Jump to content

Westworld


Drug Crni

Recommended Posts

On 5/20/2019 at 11:57 AM, realno *w said:

Hm, ovo deluje kao da su napravili baš ogroman "skok" u timeline-u u odnosu na drugu sezonu. Od nagoveštaja njihovog izlaska u RL, do neke, deluje, dosta daleke budućnosti?

ili mozda imamo neko putovanje kroz vreme?

 

samo se nadam da nece 3 sezonu da useru kao got poslednju....mada ko ce da doceka ovo jbt 😄 

Link to comment
Share on other sites

U davna pradavna vremena kad sam išao u školu, na zimskim raspustima je bio đački bioskop i film po kojem je serija napravljena se prikazivao u terminu istog. Bio je zanimljiv.

Odgledao sam prvu sezonu ove serije koja je čak i takvo ime kao što je sir Anthony Hopkins angažovala, ali ruku na srce, nisam baš zadovoljan. A nisam previše očekivao. Drugu sezonu nisam još ni pogledao, ne znam ni da li ću. Tek, po meni je ovo klasično mnogo vike nizašto.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Bogami,vise nego solidan uvod u S03. 

Sve deluje vrlo futuristicki i meni je taj otklon od tematskog parka dosta prijao,moram reci. U epizodi sam prepoznao i nesto atmosfere iz Dark Knighta recimo,makar su me pojedine scene nekako asocorale na to..iako je ovde u pitanju bio Jonathan kao reditelj,prilicno "nolanovska" epizoda. 

Ja zadovoljan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je E01 imala nesto od ambijenta "Mracnog Viteza",onda je E02 (mada je nije rezirao Nolan) pricom zalicila na "Inception" u pojedinim momentima. 
To je deo u kojem 

Spoiler

Mev pokusava da otkrije gde je zapravo,u kojo "stvarnosti"..cak par recenica vrlo podsecaju na neke iz "Inceptiona"

Takodje je resena velika misterija iz Gejmoftronza
 

Spoiler

gde je zavrsio Kalisin poslednji zmaj,Drogo :lol_2:

 Epizoda je bila zamornija od prve,ali valjda tako mora zbog celine price.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...