Jump to content

ATP Finals 2023


Keira

Recommended Posts

Sam Novak je rekao da nece biti navijac u ovom mecu.Dosla mu porodica,on je spreman da ide u Malagu,kako god da prodje ovaj RR

 

Za Sinnera je ovo bio vazan mec ,u suprotnom imao bi 0 4 protiv dve godine mladjeg, tako se gradi ili gubi mentalna komponenta match up-a.A cak I mi navijaci vidimo koliko je tenis mentalna igra.Svaka mu cast,Rune je bio blizu da mu ukrade pobedu kao u MC

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Helena said:

Ouuukej, evo ga u SF ide na Medvedeva najverovatnije.

 

Morgado piše da je Rune opet tražio neki zakasneli čelendž i nije ga dobio pa se nešto sarkastično smejao.

Izgubio poen posle par razmenjenih udaraca pa je tražio čelendž za svoj servis u tom poenu, najgore od svega bio je mali aut.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, alcesta said:

Nije ni Sineru 200 bodova za bacanje sa sve parama.

Meni ovako prema gledanju LS :classic_biggrin: deluje da je Novak prosto umoran. Preskočio je valjda i trening. Uopšte mi ne deluje spreman da se kolje s bilo kim u polufinalu, i s ovim danom pauze.

Procitah negde da se bori sa nekim gripom virusom tako nesto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Pa onda navijaj za njega da prođe dalje pa da ga gledaš preko vikenda :classic_biggrin:

Stvarno ne znam zašto meč koji je po svemu zanimljiviji za publiku nije u večernjem temrinu, plus mi se čini da Alkaraz nijednom nije igrao uveče.

Zato sto verovatno obojica igraju polufinale prekosutra, pa zbog toga igraju sutra dnevni da bi imali vise vremena za odmor.

Link to comment
Share on other sites

Da bi Alkaraz igrao SF  treba da pobedi Medvedeva, tako da to "verovatno" ne znači ništa.

 

58 minutes ago, Keira said:

Mislim nemaju elektonski line calling (Stockholm Open npr ima) a koriste VAR

Pa ovo je dobra stvar, Rune je već imao zakasneli čelendž koji mi je odobren-e sad sam zaboravila da li baš protiv Novaka.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Helena said:

Da bi Alkaraz igrao SF  treba da pobedi Medvedeva, tako da to "verovatno" ne znači ništa.

 

 

Ne vidim kako se Medu isplati da igra maraton protiv Alkaraza pa da vec sutradan igra novi maraton protiv Novaka( nije mu bitno ni tih 200 bodova  jer moze sebi da ugrozi borbu titulu i dodatnihi 900bodova).

 

49 minutes ago, Keira said:

Linijske sudije donose katastrofalno lose odluke ,nisu ni glavne sudije bolje ,VAR to nece promeniti

Linijske sudije su zlato ovog sporta, hokaj i var idu fantasticno jedno uz drugo, pun dozivljaj za publiku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...