Jump to content

F1 PROGNOZA - 2024


Recommended Posts

7MrPZ8O.png

 

Čestitke @Alexkg na drugom uzastopnom vikendu sa najviše pogodaka, 8 poena plus bod za pobednika vikenda.

 

Primetno je pao broj aktivnih, što mi je zaista žao, pa bih pozvao @Gavran, @Brynner, @Maharaja, @shonke , @Contador54 i @Jurgen da se reaktiviraju, biće mnogo zanimljivije ako nas je više.

 

Sve primedbe do petka uveče. Pozdrav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

7MrPZ8O.png

 

Čestitke @Alexkg na drugom uzastopnom vikendu sa najviše pogodaka, 8 poena plus bod za pobednika vikenda.

 

Primetno je pao broj aktivnih, što mi je zaista žao, pa bih pozvao @Gavran, @Brynner, @Maharaja, @shonke , @Contador54 i @Jurgen da se reaktiviraju, biće mnogo zanimljivije ako nas je više.

 

Sve primedbe do petka uveče. Pozdrav.

 

JPM, vise od 10 godina sam ostavio prognozu za svaku trku, svake kvale ili sprint, ali nakon sto sam bio sprecen da ostavim prognozu za VN Japana zbog nepravednog bana i nakon sto sam ostao bez sanse da se borim za pobedu, kompetitivni duh mi ne dozvoljava da nastavim da ucestvujem ove godine. Nadam se da razumes. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Jurgen said:

 

JPM, vise od 10 godina sam ostavio prognozu za svaku trku, svake kvale ili sprint, ali nakon sto sam bio sprecen da ostavim prognozu za VN Japana zbog nepravednog bana i nakon sto sam ostao bez sanse da se borim za pobedu, kompetitivni duh mi ne dozvoljava da nastavim da ucestvujem ove godine. Nadam se da razumes. 

 

Skroz te razumem, i ja sam nekoliko puta banovan potpuno neopravdano cak i bezobrazno. Tako da ako tako hoces, ja razumem, ali posto volis ovaj sport meni bi bilo draze da ipak predjes preko toga i nastavis. Ionako je ovo sve zabava, nema nagrada.

Link to comment
Share on other sites

Uf, ja moram malo o moderaciji. Od moja 3, mozda 4 bana, samo je 1 mozda bio opravdan. Ali ajde. U trenutku se iznerviram i brzo me prodje.

Ali kad mi neki moderator (ne secam se ko) preti banom zato sto sam "napravio drugi nalog" i ostavio prognozu za f1 je vrhunac. A istina je da burazer ima nalog, ali nikada ne pise, samo cita i zamolio ga da ostavi prognozu. 

Link to comment
Share on other sites

Sad stvarno dosta vise o moderaciji ovde, svako sledece pominjanje bice ispraceno jos jednim nepravednim, neopravdanim i nicim izazvanim banom. Pa vi gledajte sta cete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Posted (edited)

Trka, izuzetno navijacki 🙂:

1 NOR

2 VER

3 LEC

4 PIA
5 SAI

6 RUS

7 HAM

8 PER

9 TSU

10 RIC

 

FL NOR

 

edit nakon kazne za Pjastrija

Edited by Radoye
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...