Jump to content

Masters turniri 2024 AD


alcesta

Recommended Posts

Ne znam koliko je kod Feliksa problem u glavi i koliko novi trener može to da reši. On je sad potpuno izgubio samopouzdanje a ono se stiče pobedama, a opet i kad je imao serije pobeda to nije dugo trajalo i onda mu se samopouzdanje ekspresno gubilo. Tu nešto nije u redu, pa sve da trenira po ceo dan.

Link to comment
Share on other sites

Pa posao trenera obuhvata i taj deo, plus da mu se neko posveti u potpunosti, s ne da na RG gleda nećaka kako igra.

Sve i da nije Toni, da je ne znam ko, ako ne ide (a očigledno ne ide), menjaj.

Link to comment
Share on other sites

Taj deo mnogi treneri nemaju, ali što da se ne uzme i psiholog ako može da se priušti. Tonija sigurno ne bih zvala da mi treba psihološka podrška, s obzirom kako je vaspitavao Rafu, ispirao mu mozak tačnije  :default_sofa:

 

Osaka ispala, zaboravih od koga.

Link to comment
Share on other sites

Prilično mi je dosadan turnir, što zbog drugih razloga, a što zbog Novaka :classic_sleep:

Jedan zanimljiv momenat gde se vidi wow Dimitrijeva majica,(e tu je Novak trebao da nosi u IW, ova njegova oprema mi je dosadna).

I sad taj pozdrav na mreži "baš se loše osećam zbog tebe" je baš njah.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Marosan nastavlja da izbacuje nosioce, ode i Deminor. Alkaraz takodje nastavlja da gazi, izbacio je Musetija. Ukupno gledano jedan od kvalitetnijih turnira u poslednje vreme, atraktivni mecevi i poeni na kilo.

Link to comment
Share on other sites

20. Sinerova pobeda u sezoni na četvrtom turniru. Kako će da izdominira ovu sezonu što se tiče bodova.

 

Alkaras i da kojim slučajem pokupi sav kajmak sa šljake, opet kasnije u drugom delu sezone na bržim terenima je Siner ogroman favorit.

Link to comment
Share on other sites

Poješće ga Alkaraz, na bilo kojoj podlozi, IW je mnogo značio i mnogo je pokazao.

I što se tiče RG, ja ne znam kakav će se Rafa vratiti, ali Alkaraz deluje nepobedivo.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Helena said:

Poješće ga Alkaraz, na bilo kojoj podlozi, IW je mnogo značio i mnogo je pokazao.

I što se tiče RG, ja ne znam kakav će se Rafa vratiti, ali Alkaraz deluje nepobedivo.

IW je ubedljivo najsporija podloga na hardu, sporiji i od nekih šljakastih turnira, ne bih ja baš taj turnir uzimao mnogo u obzir.

 

Prošle godine kada je Alkaras bio u nekom naletu, skinuo ga je Siner u Majamiju najlaganije.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam sinoć meč, jer sam zapamtio njihov poslednji meč u Šangaju i mislio sam da bi možda Grigor opet mogao da odigra izvrstan meč i odigrao je zaista neverovatno. Imao je Alkaras onaj nalet kada je vratio brejk za poravnanje od 4:4, a publika je bila oduševljena, Džimi Batler daje aplauz, ali uvrlo brzo, Dimitrov pravi još jedan brejk i rešava meč.

Link to comment
Share on other sites

Zasto su ga zvali baby Fed. Jedna od boljih emulacija Federera, steta sto je nesposoban i mentalno nedovoljno cvrst da igra na vrhunskom nivou konstantno. Voleo bih da je on osvojio neki fluke slem umesto Cilica al jbg. Ajde ima fluke ATP finale

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grigor prelep tenis igra, meni je lepsi i od Federerovog za gledanje - zahvaljujuci mom gradu nagledah se uzivo tenisa i na RG i u Bercy -u i to gledanje uzivo je nekako drugacije sto se tice dojma, kao da zrace teniseri - e taj umetnicki dojam ostavlja Grigor kao niko drugi na terenu. Bas mi je drago sto je pobedio Karlosa i navijam da osvoji turnir i postane broj 2 :smiley2: kroz cetiri godine moze i broj  1 :57:

Link to comment
Share on other sites

Pa ima samo jedan masters u karijeri, baš tužno za njega s obzirom na to kakvim sve udarcima raspolaže.

 

Pobedio je Alkarasa, ali opet ima težak put da dođe do titule, jer mora igrati protiv Zvereva i onda u finalu protiv nekoga od Siner/Medvedev.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...