Jump to content

Recommended Posts

malo sam zbunjen zbog ovog olynykovog trejda.

 

utah radi isto sto i prosle sezone, rasprodaja iako igraju i vise nego solidno. 

 

ne znam sto su se tako lako odrekli agbajia

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je Ejndz, niko ne zna sta je njegov master plan, dok se ne ostvari. 😄
Jasno mu je verovatno da ova ekipa nije kadra za ozbiljan napad na barem finale zapada recimo, ali opet igraju prilicno dobro i pobedjuju, sto ga verovatno dosta nervira. :lol_2:
Mislim da je njihov cilj od starta ove sezone bio da razigravaju ekipu i probaju da utope sta je moguce, izuzev Laurija i Keslera + novih rukija. Jedino sto nisu ocekivali ovakav skor.

Link to comment
Share on other sites

Dobar posao Niksa pogotovo Babomir jer je i pitanje kada će se Rendl vratiti a i OG se izgleda solidno skrljao, voleo bih Brogdona da su doveli ali je očigledno da će u buyout-u se juriti taj "organizator igre"

Edited by Bobby Shurda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Polako, ne osvaja se titula u februaru.
A ako sam dobro upamtio, on je bio veliki protivnik proslog trejda, iako je Anunobi delovao kao savrsen fit na ovo sto imaju. A Beret i Kvikli itekako zamenljivi.

Ode Vasilije da vozi tenk. Znaci barem 2 slobodna mesta na rosteru ostaje OKC, ako ne naprave jos neki potez.
@gggggggg znas li kako oni stoje sa kepom i mogu li da probaju nekog od katovanih da pojure, kojih ce sigurno biti?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Ovo znaci povratak Embiida ove sezone i idu na to da im je potreban spacing za PO.

Indijana dobila pikove za igraca koga nisu htjeli produziti.

 

Ma za Filu je jasno, Indiana me tu buni. Zar nisu mogli nesto bolje da dobiju od fazon bilo koga? 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju, ovo je verovatno oslobadjanje prostora za poteze na leto. Izuzev ako ne pokusaju sa Dramondom, sto bi bio solidan potez. Ali deluje da je Cikago odustao od trejdova za sada + ne verujem da bi im to bilo dovoljno. Takodje sumnjam da Hejvord moze neku znacajnu razliku da napravi.
 

14 minutes ago, Horium said:

 

Ma za Filu je jasno, Indiana me tu buni. Zar nisu mogli nesto bolje da dobiju od fazon bilo koga? 


Ocigledno ne, posto su godinu i po pokusavali na sve nacine. Dali su mu sve minute i slobodu ali prosto nije bilo zainteresovanih.
Oni zele da pokusaju i vide gde su sa ovim sto imaju. Ekipa im je jos uvek mlada i ima potencijal da jos raste, ali takodje ne zele da cekaju kad im se vec otvorila prilika za napad na mozda finale Istoka. Badi im se prosto ne uklapa u koncepciju i resili su da ga se otarase.
Ne secam se sta je bilo dok su se sa Lejkersima preganjali, pretpostavljam da sad zale sto nisu odradili taj trejd.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Masai ne okleva, uvideo je svoju gresku od prosle sezone i sad se resavaju svega sto im ne treba. Krece totalni rebuild.

Auu Finiks se provukao, dali su sve sto su imali da ponude (sto nije mnogo) i uspeli da izvuku Rojs O'Nila. Odlican posao za njih.
 

:lol_2:

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Da

Ali kako su dosli od situacije da daju 3 pika, do toga da ne daju nijedan, vec samo 2 razmene? I jos pride otvorili 2 mesta na rosteru

Sams me uvek zbuni sa ovim stvarima, cesto ga zakompikuje, Voj uvek ode do najsitnijih detalja. 😄

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Ali kako su dosli od situacije da daju 3 pika, do toga da ne daju nijedan, vec samo 2 razmene? I jos pride otvorili 2 mesta na rosteru

Sams me uvek zbuni sa ovim stvarima, cesto ga zakompikuje, Voj uvek ode do najsitnijih detalja. 😄

Nema još ništa kod Woja. Izgleda da su Sunsi dali 4 igrača i pick swap za O'Neala i Rodya u three way dealu. Tako sam ja shvatio

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...