Jump to content

AO 2024


Helena

Recommended Posts

校卸邪褋薪芯 斜懈 斜懈谢芯 写邪 小懈薪械褉 薪懈褬械 写芯斜懈芯. 校 褋褍褕褌懈薪懈, 蟹邪屑褬械薪懈谢懈 褋褍 褍谢芯谐械, 芯斜懈褔薪芯 褬械 袀芯泻芯胁懈褯 蟹薪邪芯 写邪 写芯斜懈褬械 褌邪泻芯 褕褌芯 屑褍 褋械 锌褉芯褌懈胁薪懈褑懈 褉邪褋锌邪写薪褍.

小胁邪泻邪 褔邪褋褌 小懈薪械褉褍, 褋泻褉芯屑薪芯, 褋懈谐褍褉薪芯.聽

袧械 褋屑懈褬械屑 写邪 屑褍 锌褉芯谐薪芯蟹懈褉邪屑 泻褉邪褬 芯褋胁邪褬邪褮邪 袚褉械薪写 褋谢械屑芯胁邪, 邪谢懈 褔懈薪懈 褋械 写邪 褬械 褌邪泻芯

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Return na 30-30 u poslednjem gemu, slika i prilika 膷itavog me膷a. Lopta direktno na forehand, on sejluje loptu 2 metra u out. To se nikada ranije nije de拧avalo. Pa i Fritz je rekao posle me膷a na kz拧: "Nema laganih poena. Da ja sad udarim neki drugi servis,a da on proma拧i. To se jednostavno ne de拧ava" . I nije se de拧avalo 膷esto (ili ikada u novijoj istoriji), ali danas ne znam u 膷emu je bila fora. I da se razumemo, Sinner jeste servirao jako dobro. I jeste bilo tu dosta neodbranjivih servisa. Ali ja pri膷am isklju膷ivo o ovima gde je ima reket na lopti, a nije uspeo da vrati u teren.

Taktika mi je takodje od sstarta bila glupa. Sinner i Rublev su recimo dva igra膷a koja obo啪avaju da igraju u 6. brzini. Svaki udarac se udara sa 110%, tra啪i se tempo, tra啪i se revolvera拧ki obra膷un sa osnovne linije i celi me膷 se onda vrti samo oko toga ko 膷istije udara lopticu sa osnovne linije. Gubi拧 ve膷 tri puta zaredom od ovoga Sinnera. I umesto da ne拧to promeni拧, ti opet igra拧 njegovu igru i meri拧 patku, jer izgleda ne膷e拧 sebi da prizna拧 da je 膷ovek 膷istiji ballstriker i da ga u toj igri ne膷e拧 pobediti.

Prva stvar koja se radi protiv ovakvih protivnika je da mu se ne dozvoli da udje u ritam. Tu je najbitnija variacija udaraca, hvatanje na krivoj nozi, off-speed visoki topspin udarci kroz sredinu. Odigrati kra膷i slajz na backhand stranu, gde protivnik mora da se聽 pomeri napred i nisko pokupi tu loptu. 艩to je izuzetno nezgodan udarac, jer je ta kretnja napred nazad mnogo nezgodnija za baselinere kao 拧to je Sinner, nego ova klasi膷na levo desno. Plus je sa backhand strane te啪e kreirati taj top spin koji ti je potreban da iz terena prebaci拧 loptu preko mre啪e i zadr啪i拧 je untar linije na drugoj strani. i jo拧 si pod pritiskom da taj udarac odradi拧 perfektno, jer te momentum posle tog udarca vu膷e na mre啪u, i ako nisi odigrao perfektno, mo啪e拧 samo da 膷uje拧 kako ti passing 啪vi啪di pored glave.

艩ta je Novak danas uradio od ovoga - ni拧ta. Sasvim zaslu啪en poraz.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

ali danas ne znam u 膷emu je bila fora

Ma nije prodisao danas uopste. Od starta. Posledice bolesti ili vise sati provedenih na terenu, a verovatno oba.聽

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toliko se potenciralo to kako nikad nije izgubio SF, ba拧 kao i Vimbldon da ne znam koliko dugo nije izgubio, da je moralo ovako zavr拧iti.

I ja mislim da je bio bolestan, posle Frica je bio slinav na KZN.

Eto, tenis je spa拧en, a od 拧panskih naloga ne.mogu ni na tviter.n聽:classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Darko said:

Zna se ko je kriv.聽

Ovo je samo dokaz slabe ere, neubedljivi Djokovic ovako vec godinama osvaja slemove jer su klinci nesposobni da ga dobiju.

馃槢

Edited by delgado
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Helena said:

Toliko se potenciralo to kako nikad nije izgubio SF, ba拧 kao i Vimbldon da ne znam koliko dugo nije izgubio, da je moralo ovako zavr拧iti.

I ja mislim da je bio bolestan, posle Frica je bio slinav na KZN.

Eto, tenis je spa拧en, a od 拧panskih naloga ne.mogu ni na tviter.n聽:classic_rolleyes:

Videlo se u prvom delu prvog seta da to nije onaj stari Nole. Sinner poslao drop 拧ot, Nole ni da se mrdne. Proma拧uje sve i sva拧ta, videlo se da je mrtav umoran. Dal od bolesti ili ga povreda zeza, 拧ta ga znam.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, prosto da se zabele啪i (prepi拧e)

2195 dana je bio nepora啪en na W, 2195 dana ovde.

2 minutes ago, Darko said:

Videlo se u prvom delu prvog seta da to nije onaj stari Nole. Sinner poslao drop 拧ot, Nole ni da se mrdne. Proma拧uje sve i sva拧ta, videlo se da je mrtav umoran. Dal od bolesti ili ga povreda zeza, 拧ta ga znam.

Ako je ve膰 izgubio, nek je od Sinera, ok je momak.

Zverev napravio brejk

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, diego said:

Ma nije prodisao danas uopste. Od starta. Posledice bolesti ili vise sati provedenih na terenu, a verovatno oba.聽

24 minutes ago, Helena said:

Toliko se potenciralo to kako nikad nije izgubio SF, ba拧 kao i Vimbldon da ne znam koliko dugo nije izgubio, da je moralo ovako zavr拧iti.

I ja mislim da je bio bolestan, posle Frica je bio slinav na KZN.

Eto, tenis je spa拧en, a od 拧panskih naloga ne.mogu ni na tviter.n聽:classic_rolleyes:

Mo啪e biti, mada meni nije izgledledalo kao da ga ne拧to mu膷i u fizi膷kom smislu. Odigrali su 4 sata na suncu, bez da se je Novak ne拧to vidno 啪alio na vru膷inu/umor/da se lo拧e osje膷a. A svi znamo da ga nije sramota da se po啪ali ako je tako ne拧to u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...