Jump to content

Masters turniri 2024 AD


alcesta

Recommended Posts

Jako tesko, ali voleo bih to da vidim, jer je i ATP finale osvojio tako sto mu se sve ocistilo, bukvalno je dobio samo Tima od jacih, a i Sinsinati mu se otvorilo, samo Del Potra je dobio.

 

Uglavnom na ostalim turnirima gde je igrao dobro i izbacivao jake igrace (tipa Big 3 ili neko blizu) sledeci jak igrac ga je izbacivao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Pa ima samo jedan masters u karijeri, baš tužno za njega s obzirom na to kakvim sve udarcima raspolaže.

 

Pobedio je Alkarasa, ali opet ima težak put da dođe do titule, jer mora igrati protiv Zvereva i onda u finalu protiv nekoga od Siner/Medvedev.

Ima i završni, batalite te priče šta se očistilo, on ga je osvojio (na Meka mislim).

I ja bih volela da osvoji, više je on zaslužio po kvalitetu da bude GS šampion nego Tim, recimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta što Dimitrov nije izdržao, ali bravo i za Zvereva što je izvukao onaj gem za ostanak u meču gdje je bilo 0:30.

Moglo je baš ovo i u dva seta, ne mogu još jedan, odoh na spavanje.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako Zverev danas nije jedan od jačih, ko li spada u te jače?

 

Zverev nije na nivou današnje velike četvorke (Đoković, Medvedev, Alkaras i Siner), ali je definitivno jači od ostalih igrača i to se ne dovodi u pitanje.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, McLeod said:

Medvedev da razmisli pogotovo posle 6-0 ili koliko bese mrzi me da proveravam 

 

Jeste, imaoa je 6-0, uz 2 pobede prosle godine, finala Roterdama i Majamija, ali od Pekinga 0-5, a ovo je sada bila najlaksa pobeda za Sinera. Sto bi rekli neki preokret za 360 stepeni :classic_biggrin: (da ne bude zabune ne i ja). Impresivan je bio Siner sinoc, on je bio taj koji je terao Medvedeva da nesto pokusava, bas je cvrst u razmenama, a svaku priliku iskoristi za napad. A servis ga i dalje odlicno sluzi. Medvedev bas malokrvan, mozda su mu u glavi bila secanja na AO.

 

Sad u finalu imamo jednog mladjeg i jednog starijeg igraca, opet ovi iz druge polovine '90 corak. Ocekujem da Dimitrovu onaj raspad u finalu Pariza pomogne da sutra odigra mnogo bolje, ali bice tesko protiv gotovo neprobojnog Italijana.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, alcesta said:

Meni se čini da je to isti mečap kao Dimitrov-Đoković. Drugim rečima, ako igra odlično može da ga namuči, ali pobediti neče.

 

Svidja mi se sto nisi rekla Federer - Djokovic lol

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam zašto bih. Sinerova igra me mnogo podseća na Đokovića nekada, a Dimitrov mi ipak liči na Federera samo u estetskom pogledu, po efikasnosti se ne mogu ni porediti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...