenadjenje. Malo sam uspeo da ga gledam, ne igraju ni jedan ni drugi ne znam ni ja kako dobro.

 

U medjuvremenu Siner odradjuje Kotova, koji izgleda kao prosecan rekreativac koji moze biti zajeban ako mu nabacujes na reket.

Link to comment
Share on other sites

Rubljov jeste nestabilan ali je prilično konstantan na slemovima, ja sam očekivala da pukne malo kasnije ipak.

Kad vidim ovu Olginu reakciju ne čudi me onaj krompir u prvom setu, dobro je posle jučerašnje pobede uspela da uopšte izađe na teren danas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

Au Olga 😄

 

Dobi nekako. Kakav rolerkoster od meca, pravi Jelena Jankovic vs Elena Dementijeva klasik.

 

Plus ima dobru sansu i za cetvrtfinale. Vondrusova je ove sezone prilicno tanka (ako uopste prodje), plus su igrale tesan mec na pocetku sezone. Jedina krstena igracica koju je pobedila je Sabalenka, i ovde je vec u drugom  kolu izgubila set sa krompiricem.

 

 Volynets igra odlično na šljaci voe sezone. U Rimu je dobro namučila i Sabalenku.

 

Ali stoji da je Vondrousova igra u promenljivoj formi u poslednje vreme. Plus je Olga jedna od retkih kojoj stilistički matchup neče praviti probleme, jer igraju slično (obe visoke i levoruke)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dobar si, Felix ti je u ok poziciji, servira sutra za prvi set cim se vrate. Shapo ako prezivi ovih 40-40 na startu u servis gemu, ko zna, novi dan je ;D

Ocekujem da Fricko dobije Kokinakisa sa 3-1. Nemam pojma kako Tanasi igra ovih dana, ali znam da je dobar server. 

 

Struf ove sezone igra ozbiljno i mislim da je u prednosti u odnosu na DeMinora. Rud-Eceveri & Cerundolo-Paul jaki mecevi, moguci peteserci. 

Zveki i Meda trebalo bi da idu dalje bez vecih problema, pa i Rune i Novak. 

 

Sto ne navijas sa mnom za brata Fricka, bukvalno ima karijeru (rezultatski) kakvu bi Tipsa imao da je ostao zdrav. 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu, drven je i nije uzbudljiv kao Tipsa. Nema mnogo uzbudljivih tenisera u ovoj generaciji. Rubljov je zanimljiv zbog sizofrenih cepanja ali igra dosadan tenis. Siner je robot, za Alkaraza bezveze navijati kad ce da osvoji 50 slemova, Feliks propo, od ovih 20-50 ne vidim mnogo interesantnih jbg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...