Jump to content

Masters turniri 2024 AD


alcesta

Recommended Posts

Posted (edited)
19 minutes ago, Drug Crni said:

Do kojeg Pariza?

Do prvog. Nije da se nadam za bilo koji :classic_biggrin:

16 minutes ago, Don Dusko said:

Hoce li neko sacuvati servis u ovom setu?

Evo ga sačuvao De Minor, što verovatno znači treći set.

 

Edit: kako je ovo porodio ni sam ne zna. Prava premija, 400 bodova za ovakvo izdanje :Hail:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i pobede, na koji drugi način, nego brejkom.

 

Polufinale je sjajan rezultat u ovom trenutku.

 

Što je najjače, ima neke šanse i u polufinalu, jer igraju Amber i Rud u poslednjem četvrtfinalnom paru.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno nemam želju da ga gledam ovakvog u finalu protiv Sinera :default_sofa: ne mora baš da mu postane redovna mušterija, neka se sastanu kad malo dotera formu i kondiciju. Možda ako bi igrao protiv Cicipasa, ali trebaju mu bolje fizikalije da prođe polufinale.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Što je najjače, ima neke šanse i u polufinalu

 

:smiley26:

 

Nadam se da ti je taktika da naljutis Djokovica, jer ako se vozi 39-om, ko zna, mozda i cita forum

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uključio sam se u momentima najvecih Noletovih mukama sa vrućinom. Otišao da pogledam vreme, BBC kaže 21 stepen. Da, otprilike samo Nole može da doživi sunčanicu na toj temperaturi.😃 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Stvarno nemam želju da ga gledam ovakvog u finalu protiv Sinera :default_sofa: ne mora baš da mu postane redovna mušterija, neka se sastanu kad malo dotera formu i kondiciju. Možda ako bi igrao protiv Cicipasa, ali trebaju mu bolje fizikalije da prođe polufinale.

Pa imao bi veće šanse u polufinalu kada bi prošao Amber, jer je kao i De Minor igrač za brze podloge. Već Rud, prekaljeni šljakaš, dvostruki finalista RG, teška priča.

 

Što se tiče finala, pa nisam baš siguran da je Siner u ovom trenutku jači od Cicipasa. Baš mislim da bi Novak zrno šanse imao protiv Sinera, a protiv Cicipasa su nepostojeće u ovom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dracarys said:

Baš mislim da bi Novak zrno šanse imao protiv Sinera, a protiv Cicipasa su nepostojeće u ovom trenutku.

 

I ja mislim da ako mu zapadne Cicipas da ne treba ni da ustaje iz kreveta, ipak je Stefanos jedna mentalna gromada, i veoma stabilan teniser koji nema propusta u igri. Ustvari, ne bih zeleo nikad vise da se sretne sa Cicipasom, u suprotnom nek ode u penziju odmah.

 

(Ljudi, uzivajte u Novakovim mecevima, kako god tesko izvojevanim, uzivajte u zadihanom i "nespremnom" Djokovicu koji i dalje uzima bodove i titule, i dalje jase na prvom mestu, i dalje rusi rekorde, kolko god da je "nespreman", to je njegov put, njegov izbor, njegov zalazak ka suncu, koji ce da traje koliko on bude hteo - do sutra, ili jos 5 godina. To je pod pretpostavkom da je gornja tvrdnja da Novak, cak i sa bocom sa kiseonikom "nema sanse" protiv najveceg od najvecih ikada - Cicipasa zbog panike, a ne zbog mrznje.)

Edited by diego
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dracarys said:

Pa imao bi veće šanse u polufinalu kada bi prošao Amber, jer je kao i De Minor igrač za brze podloge. Već Rud, prekaljeni šljakaš, dvostruki finalista RG, teška priča.

 

Što se tiče finala, pa nisam baš siguran da je Siner u ovom trenutku jači od Cicipasa. Baš mislim da bi Novak zrno šanse imao protiv Sinera, a protiv Cicipasa su nepostojeće u ovom trenutku.

Pa kakve ima veze je li trenutno jači Siner ili Cicipas u međusobnom duelu, ako gledamo protiv Novaka odabrala bih Cicipasa u svako doba, ako ništa drugo poeni bi bili kraći, a o glavi da ne pričam. A i treba prvo da vidim kako Cicipas dobija to polufinale.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Pa kakve ima veze je li trenutno jači Siner ili Cicipas u međusobnom duelu, ako gledamo protiv Novaka odabrala bih Cicipasa u svako doba, ako ništa drugo poeni bi bili kraći, a o glavi da ne pričam. A i treba prvo da vidim kako Cicipas dobija to polufinale.

Komentarisao sam usput i njihov duel, nevezano za Novaka. Hoću reći da je ovde Cicipas nivo iznad svih trenutno na turniru i mogao bi samo Alkaras da ga pobedi, ali on se povukao. Mislim da osvaja svoj treći Monte Karlo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Siner rešava Cicija rutinski. Jeste da šljaka kao podloga maskira neke mane u Cicijevoj igri, i dodaje na moć u njegovom forhendu, ali opet Siner je u brutalnoj formi, udarac koju trenutno poseduje, ta dubina lopte, shot tolerance, ogolice prvo taj krater na Cicijevoj BH strani pa onda će se kod Grka poraspadati i sve drugo. Inače hteo bih da vidim Sinerove statse po pitanju procente osvojenih servis gemova i procenat osvojenih brejkova. Osećam da tamo od Azijske turneje pa naovamo ima baš brutalne brojke, ono brutalne na nekom istorijskom nivou. Tipa Djokovic 2011 sezona ili tako nešto. 

Edited by Elias
Link to comment
Share on other sites

Djokovic po prvi put u polufinalu Monte Karla od 2015. godine. Jbt, lik dodje rekreativno, da malo uhvati forme do RG i Olimpijskih igara, i ni kriv ni duzan napravi najbolji rezultat na ovom turniru u poslednjih 9 godina.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...