Jump to content

Recommended Posts

20 minutes ago, bodo said:

Još bez Bookera...



Pa, bas zato... Ukrali ste, Denveru kosarku. Naterali ih u nervozu... Da se vrtilo oko tog tvog Bukera, isprasili bi vas sa 20 razlike. Eee, kako u taj narativ upada KD? Vidis, on je stara kajla, voli kosarku i ne juri statistike na silu, sto ce reci = minus, Buker - uvek!

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Finale Zapada minimum.

E moj Miki. Tu kažemo magari(kamo sreče) ali oni bi i baba Vangu zbunili 😁

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@Darko nikakve koristi od vas.

Vi nam pomogli a mi vam ovako vraćamo ... tja ...

 

U stvari, kad malo bolje razmislim, vratili smo vam uslugu. Ako završimo prvi na Zapadu a vi uspete da uđete u plejof, to će najverovatnije biti sa 8-og mesta. Kako biste to preživeli? :classic_biggrin: 

Edited by Darko
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Vi nam pomogli a mi vam ovako vraćamo ... tja ...

 

U stvari, kad malo bolje razmislim, vratili smo vam uslugu. Ako završimo prvi na Zapadu a vi uspete da uđete u plejof, to će najverovatnije biti sa 8-og mesta. Kako biste to preživeli? :classic_biggrin: 

Lagano, prosle godine WCF i na svaka 2 dana utakmice. Ne bih se ja zajebavao sa Lebronom u 1 rundi kada je na maximumu.

Prosle godine tezak mec u play-inu sa Minesotom pa onda Memphis i onda ludilo sa GS prije tih duela sa Denverom i sa samo 1 danom pauze sto se odrazilo itekako na Lebrona.

1 hour ago, Don Dusko said:

Dalas je u krizi.

 

Lepa pobeda Finiksa ali opet pokazuju da nece biti ozbiljna kontender ekipa.

Kako to pokazuju?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

Kako to pokazuju?

I ja se pitah isto. Upravo ovakve pobjede mogu okrenuti momentum. I to još bez glavnog baje.  Nekonstantnost je obilježje ove ekipe i main story zasada Ali da imaju dovoljno skila i firepowera to im ne može nitko osporiti. Kao i za sve ove kandidate za titulu zdravlje će biti veliki faktor za konačni uspjeh. The best ability is availability. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...