Jump to content

AO 2024


Helena

Recommended Posts

 

 

4 minutes ago, alcesta said:

Evo da te dodatno obradujem, Ostapenko je Ajli udelila krompir.

Ali još ti je Sabalenka u žrebu.

Gledala sam i nju i nije to TO, ne igra dobro.

Mira mi je sad favoritkinja💗

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Elias said:

Ludilo od TB. Pitam se ko je najduži TB na ženskom Turu? 

Mislim da je po broju odigranih poena ovo izjednačen rekord, a po trajanju našla sam da je na prošlom W TB između Bogdan i Curenko trajao preko 35 minuta. Ništa duže nisam uspela da nađem, ali pre nego što su počeli da vode te statistike verovatno je bilo više slučajeva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alcesta said:

Mislim da je po broju odigranih poena ovo izjednačen rekord, a po trajanju našla sam da je na prošlom W TB između Bogdan i Curenko trajao preko 35 minuta. Ništa duže nisam uspela da nađem, ali pre nego što su počeli da vode te statistike verovatno je bilo više slučajeva.

Da, po broju odigranih poena su postavili rekord na Slem nivou, i to u obe konkurencije. 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam kako se Medvedev muči s Fincem i pokušavam da se setim kakva su ono nova pravila o kasnom početku mečeva. Zar nije trebalo da se ovo premesti na neki drugi teren i da počne najkasnije u 11 kad su teniserke pre njih odužile?

Link to comment
Share on other sites

Siroti Banjac komentarise tenis vec 16 sati bez pauze. Kad se na pocetku 4. seta izjadao i rekao "bilo bi lepo da Medvedev dobije ovaj set sa nulom", tacno sam znao da to ide u taj-brejk.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta je on Mek na ES :lol_2:

Ja sam ga čula kad je rekao, pre devojaka, da mu "je već dosadila kocka i da je dobro što su prešli na meč" :lol_2:

Ali zna ES da napravi pauzu u emitovanju, meč ide bez komentatora.

Nego, znalo se da će Medvedev završiti kasno, pa in je počeo oko pola dvanaest uveče.

A bilo je reči i i tome baš za GS gde se pominjao Vimbldon kao jedini koji ne može da prekorači vreme, ali ne zbog teniskih čelnika, nego civilnog zakona.

Link to comment
Share on other sites

Novak Djokatore! 🙂 (na moju "nesrecu" pratim preko italijanskog ES i ocigledno propustam glavnu stvar- Kirgiosa kako komentarise Novaka)

Na prvi pogled cini se da je danas Novak dobio na auto pilotu, ali Matsovi i Henmanovi komentari ipak kazu drugacije

(Ne mogu da provalim koja je ova intruderka na mestu Babs)

I da, odgovor na pitanje sta u stvari trazi od svog boksa 😍😆

Link to comment
Share on other sites

Igrao je i sa Popirinim.

1 minute ago, Barker said:

Novak Djokatore! 🙂 (na moju "nesrecu" pratim preko italijanskog ES i ocigledno propustam glavnu stvar- Kirgiosa kako komentarise Novaka)

Na prvi pogled cini se da je danas Novak dobio na auto pilotu, ali Matsovi i Henmanovi komentari ipak kazu drugacije

(Ne mogu da provalim koja je ova intruderka na mestu Babs)

I da, odgovor na pitanje sta u stvari trazi od svog boksa 😍😆

To ne mogu ni ja, nisam gledala.

Što se Mats usuko tako, šta mu nisu dali da ide u Australiju?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...