Jump to content

AO 2024


Helena

Recommended Posts

Hteo bih da vidim prosecnu brzinu forhenda ove godine u poređenju sa proslom. Ovako sa strane deluje da samo gura sa te strane i da ofanzivno ne postoji taj udarac trenutno. I kad proba nesto da napravi vrlo brzo ide neka mreza ili aut. 

Link to comment
Share on other sites

Sve je dobro što se dobro svrši :classic_smile: rešila sam ovaj nedostatak energije da mu otpišem na tu prehladu. 

Popirin je tačno onaj tip igrača koji može debelo da ga namuči kad igra na autopilotu. Nažalost takav je i Ečeveri, pa se nadam da će izgledati bolje u petak nego danas, već je potrošio dovoljno energije za prvu nedelju.

Link to comment
Share on other sites

Kako već? Danas je sreda, valjda je logično da igraju u petak, kako bi drugačije?

Već duže vreme se čudim na koju je foru Sakari tako visoko plasirana, i nije mi jasno i dalje. Ne pamtim kad je imala neki upečatljiv rezultat na velikom turniru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je što su uveli u grafiku da piše je li TB do 7 ili do 10 poena, to će mnogima biti od koristi.

Ne i meni, gledam grafiku i na 8:7 i dalje mislim da je meč lopta  :classic_laugh:

 

Edit: mali Francuz ispratio Runea, svaka čast.

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Bravo za Mišu, ne verujem doduše da mu je mnogo ostalo za iduće kolo.

Sad kad vidim kako Rune prolazi protiv ovog Kazoa malo mi je lakše što je Ðere izgubio od njega :classic_biggrin:

Gledao sam HOLGERA (Banjactm) u prvom kolu, vidi se da je u losoj formi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...