Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

Nisam li vam ja rekao da je LAjovic najslabija karika na nasoj drugoj tabli, pre svega na psihickom planu. Ja kada sam video da Gojo vidi u prvom setu preko livescora, nisam ni hteo da pozurim kuci da gledam prvi set, pa mi uopste nije jasno kako je uspeo da prospe tu stecenu prednost. A evo sada u drugom, gledam ovu mizernu partiju Lajovica, koji igra pimplerski tenis, i onda tu i tamo pokusava nesto iz forhenda, a lopte mu idu po metar u aut. Ozbiljan sam, ukoliko on ovo izgubi od jednog celindzer igraca, treba da odmori do AO i da razmisli da li mu je mozda bolje da se preorijentise na dubl. A trenera Perlasa moze komotno da otpusti .................... Inace, glupi Toricki je naseo na ono sto je sjor Pilic izjavio da bi takticki zbunio nase, bas je Lajovic bio najmanje dobar izbor za ovakav mec ................... 

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

Svaki od njih je najmanje dobar izbor, samo drugi ne igraju pa nemamo prilike da ih pljujemo :classic_biggrin: a svi znaju koliko je Lajović psihički stabilan, tako da ako on igra mogu misliti u kakvom su stanju ostali.

 

Odgovorno tvrdim da bi i Kecmanovic, a i Krajinovic ovakav mec protiv ovakvog protivnika resili u dva seta za manje od sat i po ........................ Lajovicu se se noge odsekle jos u svlacionici, sto je nedopustivo za igraca koji je igrao finale jednog mastersa i koji je osvojio turnir u atp konkurenciji ........................ evo ova poslednja razmena sa bekhend strane je najbolja ilustracija za takvu tvrdnju ....................... nego, imamo li mi neke navijace u dvorani, ili cemo morati da slusamo ove grlate hrvatske sokolove kako kake uz ono njihovo "mi hrvati" i naredna dva-tri sata ........................... ja ne znam kakav je inace ovaj Gojo, ali deluje da je vise bejslajner i da mu verovatno vise odgovara sljaka .......................

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Pa pošto je Kecmanović rekao da se svi međusobno dogovaraju ko će da igra, Krajinović je mogao sad da se pokaže ako misli da može, ne verujem da su se otimali ko će danas da igra :classic_biggrin:Očigledno si ti sigurniji u Filipa od njega samog.

😂

Lajovic sa ovakvom pimplerskom igrom, nema sanse ni protiv nekog ko nije u formi a nalazi se u prvih 300 ............... do sada je vec morao da nesto promeni u igri, da pokusa da igra malo agresivnije i da siri Goju po terenu ............................... to svakako ne treba da mu kaze selektor ...........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vanjabarsa said:

moji roditrlji na tribinama prate mec i kazu da ne veruju sta gledaju ( dusana, na njega misle ):lol_2:

Eto bar će da vide neko čudo za svoje pare :lol_2:

Inače sve hoću da pomenem kako Ferer sjajno izgleda, kao da se podmladio za 10 godina :classic_ohmy:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vanjabarsa said:

moji roditrlji na tribinama prate mec i kazu da ne veruju sta gledaju ( dusana, na njega misle ):lol_2:

Pa sto ne viknu nesto tipa "Srbi narod najstariji" jer ove hrvatske domoljube na tribinama ne mogu vise da slusam .....................

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam pravu reč da opišem stepen beskrvnosti i nemanja pojma ovog Lajovića... tenis je u teđkom qrcu kad je jedan takav bezveznjak ušao u prvih 50... čovek nema ništa, nijedan udarac mu ne pravi razliku... ne bih ga gledao nikad da nije DC...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vanjabarsa said:

eno ga tamo luka jovic i ona njegova , neka oni vicu, moji su ipak stariji i ozbiljniji ljudi :classic_smile:

Je li to ona zbog koje je bežao iz karantina?

 

Što se tiče renkinga, još tu ima zaostalih kovid bodova od pre par godina, inače bi svi bili tamo gde im je mesto.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Xpert said:

Ja krivim vise odluku da on uopste igra. I Krajinovic i Kecmanovic su bile visestruko bolje opcije.

 

Lajovic je bivsi teniser.

 

Nije nikad ni bio. Kecmanović bi pomeo ovoga... Ova prevara ne ume da reši balon loptu na mreži...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...