Jump to content

Recommended Posts

Već pomalo liči na standardni meč ovih ekipa, s tom razlikom što Lebron ubacuje spolja. AD je agresivan i dobar u napadu i to je ključno za eventualni uspjeh Lejkersa. Ostaje pitanje da li on može da drži taj ritam cijeli meč?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ovo poluvreme sublimira sve

James i Davis na apsolutnom maksimumu inspiracije odigrali vintage plejof poluvreme, vodili +12, ali naidje sekvenca gde ce Denver da se nahvata OR i pocasti pod kosem, gde ce Lakersi izgubiti neke uzasne lopte i otvoriti im kontre, gde ce DLo zestoko fulati otvorene suteve i jasno je da Lakersi imaju premali margin of error.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je Dener lose sutirao, stvarno je čudo kako su na -3. Plus su Lakersi vecinu prvog igrali vrhunski. Predobar rezultat za Denver, malo da dignu procente suta, a Lakersi ce padati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Taktika Lakersa uspešna, totalni pritisak na Murraya, konstantna udvajanja, ne može da diše. 3-11. Mislim da Malone ni sam ne zna kako je ovo svedeno na samo -3.

 

Sveukupno Lakersi deluju baš mnogo ozbiljnije danas. Zanimljiva tekma iako Denver igra baš divlje na trenutke.

Pali se mašina u drugom poluvremenu, Murray promašio 2 ili 3 skroz otvorene trojke

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bojdo said:

Koliko je Dener lose sutirao, stvarno je čudo kako su na -3. Plus su Lakersi vecinu prvog igrali vrhunski. Predobar rezultat za Denver, malo da dignu procente suta, a Lakersi ce padati.

 

I to skoro duplo više pokuŝaja uzeli od Lakersa, 23! Puka nemoć, naročito ovs cirkuzantska petorka na početku 2/4. Još promašili mnogo otvorenih trojki pride.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je svima utisak da su Lakersi morali voditi mnogo vise i da sada preti opasnost da Denver preuzme kontrolu

@alpaka Bereta Sida Porazavajuce da uz 7-10 Jamesa i 7-11 Davisa iz igre i 37p combined mi vodimo samo +3. Ali, kad u 3 poseda za redom dozvolis 3 ofanzivna skoka iz kojih poentiraju, + da ne pricamo o tim odbijancima koje ne zagrade & neki nebulozni turnover i prospes sve sto si gradio, toliko puta vidjeno. MPJ je tako lako skinuo onaj ofanzivni Dejvisu. 

Gabe los napravio nepotreban faul u napadu takodje ubijac momentuma. Torke mi jos deluje agresivno i korisno kao nijednom od pocetka sezone

Link to comment
Share on other sites

Stegnuo Denver odbranu malo...odmah se vidi rezultat. Tačno se vidi da je prva utakmica serije...sve će to podmazanije biti poslije. Dobro su zatvorili Dzamala, ali opet se upali playoff mod periodično. 

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, jaci su, a mi bez uigranog Vinsenta i bez Vande. Kad se plasis jednog Sakramenta bez Monka i Huertera kuci tako ces i proci

DLo dao trojku posle 6 promasaja, career high u sezoni 42% kad dodje plejof 1/7 i to prva na komotnom minusu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...